Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítségkérés: Kérések-Felajánlások fórum

Segítségkérés: Kérések-Felajánlások (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... ❯❯
2244. Donyta (válaszként erre: 2243. - Donyta)
2010. ápr. 9. 20:25
Még kiegészíteném annyival, hogy a merevítés azért lenne fontos, hogy a térd ízületi szalagok visszahúzódjanak. Ha mégsem akkor sajnos ha nem is szakadtak el, bármikor kifordulhat a lába és műteni kéne. Ezt nem szeretnénk.
2243. Donyta (válaszként erre: 2233. - C1e9612cd3)
2010. ápr. 9. 20:21

Szia!

Igen a merevítőt is ő írta fel, mert a mentő vitte be ambulánsan. Egy busz sodorta el felszállás közben és maga alá gyűrte a gyereket. Azt, hogy pontosan i történt nem igazán tudjuk, mert pillanatok alatt zajlott le az egész. Akkor még felállt és elindult tovább, de amikor hazabicegett a már fájós lábával és pihent kicsit, már nem tudott felállni rá. Aztán jött a mentő és bevitte a balesetibe. Valószínűleg kiment a térde amikor a busz alá esett. Jelenleg teljesen megnyúltak a térdszalagok és be van dagadva az egész. Ezért nem kaphat gipszet. Viszont fáslizni kell az egész lábát minden nap, éjjel kivételével. A rögzítőre azért van szüksége, hogy ne tudja behajlítani egy kicsit sem a lábát, és nem léphet rá. Két mankóval biceg.. Ja és hasi szurit is adok neki minden nap, véralvadásgátlót.

2010. ápr. 9. 20:11
szia barátnöm hát igen sajnos.leirtam a cimemet meg mindent a naplomba.énis most 7 kén voltam 36 a kislány meg ma két éves.
2241. csorocsaj
2010. ápr. 9. 19:57
szyasztok látom zajlik az élet
2010. ápr. 9. 19:50
nagyon szépen köszönjük elöre is és igen kislány .ma töltöte a két évet.
2010. ápr. 9. 19:37
Hát akkor a legkisebbnek tudnék adni pár rucit, játékot. Ha kéred..Gondolom ő lány. Mindennap megyek Gy.-re, jövő héten megbeszéljük mikor jó mindkettőnknek és talizunk vhol. Oké?
2010. ápr. 9. 19:12
a legkisebb 2 éves és 94-es ruha kell neki 24-es cipö kell.a többiek nagyobak.a fiu 13 éves.
2010. ápr. 9. 18:53
Mekkorák a gyerekeid? Játékot6, ruhát kisebbeknek tu8dnék adni. Itt lakunk a közelben kb 7 km-re.
2010. ápr. 9. 17:51
Kedves mindenki sajnos hétfötöl se tévénk se internetünk de ez nem is olyan nagy baj . aki tud bármilyen élelmiszerel vagy tisztálkodási szerel kérem segitsetek.a telefon számunk 06702711706.a cimünk 3200 gyöngyös fö tér 5 1 emelet 4
2010. ápr. 9. 17:13
Nem kizárt merteloszák ahányan vagytok meg nézik milyen gyogyszerek kellenek.
2234. c1e9612cd3 (válaszként erre: 2232. - Donyta)
2010. ápr. 9. 16:49
amúgy, mi baja a gyerek lábának?
2233. c1e9612cd3 (válaszként erre: 2232. - Donyta)
2010. ápr. 9. 16:44
hát, ez azért nem így működik... más is dolgozik, de a gyereknek mégis van közgyógy igazolványa. Pld. a gerincferdülésesek. Tudod, mennyibe kerülne egy fűző, ha teljes áron kellene megvenni a szülőnek (sok10ezer Ft!)? De erre van a közgyógy. Gyógyászati segédeszközökre tudtommal jár, pont azért, mert nem olcsó mulatság. Beszélj ortopéd orvossal! Gondolom a merevítőt is ő írta fel.
2232. Donyta (válaszként erre: 2231. - C1e9612cd3)
2010. ápr. 9. 15:32

Szia!

Köszönöm. Csak sajna én dolgozo, bár kevés a bérem, de munkám van. Így kizárt szerintem, hogy közgyógy igazolványt kapjunk!

De köszönöm a válaszod!

2231. c1e9612cd3 (válaszként erre: 2230. - Donyta)
2010. ápr. 9. 15:21
sztem közgyógy igazolványra ingyen lenne a rögzítő! Csak annak utána kell járni! Megfelelő szakorvos, stb.
2230. Donyta (válaszként erre: 2229. - Donyta)
2010. ápr. 9. 14:36

LEMARADT!


Receptem van ha az segít valamiben. De így is nagyon sokba kerülne.


Ami nekünk kell, meg lehet nézni a netes keresőben, hogy milyen. A Genu Syncro 2100 hosszú és állítható szögű. Kb. 70-80cm-es.

Amit kaptam, (vissza kell adnom mert nem jó) az kicsi, kb. 40cm-es és nem állítható hanem szabad mozgást enged a lábnak. Ezért sem jó!


Még egyszer: JOBB lábra kellene!

Köszönöm, ha segít valaki. Csak 6 hétre kölcsönbe is jó lenne, amiért persze fizetnék ha kell.

Köszönöm.

2229. Donyta
2010. ápr. 9. 14:29

Sziasztok!


Továbbra is a segítségeteket szeretném kérni!


Megkaptam egy rögzítőt, de sajna ez nem az amire nekünk szükségünk lenne. A másik meg az, hogy fel sem megy a gyerekem lábára, mert kicsi. Hálás vagyok a Hölgynek Zsuzsinak, hogy elhozta nekem messziről a szerkentyűt, de nem az a száma ami nekünk kellene.

TEHÁT:


GENU SYNCRO 2100-AS J O B B LÁBAS !!!


rögzítőre lenne szükségünk. Mivel drága, megvenni nem tudom, sajnos. . :(

Köszönöm!

2228. csorocsaj (válaszként erre: 2210. - Majsa02)
2010. ápr. 7. 18:40
BOCS HOGYY ÍROK DE NEKEM IS VAN SÉRÜLT LÁNYKÁM VIZFEJJEL SZÜLETETT NEKEM SINCS KÉSZ A FÜRDÖSZOBÁM DE HA TUDOK SEGITENI IRJ PVT VAN SZOLNOKN ISMIM
2010. ápr. 7. 10:41
Kedves majsa02 nagyon sok kitartást kivánok és remélem lesz olyan aki meghalha a kérésed és tud segiteni.Sajnos tudom menyi lelkierö kel hozá de ne ad fel mert vanak joindalutu jo emberek.és adja a jóisten minél elöbb legyen aki segit.Maradok tiszteletel.Marika.
2226. kefekötőke (válaszként erre: 2216. - Majsa02)
2010. ápr. 7. 10:17

"KEFEKÖTŐKE!!!!!!!!!!ha enyire nem hiszel...."


Még mielőtt vakvágányra terelődne a helyzeted,Nem fontos ennyi felkiáltójelet tenni.

A Te kérésednél én a fűrdőszoba átalakítás műszakiproblémáinál ragadtam le,miközben azért olvastam a leírt körülmémyeket is.Ahogy észrevehetted nem csak nekem volt zavaros,félreérthető ,talán csak ragozási hiba miatt a történet.

Lehet igaz a történeted de meg kéne állni a beteg gyermek problémájánál ami nyílván óriási,talán nem is megoldható.

Biztos hallottál már a segítőkész emberek jóindulatával,könyörületességével visszaélő egészen meggyőző történeteket előadó emberekről.

Talán látál már az utcán csontsovány gyereket karján taró "csak haza akarok utazni a gyerekkel" könyörgő asszonyokat.Aztán kiderült a szomszédból bérelte kis időre a gyereket.

Biztos hallottál már alapítványokról,akiknek vezetői nagyon jól megélnek a szerencsétlen emberek nyomorából.aztán a befolyt összeget a család soha nem látja.

Biztos hallottál már "segítőkész" alapítványról ,ahol a "csak Fülöp Szigetek,csak Brazilia,csak Kína a lehetséges gyógyulás helye,aztán az alapítvány,kuratórium ,meg ez az utazott ki persze feleségestől,mert ugy-e kisérő az kell.

Ebben világban élünk ,és ne csodálkozz ha gyanakvással találkozol!

Azt is tudjuk ,minden szalmaszálban megkapaszkodik aki bajban van,talán ezért van,hogy sokan elveszítik a méltóságukat, az objektív itélőképességüket.

Maradok a téma műszaki oldalánál,mert én csak avval foglalkoztam.Nem nézek utána semmi gerincsorvadásos problémának,mert azt Te jobban tudod .

A fürdőszoba szerelést ,a téma szempontjából a szükségességét,és a vele kapcsolatos problémákat talán én látom át jobban.

Amikor írtad,hogy lebénult szülőddel élsz akinek zuhanykabin kell ,a kisfiadnak csak a fürdőkád jó,természetesen 2,2 m magasan csempézve,már elkezdtem számolni és közben eszembejutott a gyermek korom.(Nem kell felkapni a vízet tudom "ma más korban élünk".)

Négyen éltünk egy 4x4 méteres szobában,volt egy 60 cm -es lavórunk.Minden este mosakodtunk,szombatonként egymás után "fürödtünk"

Csak azt akartam mondani,nem a fűrdőszoba és a kád oldja meg kisfiad sorsát.

,

2225. bared
2010. ápr. 6. 23:12
ne vedd magadra, de annnyi szélhámossal találkozni(((
2224. majsa02
2010. ápr. 6. 22:31
Köszönöm aki hozászolt!csak mostmár ne bántsatok!!!!!!!!!!!!!!!!azthittem több megértést kapok de nem!
2223. majsa02
2010. ápr. 6. 22:30
remélem enyi mostmár elég!és ha fele enny bajom lenne hidd el hogy emlékeznék mindenre!Elég hogy észbe tartom hogy megéljünk minden napot!Mindig észen és ébren kell lenem hogy ne veszitsem el az én imádot fiamt!Többet nem akarom bizongatni hogy mien beteg gyerekem van!
2222. majsa02
2010. ápr. 6. 22:24
vagy nézd meg a bors honlapját:onlinebors és a keresésbe üsd be hogy zsolt!Az a cime:mütüdöre szorul a liftbe reket zsolti!!!!!!!!!!!!!
2221. c1e9612cd3 (válaszként erre: 2218. - Majsa02)
2010. ápr. 6. 22:14
az újabbat sajna nem találom
2010. ápr. 6. 22:11
csk azért másolom ezeket ide, mert egy ilyen súlyos beteg kisgyereknek sajnos van híre. Elég lenne a hitetlenkedőknek beütni a gugléba a nevét...
2010. ápr. 6. 22:11

"Tisztelt Hölgyem/Uram! Iktsz.: 2009/13.

Szikora Zsolt Barnabás /született: Szolnok, 2007. 06. 01.

/ édesanyja Török Mária azzal a kéréssel fordult alapítványunkhoz,

hogy kisfia számára segítsünk egy mobil /hordozható/

lélegeztetőgépet beszerezni.

Kisfia 2007. 06. 01-én Szolnokon született, és három hónapos

korában kiderült, hogy SMA 1-es típusú gerincvelő

izomsorvadása van. Kilenc hónaposan azaz 2008. 03. 31-

én került lélegeztetőgépre, és azóta is a Szolnoki Hetényi

Géza Kórház Gyermekíntenzív Osztályán kezelik. Állapota

nagyon jó, több órát tud gép nélkül tölteni, és ügyesen kommunikál

a külvilággal. A szülők mindent meg szeretnének

tenni, hogy együtt lehessen a család, az engedélyeket beszerezték

a hazajövetelhez, csak a lélegeztetőgép hiányzik.

Ahhoz, hogy Zsoltikát Pekingben /Kína/ megműthessék,

előzetesen haza kell vinni kb. 3 hónapra, hogy mentálisan

abba az állapotba kerüljön, hogy szállítható legyen egy ilyen

hosszú útra. A családnak kettő lehetősége lenne vagy bérelnek

egy lélegeztető gépet, aminek a havi költsége bruttó

186.000.- Ft, illetve megvásárolható 2.500.000.- Ft –ért. A

gép a Dragel Medical Egészségügyi Kft. árajánlata alapján

lett megadva.

Amennyiben kezdeményezésünk kedvező fogadtatást

nyert, úgy kérjük, lehetőségük szerint segítsenek kiutat találni

a 2 éves kisfiúnak abban, hogy neki is esélye legyen egy

egészséges és kiegyensúlyozott életre.

A támogatás összegéről /1997.évi Tv. 26.p.c.pontja alapján/

alapítványi igazolást állítunk ki, mely az adóalapból

100%-ig levonható.

Kérjük, a banki utaláskor az iktatószámot 2009/ feltűntetni

szíveskedjék!

Köszönettel:Bencéné Szatmári Ilona Kuratórium elnöke"

2218. majsa02
2010. ápr. 6. 22:08
kÖszönöm de van frisseb is mert idén februárban is voltunk a reggeli müsorban és ott már zsoltika is ott volt
2010. ápr. 6. 22:02
2216. majsa02
2010. ápr. 6. 21:53
KEFEKÖTŐKE!!!!!!!!!!ha enyire nem hiszel irtam hogy nézd meg a FIAMAT!!!!!!!!a myvipen!Szikora zsolt barnabás!!!és néz utána hogy mi az a sma gerincvelői izomsorvadás 1 es tipusa!
2215. majsa02
2010. ápr. 6. 21:50
igen kaptam támogatást és mentem vásárolni!kértem számlát amivel igazolnom kell!
❮❮ ... 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook