Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A különböző típusú számítógépekhez csak saját típusú winchestert lehet rakni? fórum

A különböző típusú számítógépekhez csak saját típusú winchestert lehet rakni? (tudásbázis kérdés)


2013. máj. 12. 19:29

Az az igazság, hogy 7 és 10 évesek és csak a z egyszerű kis gyerekjátékokkal játszanak, mint pl. a pencilkids, carton network játékok stb.

nekem is van egy gépem amivel csak böngészgetek az még régebbi mert szintén dell optiplex csak ez GX 110-es, és azon is tudnak játszani, akkor gondolom, hogy ez valamivel ujabb és játékra biztos jó lesz. Akkor biztosan megvehetem? jó lesz bele a pentium 4-esnek a winchestere?

2013. máj. 12. 16:21
Jó lesz bele!
4. Sleek (válaszként erre: 3. - Bogyoka53)
2013. máj. 12. 16:20
Az a baj hogy a gép nagyon régi :( Sajnos szinte semmi játék nem fog futni rajta. Bár nem tudom mik az unoka igényei. Meg mennyit tudnak a gépre szánni ?
2013. máj. 12. 16:16
Segitségeteket szeretném kérni, mivel teljesen laikus 60 éves nagyi vagyok.Unokámnak szeretnék egy olcsó számitógépet venni, kizárólag játékhoz. Találtam is egyet, de nincs benne winchester. A gép amit találtam Dell Optiplex GX 150. Kérdésem az lenne, hogy mivel itthon van egy Pentium 4-ből kiszerelt /de teljesen jó/ winchester, azt bele lehet-e tenni abba amit vennék, vagy pedig minden tipusu számitógéphez csak saját tipusu winchestert lehet beletenni. Remélem érthető, hogy mit szeretnék kérdezni.Válaszotokat sürgősen várnám. Köszi!
2013. máj. 12. 16:15
Pontosabban ?
2013. máj. 12. 16:11
Winchester ügyben kérném a segitségeteket.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook