Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elmúlik valaha? fórum

Elmúlik valaha? (beszélgetős fórum)


24. Zsuu:) (válaszként erre: 1. - Hella6)
2013. jún. 10. 21:06
Az őszinte szó mindenek felett...szemtől szembe mondd meg neki, hogy mit érzel és, hogy véleménye szerint lehet e még folytatás...ez a legegyszerűbb, nem kell taktikázni és találgatni.Ha szeretne veled lenni még, akkor azt megmondja, ha nem akkor pedig felejtsd el végleg, szakítsd meg vele a kapcsolatot egy darabig, mert csak úgy fog menni a teljes elfeledés(személyes tapasztalat).
2013. jún. 10. 20:32
Jajj de jó neked! Innetől viszont 100%-osan adjatok bele mindent, hogy működjön:)
22. 55416fb8e2 (válaszként erre: 20. - 526d586c57)
2013. jún. 10. 20:23
miert nem lenne konnyu a folytatas? :)
2013. jún. 10. 19:26
Ja igen bocsánat ezt egy másik hoxaprofilom mielőtt meglepődne valaki ;)
2013. jún. 10. 19:25

Jelentem hogy aki azt írta hogy várja a happy end sztorit hát megkapja :) Csütörtökön épp ünnepelem az új szakmámat , kezdem érezni hogy végre túl vagyok exemen mikor váratlanul betoppan az ajtón. Később ő kísért haza , sokat beszélgettünk. Elmondta hogy valójában nem is volt együtt azzal a lánnyal, igaz, hogy udvarolt neki de nem akar tőle semmit. Aztán megcsókolt, éreztem hogy majd kiugrik a szíve a helyéről ... majd hosszú ölelkezés, én jól el is bőgtem magam. Egyelőre nem tudjuk hogyan tovább mert mindketten tudjuk nem lenne könnyű a folytatás , hiszen egyszer már szétmentünk... Még azóta születik a válasz csak neki vissza kellett mennie az egyetemre.

Akárhogy is lesz, remélem a legjobbakat. 8 hónapon át még mindig úgy éreztük hogy csak tegnap szakítottunk...

19. grizus (válaszként erre: 1. - Hella6)
2013. máj. 18. 01:24
Mi lenne, ha nyíltan megkérdeznéd? Minek húzni az őszinte kérdést?
18. 9b68993820 (válaszként erre: 14. - Hella6)
2013. máj. 17. 19:21
Sztem jobb lenne, ha megszakítanál vele minden kapcsolatot, hamarabb túljutnál rajta. :( Ugye nem gondolod komolyan, hogy most újra összejöhetnétek, mikor neki már új barátnője van és nem veled van, hanem ővele? :( A célozgatások azt is jelenthetik, hogy benne lenne egy kis etyepetyében (a barátnője mellett), ami csak azt jelenti, hogy ő már túl van rajtad érzelmileg és csak flört szintjén talonban tart. Ennyi idő elteltével jobb lenne nem reménykedned és tovább lépned. Ha mégis együtt lesztek még valaha, ahhoz el kéne engedned, és nem lenni ott neki kéznél, ha esetleg neki ahhoz lenne kedve. :(
17. 9c57fd10dc (válaszként erre: 15. - Zsebibabuska26)
2013. máj. 17. 18:06

Én azt nem bírtam anno felfogni, hogy én tűzön-vízen át mentem volna vele az ésszerűség határain belül, de ő nem... azt nem tudtam felfogni, hogy ő ezt nem viszonozta.

Sajnos ez ma már elég gyakori, mert a nők még valamennyire kitartóak, de a pasik...írnak egy szakító sms-t, és másnap már más csajra nyomulnak ezerrel... ha szerencséd van csak másnap....

16. morcika... (válaszként erre: 15. - Zsebibabuska26)
2013. máj. 17. 16:38

Ebben igazad van:S

Én is felfogom, hogy ha valaki szeret, akkor nincs ilyen, hogy majd talán később, meg kitudja, hanem az tényleg meg tesz mindent, hogy a másikkal legyen! Az a baj, h nekem pl az eszem tudja, de mégis... De majd idővel vagy ők jönnek rá egy szar kapcsolat után, hogy mit veszítettek, vagy mi jövünk rá, hogy tök jól elvagyunk nélkülük:)

2013. máj. 17. 14:30

sziasztok!


hasonló szakításban vagyok, ezért regisztráltam én is be!!:)


Bár én már túlvagyok a reménykedés szakaszán!!

nagyon naívan, kislányosan reménykedtem, hogy hátha mégis kibékülünk! de én rájöttem már, hogy nem! Hogy miért? Mert ha valóban szeretett volna, akkor nem futamodot volna meg a probléma elől. ennyi. akkor tűzön-vízen át mentünk volna!

14. Hella6
2013. máj. 13. 10:44
Én hiszek. Őszintén remélem, de közben ott van az a másik véglet, hogy miért várjak olyasvalakire aki elhanyagolt és már mással van. Meg attól félek hogy már sosem leszek szerelmes. a vele való kapcsolatba is olyan nehezen mentem már bele egy másik sérelem miatt. érzelmileg mintha teljesen kimerült lennék
13. Vic66 (válaszként erre: 12. - Hella6)
2013. máj. 12. 23:01
Ne így fogd fel, ha őszintén hiszel benne és akarod akkor össze is fogtok jönni! Ahogy leírtad a történetet szerintem nem csak te vagy aki az újrakezdést akarja.
12. Hella6 (válaszként erre: 11. - 9c57fd10dc)
2013. máj. 12. 21:43

Nekem is jó lenne megírni hidd el :)


De addig csak hiú ábránd

11. 9c57fd10dc (válaszként erre: 1. - Hella6)
2013. máj. 12. 21:42

Amikor újra összejöttök írd meg!

Jó lenne olvasni egy happy end storyt :o)

2013. máj. 12. 21:12
Amióta regeltem ide, nem jöttem fel, ez volt az első amit elolvastam!:S elég furcsa, mert ugyan ilyen helyzetben vagyok én is! csak mi augusztusban mentünk szét, de ugyanúgy napi szinten keres, bár több próbálkozásom volt h ne keressen, eddig 12 nap a rekord! de javaslom, h tényleg próbálj meg ne beszélni vele! lehet,h akkor fog igazán rájönni h hiányzol neki, mert eddig végig ott voltál, ha keresett! Nem tudni, de az egészben a legrosszabb a reménykedés...:S
2013. máj. 12. 21:10
:)
8. Hella6 (válaszként erre: 5. - 342402de6d)
2013. máj. 12. 21:06

Valamiért nekem is van ilyen megérzésem...

Volt már hosszú kapcsolatom, nehéz volt a vége , meg az utána való időszak ,de ez valamiért más. Olyan mintha csak tegnap szakítottunk volna

7. 8752680379 (válaszként erre: 5. - 342402de6d)
2013. máj. 12. 20:56
Ugye? Én is úgy érzem!
6. 8752680379 (válaszként erre: 1. - Hella6)
2013. máj. 12. 20:55
Ne is múljon el. Beszélj Vele. És ha Ő az Igazi? A Nagyon Nagy Ő? Hagynád elmenni?
5. 342402de6d (válaszként erre: 1. - Hella6)
2013. máj. 12. 20:54
Lesztek ti még együtt,nyugi:)
4. Vic66 (válaszként erre: 1. - Hella6)
2013. máj. 12. 20:50
Ha ő az igazi akkor nem fog elmúlni. Gonolj rá nagyon pozitívan és el fog jönni az az idő amikor negbeszélhetitek a dolgokat. Ha keresi a társaságod akkor nem vagy számára közömbös, valahol a szíve mélyén biztos érzi, hogy te kellesz neki csak valami visszatartja. Legalábbis szerintem! (Hasonló cipőben járok!)
3. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 1. - Hella6)
2013. máj. 12. 20:48
Elmúlik,ha hagyod is:)
2013. máj. 12. 20:47

Vége.


Miért kattogsz rajta?


Csak magaddal cseszel ki.


Engedd el!

2013. máj. 12. 20:45
október óta szétmentünk exemmel akivel másfél évig együtt voltunk. nagyon szerettük egymást, de egy idő után ő nagyon megváltozott. hanyagolt a suli miatt, de valahol mégis fenntartottuk a kapcsolatunkat mert azt éreztük összetartozunk. a mai napig beszélgetünk, mert nem akartam velem minden kapcsolatot megszakítani, pedig csomóan mondják hogy azt kellett volna, de nekem egyszerűen nem megy. örülök ha ír nekem vagy csak küld valamit. elvileg neki már van barátnője egy ideje de erről többet nem is tudok mert eléggé olyan mintha titkolva lenne előttem... nekem is azóta van valaki, bár még elég friss. viszont sokat gondolok exemre, hogy ő mennyit gondolhat rám ha kb. napi szinten küld vagy ír nekem valamit. igyekszem a pozitív oldalát nézni, de néha nagyon nehéz. ha nem lenne az a lány , még azt hinném akar tőlem valamit mert voltak rá célozgatások, de sosem lehet tudni. nem bízom el magam, rá se merek kérdezni. hogy lehetne kipuhatolni hogy akar-e valamit? elmúlik ez a torokszorító érzés?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook