Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Hogyan lehet legkönnyebben tovább lépni? fórum

Hogyan lehet legkönnyebben tovább lépni? (beszélgetős fórum)


9. Category (válaszként erre: 7. - Nono8911)
2013. máj. 17. 20:52
Te ismered a körülményeket, hátha sikerül megfejteni, hogy miért lett barátnője, és így kicsit közelebb kerülnél ahhoz, hogy tulajdonképpen ő mit is szeretne tőled. Így legalább megtudnád, hogy érdemes-e várni, vagy jobb lenne neked továbblépni.
8. 9b68993820 (válaszként erre: 7. - Nono8911)
2013. máj. 17. 19:23
De mi tartja vissza attól, hogy keressen téged? Milyen körülmények miatt kellett szakítanotok?
2013. máj. 17. 16:12

azóta már újra nincs barátnője.

zsebibabuska26 igen, egy suli. köszi:)

Category miért?

2013. máj. 17. 14:12

hogy hogy találkoztok azóta is? egy suliba jártok?

fel a fejjel, ha van közös sorsotok, úgyis egymásra találtok! ez most lehet közhely, de hidd el! :))

2013. máj. 17. 14:03
Szerinted miért lett azóta barátnője, ha még mindig téged szeret?
4. 9b68993820 (válaszként erre: 1. - Nono8911)
2013. máj. 11. 19:05
Ha annyira nagyon szeretitek egymást, úgyis összejöttök, ha csak egy fellángolás volt, akkor nálad is el fog múlni.
3. Krisz42 (válaszként erre: 1. - Nono8911)
2013. máj. 11. 18:16
Na most,ha tényleg te lennêl a nagy ő,akkor vagy várna vagy próbâlkozna.De így,h már a második barâtnője van,te meg a közelben....
2013. máj. 11. 17:56

nem kellene beszélned vele erről, h. te sem tudod őt elfelejteni, ő is azt mondta, amit írtál "élete legszebb pillanatait velem töltötte és soha senkit nem fog szeretni ennyire mint engem"

tehát kölcsönös az érzelem, ha ebből a rövid leírásodból indulok ki

beszélj vele, h. mért ne próbálnátok meg még1x

komolyabban véve, tehát kimondva, h. együtt jártok és kiderül mi lesz?!

2013. máj. 11. 17:52
pár hónapig voltam egy sráccal, nem volt kimondva h járunk, ő akarta mert fülig szerelmes volt. hosszú lenne a részletezés de az időzítés és a körülmények miatt nem tudtunk együtt lenni. azóta már 2.barátnője van. Azt mondja h élete legszebb pillanatait velem töltötte és soha senkit nem fog szeretni ennyire mint engem. Sok mindennel bánt, én is bántottam őt - nem szándékosan. nem tudok túllépni rajta. + minden nap látnom kell, ez elkerülhetetlen.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook