Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Molekuláris rák-daganat diagnosztika fórum

Molekuláris rák-daganat diagnosztika (beszélgetős fórum)


2013. máj. 13. 22:43
Anita Moorjani a hölgy neve. Keress rá és hallgasd. Nagyon sok jó tanácsot ad. És főleg végtelen hitet.
14. fe3d58d788 (válaszként erre: 11. - Mopszi76)
2013. máj. 13. 22:32

Szia!

Olvasd végig a linket, amiről írtam. A bélrák úgy tudom pont szerepel a szintentarthatók között. Nagyon sok szerencsét. Persze attól is függ milyen stádiumban van. Bár a honlapon az is szerepelt, hogy egy haldokló áttétes rákost hoztak vissza az életbe, aki aztán a saját lábán távozott a kórházból. Ki tudja mi igaz. De hit nélkül biztos nem működik. Keringett az interneten egy amerikai hölgy videója. Az orvosok két órát adtak neki, mert már minden szerve felmondta a szolgálatot. Mindenre átterjedt bőrrákja volt. Csoda ami vele történt. Érdemes lenne meghallgatni és bízni minden lehetőségben és főleg saját magában. A hölgy nagyon sokszor hangsúlyozta, hogy ez csak akkor működik, ha valaki tényleg akarja a gyógyulást. Nem lehet meginogni. Majd megpróbálom megkeresni a videót és megírom a nevét.

13. Asinel 75 (válaszként erre: 12. - Mese habbal)
2013. máj. 13. 22:23

Szia!

Myeloma Multiplex-el kapcsolatban nem tudod van-e ilyen????

12. mese habbal (válaszként erre: 10. - Mopszi76)
2013. máj. 13. 21:20

ez tényleg eléggé kamu lehúzásnak néz ki...

amúgy elvileg amelyik rákra van már rendes molekuláris diagnosztika kidolgozva, azokat el lehet érni tb-sen is.. ami fizetős, az valószínűleg nem is biztos módszer...

én molekuláris tumorbiológus vagyok... nem végbélrákkal foglalkozom, hanem tüdővel... de pl a korányiban ezt megcsinálják tüdőre alapból...

11. mopszi76 (válaszként erre: 9. - F1ed0b587a)
2013. máj. 13. 19:18
Igazad van..talán az ..de ilyenkor az ember mindenbe kapaszkodik.talán lesz itt a fórumon valaki aki megtudná osztani tapasztalatait esetleg sikeres gyógyulását..reménykedni kell.
10. mopszi76 (válaszként erre: 3. - Mese habbal)
2013. máj. 13. 19:16
Szia!Azért érdeklödöm mert voltunk fent Bp.-en meghallgatáson..páromnak végbélrákja van :( természetesen mi is megpróbálunk mindent K.. -nél voltunk de olyan unseriösnek tünt az egész.Semmi olyat nem mondtak 20 ezerért amit eddig nem tudtunk volna.Amerikától ..Eu.országokról mindenröl beszélt az orvos ...aztán a végén kijelentette,hogy 800 ezer a génvizsgálat.Ledöbbentem.Szerintem azt szerette volna mondani,hogy a többi országhoz képest örüljek,hogy itt a legolcsóbb ez a vizsgálat?De mit takar ez a vizsgálat?Labor?Garancia nincs rá,hogy megtalálják azt a géntipust ami a daganatot..rákot okozta.
9. f1ed0b587a (válaszként erre: 1. - Mopszi76)
2013. máj. 13. 10:27

A honlapja alapján humbugnak tűnik.

Elég rápillantani a főoldalra: kémcsövekben, lombikokban színes folyadékok.

8. mese habbal (válaszként erre: 7. - Fe3d58d788)
2013. máj. 12. 21:41

a melanómára sajnos nincs gyógymód, molekuláris egyelőre legalábbis nincs, kemora nem reagál, csak a sebészi út van, de nagyon áttétképző tumortípus, így nem jók az esélyek vele... sajna sok gyógyszert csak a pénzért eladnak akkor is, ha tudják, hogy nem használ...

de van olyan, amire már van tényleg hatásos dolog.. de tény, hogy ahány rák, annyi féle.. van amire jó a gyógyszer, van mire csak szinten tartó gyógyszer van, van amire csak kicsit hosszabbítja a túlélést...

2013. máj. 12. 21:32

Szia!

Én már voltam a budapesti diagnosztikai központban. Ez magán úton végez kivizsgálást és ad (ha lehet) gyógyszert. Most olvastam, hogy állítólag az Országos Onkológiai Intézet is végez már ilyen vizsgálatokat állami támogatással. Az első intézetnél egy konzultáció tízezer forint. Itt csak beszélgetnek veled és megnézik a kórismét. Nagyon rendesek és alaposak voltak. Megmondták, hogy ne vágjunk bele a vizsgálatokba. A vizságlatok azt hiszem 80.000 Ft körül mozognak, de ez függ attól is, hogy milyen eredményeid vannak már (elfogadják a kórháztól kapott eredményeket). A gyógyszer pedig... Azt hiszem már négy ráknak van gyógyszere. Ez nem gyógyít meg, de szinten tart, mint a cukrosokat az inzulin. A beteg sejteket/géneket gátolja. Tehát örökre szedni kell. Van támogatott is, de nem minden rákhoz. A mamám pl. melanómával küzdött. Nem támogatott gyógyszer már volt. Sajnos mamámnak már nem volt ezzel sem esélye, meg is mondták az intézetben. De nem is tudtam volna megfizetni. Havi másfél millió forintba került volna.

Ha többet akarsz olvasni róla keress rá a keresőben: molekuláris diagnosztika. Linket nem adok, mert az reklám.

Ha neked, vagy rokonodnak, ismerősödnek kell: sok szerencsét.

6. mese habbal (válaszként erre: 5. - Mese habbal)
2013. máj. 12. 21:12
mármint nem a rákban van rételme, hanem a rák-kutatásban, gyógyításban...
5. mese habbal (válaszként erre: 4. - 051809cc90)
2013. máj. 12. 21:12
ez az egyetlen dolog aminek értelme van a rákban... ezzel lehet megállapítani, hogy pontosan milyen típusú a daganat, vagyis milyen terápiára hogyan fog reagálni, egyáltalán van-e értelme célzott terápiát adni... ha az eredmény olyan, hogy van rá molekulárisan célzott terápia, akkor ez a legjobb, ami lehetséges, ha az jön ki, hogy nem olyan, akkor marad a kemo, vagy egyéb általános terápia, ami ugye vagy használ vagy nem
4. 051809cc90 (válaszként erre: 1. - Mopszi76)
2013. máj. 12. 21:09
Még soha nem hallottam ezt...mi ez?milyen vizsgálat?
2013. máj. 12. 21:04
mit szeretnél tudni pontosan?
2013. máj. 12. 21:03
Van valakinek tapasztalata?esetleg csináltatot Bp.-en ilyen vizsgálatot?
2013. máj. 12. 21:02
Szeretnék véleményeket meghallgatni,megosztani a Molekuáris rák-daganat diagnosztika hatásáról,eredményességéröl.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook