Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítségkérés: Kérések-Felajánlások fórum

Segítségkérés: Kérések-Felajánlások (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
2020. jan. 24. 20:23

Tiszteletem!!!


Nem írnám ki, ha nem lenne sürgős: az életmentő gyógyszert hétfőig (2020.01.27.) kell kiváltani, 26 ezer forint (Dabigatran 200mg naponta, az ár havi). Röviden leírom a problémát.

65 éves, rokkantnyugdíjas, sok betegségben szenvedő édesanya vagyok. Nem tudjuk semmivel kiegészíteni havi 85 ezer forintos nyugdíjamat, ebből élünk. Gyermekem 38 éves, halmozottan sérült (Asperger, SLE, PTSD, mélyvénás trombózis, pánikbetegség, etc.), életmentő véralvadásgátló és egyéb gyógyszerei havonta 30 ezer forintba kerülnek eddig 20 volt, ezért lett sürgős), amit nem támogat a TB, a leszázalékolása elindítása is nehézkes, nem jutok el odáig. Rágni már nem tud, fogait csak altatásban lehet megcsinálni, amik a betegségek miatt mentek tönkre, a fuvarozás a gond, ami szintén sokba kerül. Közösköltség elmaradásunk van, a kötelező vízóra cserét nem tudjuk kifizetni. Nem fűtünk, mert nincs miből, több villany és konnektor nem működik, jótékony szerelőt nem ismerünk. A 14 éve tartó beázástól penészesek a falak (a Szövetkezet nem oldja meg a problémát), a kád, a mosdó, a mosogató, az ablakok is cserére kényszerülnek, több, mint 40 éve ugyanaz mind. Havi rezsiköltség 45-50 ezer forint. Szégyellem helyzetünket. Főleg azért, mert nem élünk semmilyen káros szenvedéllyel, tisztességgel vagyunk, sosem volt kölcsönünk, mindenünk megbecsüljük, most mégis kilátástalan a helyzetünk. Gyarapszanak a problémák, de már nem tudom, hogy meddig. Nem szeretnék gyermekemmel az utcára kerülni, az a véget jelentené számunkra. Kérem, akinek felmerülő kérdései vannak, vagy kétségei a helyzetünket illetőleg, bántás helyett legyen kedves eljönni hozzánk, szívesen látjuk, nincs takargatni valónk.


Ha 100 forinttal tud segíteni, már az is sokat számít:

IBAN: HU10

Számlaszám: 10403394-86766951-90771008

SWIFT/BIC kód: OKHBHUHB

Magyarország/Hungary


Minden segítséget nagyon köszönünk!

2020. jan. 16. 14:23
Segítséflget szeretnék kérni. 20 hetes kismama vagyok, eddig egyetemre jártam és nem dolgoztam. A kicsi apja elhagyott minket és várandósan nem vesznek fel sehova dolgozni és semmiféle önkormányzati támogatásra nem vagyok jogosult. Kérem ha valaki tudna anyagilag segíteni(hogy a picinek legyen hova megérkeznie, mert most a szüleimmel élek akik nehéz anyagi helyzetben vannak,de van egy szobánk amiben tudok maradnj a babával de nem tudnak segíteni többen) vegye fel velem a kapcsolatot ray.pray93@gmail.com email címen. Előre is köszönöm ha valaki segít!
3502. Zsike0614 (válaszként erre: 3499. - Zsike0614)
2020. jan. 7. 06:37
Még mindig segítségre lenne szükségem. Nincs tüzi fánk. Élelmiszerre is szükségünk lenne. Feltőltős a villanyunk. Pénzem nincs az újra töltésre. Kérem ha tudnak segítsenek. Szívesen látok bárkit az otthonunkba. Egyedül vagyok a beteg bátyámmal. Kimozdulni sem tudok. Mert folyamatos felügyeletet igényel a testvérem. Boldog újévet kívánok mindenkinek. Üdvözlettel Erzsébet.
3501. Ritikee
2019. dec. 28. 15:34

Segitsèget szeretnèk kèrni.Egyedül nevelem gyermekemet Bèkèsmegyèbe kevès jövedelemből.Anyagi segitsèget szeretnèk kèrni.Aki tud jelezte

Elèrhetősèg ritikee79@gmail.com

2019. dec. 21. 16:52

Szeretném a segitségeteket kérni!

Nagyon kérlek oszd meg az idővonaladon(ha van fb-d) és kérd meg az ismerőseidet is hogy osszák Ők is tovább Hálásan köszönöm ♥️


S. O. S. !!!

Informatikus fiú (IT Rendszergazda) keres napi bármilyen pár órás alkalmi munkát vagy másodállást (napi 2-3 órában ) délutánonként Budapesten,napi kifizetéssel, azonnali kezdéssel.

S.O.S! Kérlek segítsetek valamit találni! Elérhetőségekért kommentelj és írok privit Köszi

Köszönöm szépen ♥️


Egy nagyon kedves hoxás társunk kér segítséget!

Köszönöm😘

3499. Zsike0614
2019. dec. 19. 05:30
Szép jó reggelt. Segítségre lenne szükségünk nekem és súlyosan beteg bátyámnak. Tüzelőre élelmiszerre lenne szükségünk. És egy kis anyagi segítségre. Én ápolom a testvéremet aki sajnos 10 éves kora óta súlyos beteg lett áramütés miatt. Ő most 61 éves lesz januárban. De olyan mint egy kis gyerek. Nagyon várja a jézuskát de sajnos nem tudok venni ajándékot sem. Kérem ha tud valaki segíteni nagyon meg kösszönném. Szép napot kívánok mindenkinek. Elérhetőséget. 06306113398
3498. Hedaaa
2019. nov. 29. 07:22

Sziasztok!

Szeretnék Enis segítséget kérni Tőletek.

A gyermekeim számára.

Sajnos elég szőrű helyzetben vagyunk nem is igen szeretnék en itt panaszkodni hogy mit miért kérek, egyszerűen szükségem lenne a segítségeteket kérlek benneteket segítsetek nekem nem kérek igazán sokat csak hogy a két gyermekemnek legyen egy mikulás csomagja és egy karácsonyi ajándéka 😢

Ne gyertek kérlek azzal, hogy hát minek szulsz ha nincs pénzed ... Nem tudod eltartani... Stb....

Most ez így alakult én gyesen vagyok, párom nincs velünk már 😭😭 és igen nehéz most nekunk., De mindegy nem akarok vele folyni mert fáj ez az egész stor nekem..

Kérlek ha tudsz segíteni kérlek segíts ❤️ Privátban szívesen válaszolok mindenkinek. Sziasztok

3497. Brigi1991
2019. nov. 11. 19:25

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni!

Anyukám 2019 augusztusában kiderült hogy végső stádiumú rákban szenved. 2019 szeptember 09-én megkapta az első kemotherápiát. Aznap este bent a korházban elesett lett egy combcsont törése, megműtötték a csontból vettek szövettant aminek az eredményét nemrég tudtuk meg sajnos a csontban is jelen vannak az áttétek. Szeretnék anyagi segítséget kérni mivel nekem ott kellett hagynom a munkahelyemet nincs jövedelmem. Gyógyszerekre kellene.

Apukámat 2019 szeptember 10-én vitte el a mentő lázas volt be volt gyulladva a lába ami sajnos rohadásnak indult. A cukorja 25-30 között volt.2019. Szeptember 17-én amputálni kellett a bal lábát térd fölött. Azota is bent van a korházban sajnos nehezen gyógyulnak a sebek.

Szeretném lebetonoztatni a lépcsőt hogy kerekesszékel feltudjon jönni a házba, illentve bent is szeretném átalakítani hogy könnyebben tudjon mozogni a lakásba.

Aki tud segíteni az erre a számlaszámra tud utalni:

IBAN szám: HU39 10400968-86767465-51761007

K&H bank

SWIFT/BIC kód: OKHBHUHB

Név: Hochrein Brigitta

Nagyon szépen köszönjük hogy elolvastad! A segítségeket is köszönjük szépen!

3496. Mezei Virág (válaszként erre: 3495. - Évi199000)
2019. okt. 15. 14:12
Családbarát... :(((
3495. Évi199000 (válaszként erre: 3494. - Amina93)
2019. okt. 15. 11:56
Sajnos tapasztalatból,de ezerszer akkor inkább igy,mint meg egyszer egy átmeneti otthon. Ha elolvastad amit írtam magunkról,leírtam,laktunk egy ilyen otthonba,ha az idejükon belül nem találsz lakhatási megoldást,onnan együtt nem jossz ki a gyerekekkel,egyszerűen oket viszik az érdi feszekbe anyuka meg az utcára,ebben az esetben nincs szó addigi hosszabbitasra h tényleges segítség legyen illetve ok sem dolgoznak azon,h akar albérletet keressenek ,h az adott család biztonsaggal tavozhasson. Nyilván minden esetben az a jo ha a gyermeket elszakitjak edesayjatol,CSAK lakhatsi probléma miatt,mas kérdés a hanyagsag stb.
3494. Amina93 (válaszként erre: 3490. - Évi199000)
2019. okt. 14. 15:47
Próbáld meg az erdi anyaotthont hátha bevesznek..
3493. Amaunet (válaszként erre: 3492. - Szneszabonoja)
2019. okt. 14. 14:08

Sajnos nem tudom.


www.szeretlekmagyarorszag.hu/elkeseredett-edesapa-kert-segitseget-daganatos-beteg-kislanya-kezelesehez/

3492. szneszabonoja (válaszként erre: 3489. - Amaunet)
2019. okt. 14. 12:25
Üdvözlöm! Hogy vannak?
3491. Mezei Virág (válaszként erre: 3490. - Évi199000)
2019. okt. 14. 12:17

:(

Szerintem itt ténylegesen, hosszan tartóan senki sem tud segíteni nektek.

Szomorú, hogy ennyire "fontosak" itt a családok...


Akikre számíthatsz, talán ők:

[link]

Az utcajogász előbb segít, mint más.

Talán lakhatásban is számíthatsz rájuk. Sok embernek segítettek már, neked pedig ott vannak a gyerekek is.

Sok szerencsét kívánok!

2019. okt. 14. 08:11

Üdvözlet,nem tudom,hogy jó helyen járok e?! Őszintén szólva csak keresgeltem a Googleba,ismerősök ajalasa döntöttem úgy irok,nem magam miatt...3 tüneményes kis fiú miatt. Engedjék meg,hogy bemutatkozzak. Jánosi Évának hívnak,az elmúlt két hónapban lettem egyedülálló,igy 3 kis fickót nevelő anyuka. 29 éves vagyok. Sajnos az el múlt 7 évet katasztrofalisnak mondanám. Gyerekkoromra vissza emlekezve szuper életem volt. Aztán édesapám 2012 december 24 en váratlanul elhunyt,talan mai napig feldolgozhatatlan,nagyon apás voltam,2012.02.06. N megszületett 2ik kis fiam,banatomat egyszerre az öröm vette át,nem tartott sokáig....édesanyám 2012.03.26.an elhunyt. Nem mennek bele a fájdalom le irhatatlan. Kemény időszak. Valahogy egyedül lettem,felelősségteljes döntést kell hoznom,nincs még még egy lehetőség,EGY es megváltoztatja egy életre az életet. Elváltam akkori férjemtől,2 idősebbik fiam edesapjatol,jó döntést hoztam,15ev kor különbség,es a vele töltött életem fizikai fájdalom. Talpra álltam,munkát találtam,fiaim bolcsibe,albérlet is pipa...éreztem jó az ut amin járok. Jó volt,csak aztán egy férfi el vette az eszem,fiaimat imadta,engem is mi kell még? Lett egy közös kis fiúnk. Valahol az az út amit együtt kezdtünk,darabokra elágazott. 5 évig voltunk együtt,sajnos ebben az időben voltunk nagyon fenn aztán nagyon lent,Családok átmeneti otthonba kerültünk mert nem találtunk a gyerekekkel albérletet. 3evre ott is ragadtunk,mikor egyszer csak a család gondozónk szolt,le járt az időnk,egy hét van rá hogy ki költözzünk amennyiben nem találunk lakhatási megoldást a gyerekeinket átmenetileg gyermekotthonba viszik. Mondanom sem kell pánik,hisz 3 éven keresztül nem találtunk,egy hét alatt reménytelen. Aztán a sors igy hozta egy kozertben hogy beszélgetésbe egyelegtunk egy roma idősebb bácsival...aki megoldást is tudod...fel se fogtam,gondolkodás nélkül,igen,kell,menjünk,csak együtt maradjunk. Másnapra Budapest 11 keruleteben,egy csodaszép albérlet,poton 70ezer ft ért..igen,2honapig,szerzodesunk nem volt,3ik hónapban,mar 90ezret kellett fizetnünk,6ik hónapban mar 120ezret...naes ezt már nem udtuk vállalni,újra pánik,mi lesz,a gyerekeim,életünk (leginkább butasagok jártál a fejembe mintsem megoldás). Roma bácsika jött ismét,segítő szándék mint mindig,ő tud megoldást a bajunkra,mire észbe kaptunk,Érden találtuk magunkat,egy romos kis házat kaptunk ,,alberletnek,, de még is csak szivessegbol,ara 70ezer plusz rezsi. Házikó omladozik,víz nincs a házban,udvarban van egy kerti csap ami csepegtetőn van,villany? Igen villanyt is kaptunk,a szomszedtol hosszabbiton,kis hazikoknal a villanyóra is le szerelve,igen am,de wc,mosdó? Na igen,kinti wc van,es szobában gyerek kád fürdési opciók. Nomád élet,soha nem éltem igy,szörnyű,sírtam,aztán ejjel arra lettem figyelmes hogy a kupleraj közepén a 3 fiunk olyan bekesen alszik,igen...mert nekik is csak az volt a fontos hogy együtt,ha anya van akkor biztonság is. Össze kellett szedjem magam értük,sikerült,míg megint jott a rossz,gyám hivatal,egyenlőre nem rossz szándékkal,értesítettek,hogy az állandó lakcimem megszűnt,ezaltal a gyerekeknek sincs, ,,hajléktalanok,, vagyunk papirom...megoldás nincs,családtagok mar nem él,hova jelentkezhetnek be? Sehova,erre az Érdi önkormányzat,okmany iroda sem tudott megoldást. Várok...telefon,nem tudom megoldani..hivatalos menete ennek,hogy a gyerekeket ki emelik a családból,igen,csak lakhatási probléma miatt a gyermek erzeseivel mit sem törődve ez az egyetlen opciók erre,szavam nincs,keresgélek a neten,törvényeket,paragrafusokat. Állam szerint csak lakhatási problémára nem vehetik ki a családból a gyermekeket,Érden mas torvenyek vannk ugy fest,határozottan es mint egy oroszlán ki kolykeit vedi miattuk fel kellett lepjek. Végeredmény hogy maradhatunk együtt,ismernek,a gyerekek rendszert vidám gyerekek,a kevesbol is meg van mindenuk. Ez csak átmeneti,gyerekeknek lakckm kell,illetve az ,alberletunket,, is záros határidőn belül cserélendő,tiszta,kompfortos hely. Keresek,keresek,nincs,aztán egyedülálló lettem,munkám sincs egyenlőre,mindjárt a bevételem sem felel meg egy jobb körülményre. Két nagyobbik fiam 7 és 9 évesek iskolába,8-4ig,kisebbik fiam 5 éves,és hely hiány miatt csak fel napra tudták be venni,8-12ig,valtoztatasra lehetőséget nem adnak. Pánik. Végig mentem az úgynevezett,,csaladbarat,, áruházakat,oda érve mar nem nevezném ennek,4 órát tudnék vállalni de 6-8 a minimum. Segítségem nincs,aki vigyazna rájuk,el hozna őket...stb. Családi háznál takarítást vállaltam heti kétszer,nem sok,de akad mit enni,gondolataim vannak,de ragaszkodom a gyerekeimhez ahogy ok is hozzam. Nem találom a kiutat,egyáltalán nem. Csak az anyai érzéseim vannak,a csalódás,es a fájdalom,önkormányzat nem segít mer nincs lakcimunk,de mind három gyermekem Érdi oktatási intézménybe tanul,védőnő igazolja hol lakunk,orvosi ellatast is kapunk Érden es nem elég,szeptember 25evel a rendszeres gyermekvédelmit is el utasitottak,igy a gyermekek etkezteteset is ki kell fizetnem,mindezt egy lakcim kártya hiánya. Jövedelmem 73650ft családi és fő állású anyasági,gyerektartás nem hivatalos formában 3*9000ezer ft,heti két takarítás bevetele 21000ft. Kiadások 70ezer ,,albérlet,, 12ezer altalanydijjas villanyszamla,csepegtetőn folyó viz számlám 7000ft. Nem tudom,nem konkrét kérelemmel fordulok Önökhöz,mert nyilván az senki kapacitasaba nem férne,igen egy szép albérlet,meleggel,biztonsaggal,átmeneti fizetési segítséggel volna az álom,de ez csak az álom,valójában barmifele segítségert halas lenek,élelmiszer,igazából nem tudom mit lehet. En mar csak azert is hálás vagyok ha végig olvassa bárki is,e hosszú csapast az életünkben. Email: evi.janosi50@gmail.com

Telefonszám: 06204930288

3489. Amaunet
2019. júl. 14. 11:58

Papp Norbert

Július 12., 19:09 ·

Kedves mindenki. A nevem Papp Norbert. 32 éves vagyok. Feleségemmel Zsuzsanna Papp al és 3 kislányukkal élünk egy szabolcs megyei kisfaluban. Mint minden családban nálunk is előfordulnak jobb és rosszabb napok... de sajnos pár hete igazi krízis sújtót le ránk...

Nagyobbik lányunk Zoé lában térd környéken egy kis duzzanat keletkezett... Mint minden szülő mi se gondoltunk semmi roszra...

Próbáltuk othon pár napig házilag csillapítani... de sajnos eredménytelenül...

Ekkor kezdődtek a gondok.

Először csak egy sima röntgen felvételre mentünk el amit anyira nem gondoltunk súlyosnak...

Majd a házi orvos figyelmeztettet hogy valmi nincs rendbe és további kivizsgálásokra lenne szükség.

Ekkor már kicsit kezdtünk aggódni hogy valami nincs rendben...

Nyiregyházi kórházban számos kivizsgálás után a lehető legrosszabb hirt kaptuk. A kislánynak csont daganata van. Mivel a kórház nem anyira felkészült az ilyen esetekre így pontosan nem tudtak megalapítani a daganat típusát így át irányítottak minket a Debreceni Nagyerdei Klinikára.

Sajnos ott is megerősítettek hogy igen ez egy rossz indulatú daganat amit inkább a Budapesti Semmelweis Egyetemi klinikán lehetne megfelelően kezelni.

Persze azonnal reagáltunk és már estére fent voltunk Budapesten.

Itt viszont már be indultak az események és szövet mintát kelet tőle enni ami egy kisebb műtéti beavatkozást igényelt.

Másnap már haza is engedtek minket mondván hogy 1-2 hét mire meglesznek az eredmények.

Nemsokkal azután hogy haza érkeztünk hívtak hogy megvannak az eredmények és másnap reggel menyünk vissza a kislánnyal.

További vizsgálatok folytak mire megalapítottak hogy Osteosarcoma-ja van.

Ez a csont daganat nagyon ritka, évente kb 8-10 embernél alapítható meg...

Ez nem volt elég... kiderült hogy áttétes... a tüdejében is található...

Holnap 2019.07.13 kezdjük a kemoterápiát aminek egy erősebb hatóanyagút fog kapni kb 3 hónapon keresztül...ezt követően műtét és ismét kemo majd megint műtét.

Legjobb esetben 9-10 hónap a kórházi kezelés. De a teljes gyógyulás csak 5 év tünetmentes vizsgálatok alapján mondható ki.

Mivel nagyon nehéz helyzetben vagyunk dolgozni sem tudok mivel én kell bent lenném a kórházban a kislánnyal ezért fordulók most hozzátok mint kétségbe eset apa.

Aki bármilyen formában tud segíteni a kislányom mielőbbi gyógyulásában az kérem jelezen valamien formában.

Gondunk van az anyagiakkal is mivel kereső képtelen vagyok...

Ha bárki tud segíteni bármennyi összegel az megteheti...

Eddig is sokan segítettetek amit nem tudok kellőképpen megköszönni...

Nagy valószínűséggel Budapestre kell költöznünk a kezelés befejeztéig ami nem kévés összegbe kerül...

Kérem aki megteheti bármilyen összegel tudna minket segíteni az utalhat:


GONDOSKODAS ALAPÍTVÁNYI SZÁMLASZÁM

1174405820070098 OTP BANK


Közleménybe írni hogy Papp Zoé


Vagy ha külföldről szeretne valaki utálni az megteheti ezen a bankszámlaszámon


IBAN: HU80-10100716-33827000-01005001

BIC/SWIFT: BUDAHUHB

Papp Zsuzsanna


Aki csak egy megosztással tudd hozza járulni azt is nagy szépen megköszönöm.


Elérhetőségem 0670/3114255 Papp Norbert

3488. Ritikee (válaszként erre: 3484. - Aszparagusz)
2019. júl. 4. 12:26
Békés megyében élünk.Bármilyen segitséget
3487. Ritikee
2019. jún. 26. 13:32
Köszönöm aki tud segíteni annak meg köszönöm.
3486. Ritikee (válaszként erre: 3484. - Aszparagusz)
2019. jún. 26. 13:29
Bármilyen segitségnek örülnék.Békésmegyében élek
3485. Mezei Virág (válaszként erre: 3483. - Ritikee)
2019. jún. 18. 15:54

Neked állandó segítség kell, azt pedig helyben tudod kérni.

Önkormányzattól, Vöröskereszttől, családsegítőtől.

Fordultál már hozzájuk? Ruhát, tartós élelmiszert szoktak adni rendszeresen. Pénzt a családsegítőnél megérdeklődhetnéd.

3484. aszparagusz (válaszként erre: 3483. - Ritikee)
2019. jún. 17. 13:55
Milyen jellegű segítségre vársz? Hol laksz?
3483. Ritikee
2019. jún. 17. 13:53
segitséget szeretnék kérni egyedül állo anyuka vagyok.sajnos közhasznu munkábol élünk a gyermekemel.55000ft-bol élünk aki tud segitsen egy agodo anyuka
2019. máj. 18. 08:50
Jó napot mindenkinek nem tudok már kihez fordulni ezért irok ide hátha tud segiteni valaki sürgösen segitségre lenne szükségem 50000 ft ra lenne szükségem keddig vagy elvesztem az albérletem
3481. edwina (válaszként erre: 3479. - Guruljka)
2019. ápr. 15. 22:02
Nem is ezr várom, a kérésem is elég világos volt azt hiszem, de lenyúlni végképp nem szeretnék senkit, én nagyon szépen köszönöm a segìtő szándékot rettenetesen jól esik de szó sem lehet róla és ráadásul megbántani sem akartakak - lehet hogy csak túl sok negatív taoasztalatba botlottam az utóbbi2 évben... szó se lehet róla, egy kicsit várjubk még hátha lesz más megoldás...
3480. Regin_a (válaszként erre: 3471. - Edwina)
2019. ápr. 15. 21:39

Mennyi a taxi összesen műtétre, kontrollra és mittomén mire még borravalóval együtt, ha 300Ft/km-rel számolunk?

Eressz meg egy emilt a regin_a@freestart.hu cimre

3479. Guruljka (válaszként erre: 3478. - Edwina)
2019. ápr. 15. 21:19
Megőrülök, akkor sem tudlak a hátamra venni, ha akkor odamegyek...
3478. edwina (válaszként erre: 3477. - Edwina)
2019. ápr. 15. 21:07
Ha lehetne, a feren korut sakaig el i jonnek valahogyan de ha egyszer nem latok es menni se tudok... 😡
3477. edwina (válaszként erre: 3476. - Guruljka)
2019. ápr. 15. 21:03
Tapasztalatból mondtam amit mondtam amit mondtam csillagom... ehhet nekem tudnom kéne azt hogy 8.20kor (kb) vagy 9.40kor (kb) lesz zárójelentés mert fix idóre jonnek ha tudnak, es ha valami csúszik a vizsgalatokkal akkor sem várnak 3 percnel tobbet, megtaoasztaktam, hisz 2'3'4 ember mindug van az autóban... ezt jelenti az hogy taxi"SZERŰ" szolgáltatás... azonkívul melyik agyontepett otvos és fonover hogy a lámpas. Vizsgalat kozben bkv-hajkuraszat kegyen...? Megtapasztaltam már sajnos es buszjegyem sincs annyira kihasznalt a nyugdijam - 3-4 hét alatt csak lesz valahogy, koszi h gondoltal ram
3476. Guruljka (válaszként erre: 3475. - Edwina)
2019. ápr. 15. 20:50

Nekem sincs autóm, mert ha lenne, még innen is odamennék érted.


Sajnos nincs más megoldás pedig, mint a várakozás a betegszállítóra. Hátha szerencséd lesz és nem kell sokat várakoznod.


A kerekesszékes férjem részére annak idején igénybe vettük a kisbuszos szolgáltatást. Annak az utazásnak az egész folyamata tervezett volt, így előtte több nappal előre fixáltuk az időpontot, az utazás előtt véglegesen biztosítottuk, és a Keletitől szépen elvittek bennünket a Déliig, BKV jegyekért.


Ez mozgáskorlátozottaknak szánt szolgáltatás, de szerintem amit leírtál, az alapján bizony Neked is járna. Szerintem ha felhívod őket, segítenek. A Mária utcai szemklinika (magam is odajárok) egészséges ember számára öt percnyire sincs a Ferenc körút sarkától, a Corvin negyed metrómegállónál.

3475. edwina (válaszként erre: 3472. - Magdimnika74)
2019. ápr. 15. 19:57
Igen ez mind igaz - de akkora a fluktuació hogy eleve 6-7 órát kell várni rajuk. Ha pl 9 kor BÁRHOL vege egy műtétnek, mindjuk a Jánosban, du. 5-re már varhatók is... :o(((
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook