Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fodrászok, kollegák vannak itt? fórum

Fodrászok, kollegák vannak itt? (beszélgetős fórum)


6. Anda39 (válaszként erre: 5. - Gabóca10)
2013. máj. 21. 17:47
Hozott anyaggal én sem dolgozom szívesen, de nincs is rá igény. Egy vendégem van összesen, aki hozza magával a festéket, pedig majdnem annyit fizet, mintha én festeném. :) Ő tudja...
5. Gabóca10 (válaszként erre: 4. - Anda39)
2013. máj. 15. 10:49
Indolát nem ismerem,én is kb.ilyen értékűt nézegettem,amit eddíg használtam már 1800ft-körül van,azért sokallom,amit most nézegettem az 1200-1300 ft,ez sem a legolcsóbb,annak én sem vagyok híve!Azt gondolom akinek nem jó,majd hozza a dobozos festékét,mert sajnos van olyan is,de azért nem vállalok felelősséget,meg azt én kijavítani nem tudom.
2013. máj. 14. 15:24

Szia! Három éve, amikor elkezdtem dolgozni, valamiért az Indolára esett a választásom. Nem mondható olcsónak (60 ml 1300-1500 Ft), de maradok ennél. Pedig vívódtam én is, mert nincs közel sem annyi hasznom a festésen, mint a négyszáz forintos kallos esetében lenne...Viszont a vendégeim elvárják a minőséget is. Aki meg annyira igénytelen, hogy nem érdekli, ha csípi a fejbőrét a festék, ha folyik az arcán a szín, amikor izzad, hát az máshova megy.

Akinek nincs pénze, az kénytelen beérni azzal, amit otthon magának tud csinálni, viszont aki kicsit is többre vágyik, az összegyűjti a fodrászra a pénzét, és azért viszont - jogosan - többet vár. Szerintem ezért nem tehetjük meg, hogy sz@r anyaggal dolgozzunk.

3. Gabóca10 (válaszként erre: 2. - Erzsike33)
2013. máj. 12. 14:03

Szia!

Igen tudom..persze...

az a baj amit eddíg használtam,ill.már kb.10 éve az elég drága lett,ill.nem mindenki tudja megfizetni,pedig egy eléggé közép-ár,de igen a túl olcsó meg olyan is,nem tudom így most hogy te melyiket írod.

Most én is próbálgatok egy másikat,nemrossz,szép színei vannak,de ősz hajra nem a legtutibb.Ez kb.500 forintal olcsóbb mint az előző,és nagyobb kiszerelés,nem 60ml,hanem 100ml és 1:1arányba kell keverni hanem 1:1,5,a szőkéket meg 1:3

2013. máj. 12. 12:01

Szia itt vagyok :)

Fodrász kellékes,de gondolom ezt te is tudod.

Nekem a keratinos vált be a legjobban,fehér kék dobozban van,viszonylag jó árban van a kallost azt nem ajánlanám,mert az nem minőségi festék.

2013. máj. 11. 16:33
Tapasztalatcsere,pár ötlet jólenne,ki mivel dolgozik,nem tudom mi minősül reklámnak,de hajfestékváltáson gondolkodtam,kinek mi vált be,olcsóbb beszerzési helyek stb.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook