Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Külföldre utaznék vonattal, a jegyet előre kell megvenni? fórum

Külföldre utaznék vonattal, a jegyet előre kell megvenni? (tudásbázis kérdés)


2013. máj. 12. 11:23

nem tudom mennyire telített az a vonal amin szeretnél utazni, de a helyedben minél előbb megvenném a jegyem, már csak a biztonságérzet miatt is.

a menetrendben mindig fel van tüntetve, hogy kötelező-e a helyjegy, vagy sem.

7. era06 (válaszként erre: 6. - Maku2434)
2013. máj. 12. 10:05

Mihez képest drágább?

Egy átszállással, maga a főnyeremény.

Az EC az gyorsvonat, a ralijet az luxus vonat.

Valamikor volt olyan, hogy előre megváltva olcsóbb.

Hogy a jövőhéten mi lesz, azt majd főnökeink még megálmodják.

2013. máj. 11. 21:13
és az Ec az nem drágább? Igazából nem nagyon vagyok tisztába azzal sem h mi az az EC :) Minél kevesebb átszállással szeretnék menni, mert kicsit félek h nem fogok odaérni:) és egy átszállással ezt az EC-t találtam
2013. máj. 11. 21:11
Minél előbb vásárolod, annál olcsóbb, bár kilehet fogni akár indulás előtt is néha.
2013. máj. 11. 21:09
és ha nem tudom neten megvenni, hanem csak a helyszínen?
2013. máj. 11. 21:09
A nemzetközi menetjegyet (helyjegyet) ajánlatos minél elôbb megvenni. Irány a Keleti!
2013. máj. 11. 21:05
Foglald le neten. Helyjegy, amennyiben nem kötelező (fel szokták tüntetni), akkor nem kell, de erősen ajánlott. Pl nekem legutóbb mikor Bécsbe utaztam akkor csak a szerencsén múlott, hogy nem álltam, mert dugig volt a railjet :D
2013. máj. 11. 21:02
Sziasztok! Május 20.án szeretnék Erfurtba utazni, Németországba. Az lenne a kérdésem hogy a vonatjegyet előre meg kell vennem vagy elég előtte egy nappal? Illetve kell helyjegyet vennem? És az EC járatok drágábbak? van valakinek ebben tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook