Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Első gyerekemre várva fórum

Első gyerekemre várva (beszélgetős fórum)


2013. máj. 14. 15:01

[link]


Ősszel-télen Budapesten a Margit kórházban szülők figyelem!

9. Szeleszte22 (válaszként erre: 8. - Kriszti0327)
2013. máj. 14. 09:41

Szia


Remélem, hogy ezek a rosszullétek elmúlnak... Sajnos még metformin xr-t szedek, amihez kötött szénhidrátbevitel csatlakozna... amit ugye nem tartok és az utóbbi napokba rohamtempóba fogyok, jelenleg 4 kg... 2 napom van még a 12 hétig, utána csökkentjük a gyógyszert 750-ről 500-ra...


A párom is ott volt a 9 hetesen, amikor felöltöztem a doki behívta és megnézhette a babát majd kicsattant az örömtől:) Szerencsére sikerült megoldania a munkahelyével, hogy jövőhét kedden jön velem a 12 hetes UH-ra remélem minden rendben lesz a baboval. Én meg alig várom már hogy láthassam, állandóan azt nézném, hogy ő mit csinál odabent. ..lehet hogy butaság, de olyan jó érzés amikor látom minden rendben, valahogy megnyugszok:)

8. Kriszti0327 (válaszként erre: 7. - Szeleszte22)
2013. máj. 13. 19:47

Szia!


Hidd el,ez el fog múlni,habár én sem akartam elhinni.És az étvágy csak egyre fokozódni fog.Én az első 3 hónapban alig bírtam enni,én is mindentől rosszuk voltam,csak nyammogtam,mostanra pedig eljutottam odáig,hogy muszáj rendszeresen ennem,mert különben már azért leszek rosszul.....Viszont nem bírok annyit enni,mint régebben-sokkal hamarabb tele leszek (biztos kisebb a hely odabent:D )


A 12. heti uh-ról pedig annyit,hogy én előtte a 8. héten voltam,amikor ugyan már látszódott a picinyke szíve,de a 12-en volt az iszonyatosan nagy változás:teljesen babaformája volt és folyamatosan járt a kis keze és lába:) Még most is lúdbőrözök attól az érzéstől,amit akkor éreztem,illetve éreztünk,hiszen párom is ott volt.Ő kb. olyan arcot vágott,mint egy kisgyerek,aki először van vidámparkba és rácsodálkozik a dolgokra:csak állt ott és tátotta a száját:DDD


Ezek az élmények talán még az Apának fontosabbak,hiszen nekik nincsen közvetlen kapcsolata úgymond a bébivel-érdemes minden ilyenre Vele menni:)

2013. máj. 13. 11:27

Sziasztok


Én ma vagyok 11 hét 4 napos. Már nagyon várom a 12 hetes genetikai vizsgálatot, hogy újra láthassam. Rosszullét: délutántól eltart estig, de mostanában reggeltől...hányni nem hánytam, de mindentől hányingerem van, nagyon felfújódok, semmi ételt nem kívánok, ha kívánom is addig a pontig, míg az orrom alá nem rakják...Remélem tényleg lassan múló állapot lesz. A fáradság: határtalan nálam, ha ágyat raknának alám, akkor be is aludnék:(

2013. máj. 10. 18:33

Sziasztok!

Én is csatlakoznék :)

Gratula minden kismaminak!

Első baba,holnap töltjük a 13. hetet,rosszullét zéró,étvágy szinte határtalan,és van egy kis fáradtság.Ami még tudatosítja bennem h baba van a pociban h még mindig elég sűrűn szurkál a pocim.Van még így valaki?

2013. máj. 10. 17:01
Gratula minden kismamszinak! En tavaly vtam kismamszi,de lennek megint:) Vannak nehezsegek,na meg a vegen mar telleg "teher" de megeri! Vigyazzatok magatokra es a babuckakra!:)
2013. máj. 10. 16:23
Bocsi,a tervezett baba kérdés akart lenni......
2013. máj. 10. 16:22

Gratula!Tervezett baba volt!

Mi most vagyunk pont ma 15 hetesek,és mi nem terveztük egyáltalán...Ezért is fura most ez az egész szitu.

A rosszullétekről tudok nyilatkozni én is,hiszen pontosan a 11-12. hétig szörnyen rosszul voltam,habár hányásig nem fajult a dolog,de sokszor már azt kívántam,bárcsak kijönne belőlem,annyira szörnyű volt.

De nekem kora reggeltől késő estig,és szinte mindig tartott.

Mindenki mondta,hogy ez meg fog változni,én meg csak ingattam rá a fejemet,mert nem hittem el persze,miért is változna meg.

És most már túl a 12. héten,mondhatom,hogy IGAZUK VOLT!

Mintha elvágták volna.Bár nálam nincs az a baromi nagy energikusság,amiről egy csomó helyen írnak,mert az ólmos fáradtság igenis megmaradt.Sőt,nekem olyan,mintha valaki elszívná előlem az összes energiámat.


Bocsi,ha hosszú lett:)

2013. máj. 10. 15:55

Gratulàlok Audrey :))) én ma vagyok 11 hetes és2 napos,)

Hol fogsz szülni?

Én mindig délutàn vagyok rosszul...àltalàbam kitart estig :)

2013. máj. 10. 15:45

11 hetes kismama vagyok,határtalanul boldog,csak ne lenne ez a rosszullét reggelente és esténként.

Mellé még a fáradtság,ez tényleg "más állapot":-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook