Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítségkérés: Kérések-Felajánlások fórum

Segítségkérés: Kérések-Felajánlások (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... ❯❯
2423. csorocsaj (válaszként erre: 2422. - Silvercat)
2010. nov. 12. 19:02
dehogy vicc várja a segitséget d
2422. silvercat (válaszként erre: 2418. - 1e65ba4e2f)
2010. nov. 12. 15:59
Ez valami vicc??
2421. csorocsaj
2010. nov. 11. 17:00
igen csak érdekes kérés hát semmit se ajánlanak
2420. Pipőci
2010. nov. 11. 08:17

Regike!

19 éves vagy, még rengeteg időd van... például a következőkre: szorgalmas munka és annak eredményének megbecsülése; kitartás, hogy célt érj; bízz önmagadban, keress lehetőségeket, használd ki őket.

Tudnám még ajánlani, hogy tanulj, akár több szakmát is, hogy "ajtók" nyíljanak meg előtted és a párod előtt.

Én is így kezdtem az életet, 19 éves voltam, a férjem 20... nem volt semmink az égvilágon. Most házunk van, gyerekeink és sokminden, ami sokaknak esetleg már "luxus". Viszont az elmúlt 15 év munkával telt. És büszke vagyok rá, hogy nem kéregettem sehol, mert azt a legkönnyebb. Tanultam munka mellett is, két állást is vállaltam...

"havi 70 ezerből nehéz lenne összegyűjteni" ... nehéz bizony... de ki mondta, hogy könnyű? És miért is lenne könnyű, ha már egyszer nem születtetek gazdagnak?

Kiváncsian várom, milyen válaszok születnek, Kefekötőke kérdéseire például...

2010. nov. 10. 20:32

Kedves Regike!

Nem vagyok biztos,hogy ma Magyarországon találtok olyan "gazdag és jószívű embert" aki azt várja jelentkezzen már nála egy fiatal pár ,aki önálló életet szeretne kezdeni.

Úgysem tudja mire költeni temérdek pénzét hát segít egy idegen fiatal páron.

Ha találtok ilyent azért megkérdezi hova utalhatja a a pár milliót amiből lehet házat venni.

Megkérdezi majd ,mit tudtok felajánlani ellenértékként pl.szaktudást,kétkezi munkát,örök hálát stb.

Azt is megkérdezi majd csak egy ház kell?Más nem?

Talán még azt is megkérdezi láttátok-e személyesen ,(nem a televízióból)a devecseri vagy kolontári családok volt házait,amit a lugos vörös sár eltemetett,mert ott még a számítógép is az iszapban maradt.Nektek legalább az van, és internet hozzáférés is.

Én azért drukkolok sikerüljön majd jó válaszokat adnotok.

2010. nov. 10. 18:17
Egy fiatal pár vagyunk,akik szeretnének önálló életet kezdeni,de nem tudunk elindulni az életben,mert nincsenek meg az anyagi feltételek, mindketten szegény családból származunk. Önerő nélkül hitelt sem kapunk, és havi 70 ezerből nehéz lenne összegyűjteni az önerőt egy házhoz.Ha van olyan jószívű "gazdag" ember,aki segítene rajtunk, kérem vegye fel velünk a kapcsolatot.
2010. nov. 3. 15:07

sziasztok!

Vannak ruháim, most fogok egy naplót nyitni, feltenni képeket,hogy lássátok melyik, milyen mekkora, szívesen elküldöm a ruhákat, annak akinek szüksége van rá!

2416. 04e95f637a (válaszként erre: 2415. - Csorocsaj)
2010. okt. 19. 11:52
Köszi szépen,megnézem ott ahol írtad! :))
2415. csorocsaj
2010. okt. 19. 11:43
sziasztok én segitenék de az enyém hosszu sovány kislány
2010. okt. 19. 11:12
Sziasztok!Én nem magamnak,hanem a barátnőm kisfiának szeretnék segíteni!Nagyon rossz körülmények között élnek!Van egy 3 éves kisfia,akit egyedül nevel,amellett 5 kistesója van,akit az anyukája ráhagyott!A kisfiúnak,szeretnék téli cipőt,27,illetve 28 as méretben!Kérem ha valaki tud segítsen,és írjon nekem!Itt a tél a nyakukon,és nagyon sajnálom a picit!Sajnos én nem tudok nekik adni gyerekcipőt,de sok mással segítem hétköznapjaikat könnyebbé tenni!Nagyon örülnének neki!Köszönöm! :)
2413. 7dde92cfb1 (válaszként erre: 2412. - C75cdd162e)
2010. okt. 19. 11:07

A LÁNYOK 18 17 15 ÉVESEK L-ES MÉRET A NAGY A KÉT KICSI M-ES A KISFIAM 14 HÓNAPOS

A CSAJOK KÍTŰNŐ TANULÓK

2412. c75cdd162e (válaszként erre: 2411. - 7dde92cfb1)
2010. okt. 19. 11:03
Szia. Mekkorák a lányok?
2010. okt. 19. 11:01

sziasztok szeretnék ha lehet segítséget kérni 3 nagy lányom van és egy kisfiAM AKIVEL ITTHIN VAGYOK A GYEDEM 40000FT A FÉRJEM A KENYÉRGYÁRBAN DOLGOZIK ÁLLANDÓ ÉJSZAKÁBAN ITT KB 80 000FT KERES A KENYÉR ÍGY MEGVAN.TÉLI RUHÁKRA LENNE SZÜKSÉGEM A GYEREKEKNEK MERT NEM TUDOK NEKIK VENNI!

TERMÉSZETESEN JELKÉPES ÖSSZEGET FIZETEK ÉRTE

VALAMINT SAJNOS TÜZELŐMK SINCS

MÉG CSAK BESZÉLGETNI IS JÓL ESNE

SOHA NEM KÉRTEM MÉG SEMMIT ÍGY KÉRLEK NE ÍTÉLJETEK EL EZÉRT

2410. predgirl
2010. okt. 11. 08:51

Sziasztok!


Csak azért merek segítséget kérni, mert ilyen segítséget én is mindig adtam. :( Átmenetileg nehéz anyagi helyzetbe kerültünk, pedig mindketten dolgozunk a férjemmel (a válság miatt hatalmasra nőtt a törlesztőnk, időközben férjemnek megszűnt a munkája, és nem fizették ki.) Ha valaki tud segíteni, nagyon hálás lennék. Kisfiú ruhákra és cipőkre lenne szükségem (leginkább overallra, vastag nacikra és téli ruhákra). 110-es ruhát, és 27-28-as cipőt hord a nagyobbik fiam, a kicsinek kaptunk ruhákat illetve maradt a nagyról. Előre is nagyon köszönöm, ha valaki tud segíteni.

Egy két gyermekes anyuka (predgirl@hdsnet.hu)

2409. erikalip
2010. okt. 6. 10:06

KÉRLEK SEGITS, HA TUDSZ!

Keresek olyan szegedi személyt, akinek a segitségére számithatok! Nem pénz kérdeése, csak egy kis jószándék!Egy pár csomagot kellene tárolnia, egy kis időre,a szivességéért cserébe tudnék adni kislány ruhákat, szépe, jó állapotuakat,0-8 hónapos korig, illetve néhány nagyonn méretű női uj nadrágot, farmer tavaszi női kabátot, 54 es, illetve néhány női szép bőr cipőt, patikát, 40-esek! Kérlek segits, megegyezünk!Ha valami érdekel, a részleteket elmondom priviben!

2010. szept. 27. 18:56
Kérem aki tud segítsen!!!!Egy kis faluban lakunk(amit most elég sűrűn mutat a TV)Kemencén.Az óvoda elég nagy pénzhiánnyal küszködik a szülőket pedig nem akarják anyagilag megterhelni mivel sok a munkanélküli.Ezért minden évben problémát okoz a Mikulás és a karácsony.30 mikulás csomagra lenne szükség.Ezt a kérést úgy írom mint szülő.Remélem sikerül megoldanom a problémát legalább az idei évre.Mindenkinek előre is köszönöm a segítséget.Aki tud segíteni az kérem írjon:cintia2005@freemail.hu
2407. mamcili (válaszként erre: 2406. - Betti1102)
2010. szept. 7. 23:03

Bárcsak tudnék segíteni :)

Tudom milyen, ha az ember a kedvenc hangszerét hallja.

Én viszont minimális részletre pianinót vennék, mert lánykám zongorázik és ahhoz gyakorlásra is szükség van...

Jelenleg anyumnál zongizunk, de jó lenne egy saját amin bármikor zongorázhat és nem csak akkor mikor lejutunk hozzá.

2406. betti1102
2010. szept. 6. 10:52

Sziasztok!

A neten keresgéltem valami hasonló fórum után és rátaláltam erre...........

Voltaképpen és is segítséget szeretnék kérni

Tudom,hogy az én problémám eltörpül másoké mellett de úgy gondoltam talán egy próbát talán megér.........

Kaposváron lakom 3 gyermekem van.

33 éves vagyok.

A gyerekek már viszonylag nagyok,így van egy kis időm magamra is.

Kisgyermekkorom óta szerelmes vagyok a "zongoraszóba".

Minden vágyam az volt,hogy megtanuljak zongorázni,de sajnos erre nem volt lehetőségem és most sincs valami sok.

Én voltaképpen keresek valakit aki megtanítana engem zongorázni.

Valahányszor zongoraszót hallok,mindig belesajdul a szívem,hogy én nem tudom lejátszani ezeket a hangokat....

Esetleg,ha valakinek van "megunt" szintetizátora azt pedig részletre megvenném.

(zongoráról álmodni sem merek.....)

Remélem lesz valaki aki tud nekem segíteni.

Előre is milliószor köszönöm!

Tudom,hogy ez tényleg nem súlyos probléma másoknak sokkal nehezebb....

De remélem megértitek számomra milyen fontos lenne.

Még egyszer köszönöm

2405. golfáramlat (válaszként erre: 2404. - Csorocsaj)
2010. aug. 27. 00:08

Szia!

Közben leleveleztük priviben. Egyre gondoltunk. (Nem Oláhné Marika az illető.)

2404. csorocsaj (válaszként erre: 2403. - Golfáramlat)
2010. aug. 22. 18:58
vagy OlÁhné Marikára gondolsz ö Gyöngyösi
2403. golfáramlat (válaszként erre: 2402. - Mamcili)
2010. aug. 20. 21:42

Szia Mamcili!

"Egy csalódott anya" címmel írt cikkel KOTK nevű fórumtársunk. Ő kért segítséget egy 5 gyermekes anyuka számára. Nem tudom, hogy erre a fórumra gondolsz-e? A cikkhez való hozzászólások között megtalálod a címüket is! Szerintem Ők megérdemelnék a segítségedet.

2402. mamcili
2010. aug. 20. 14:47

Van egy pár ruhám, játékom, ceruzák (használtak), stb. csajos dolgok mind...

és keresem azt az ötgyermekes anyukát, akinek szüksége lenne ezekre...

Aki tud segítsen megtalálni, nem találom a róluk szóló fórumot.

de az is írhat, aki elfogadná ezeket a dolgokat.

6-7 éves lányruhák 1-2 felnőtt női cucc is.

2401. abb4f6232b (válaszként erre: 2400. - F8db0709b8)
2010. aug. 1. 08:18

Szia!


Köszönöm!

Válaszoltam:)

2010. aug. 1. 08:10
szia,küldtem privit
2010. aug. 1. 08:00

Üdvözlök mindenkit!

Sajnos átmenetileg bajba kerültem:( (akit érdekel leírom priviben)

Nagyon nagy szükségem lenne újszülött téli kislány ruhákra.Ha esetleg valakinek lenne már használaton kívüli és szívesen átadná-Nagyon megköszönném!!

Nagyon szépen kérem-aki tud segítsen nekem!!

Köszönettel:Marcsi

2398. kefekötőke (válaszként erre: 2397. - Bd37ba754f)
2010. júl. 4. 14:40
Köszönöm.Kipróbálom.
2010. júl. 3. 19:29
:) a fával együtt teszem az olajba csak a fát előtte beolajozom egy picit.Simán egy tálba öntök olajat abba beleforgatom és tekerem rá a tésztát,a kezemmel jól összegyurom-összesodrom hogy ne legyen rés a tekerések között így teszem az olajba folyamatosan forgatom őket mert feljönnek az olaj tetejére,majd kiveszem és vagy ugy frissen forrón lehúzom a fáról a kalácsot vagy kézfogásos kihülés után:)A zselatint a krémhez akkor használom ha nem elég sürü gyümölcsöt használok mint pl barack.Ha eper,szeder,ribizli vagy hasonlót használok nem is nagyon kell zselatin csak jó sürü legyen a krém.A tésztát ne forgasd bele cukorba mint ahogy a faszénen szokták,mert az olajba ráég a cukor s az nem jó:)
2396. kefekötőke (válaszként erre: 2393. - Bd37ba754f)
2010. júl. 3. 17:21

De jó,hogy összefutottunk!Egy kicsit más téma:

Azt kérdezném,amikor a töltött kűrtős kalácsot rácsavarod a fadarabokra,hogy sütöd?Le kell húznia tésztagyűrüket,vag a fával együtt bele az olajba?

2010. júl. 3. 17:20
és ugy beosztjuk ezt a keveset hogy a kicsiknek is tudunk egy spórolgatni igaz nem sokat de legalább lesz egy kevéskéjük az élethez ha felnőnek.Ha másra nem egy jó iskola nekifutásának vagy amire majd szeretnék.Velünk meg lesz valahogy de feladni sose fogom az álmaimat:)
2394. bd37ba754f (válaszként erre: 2391. - Merci68)
2010. júl. 3. 17:17
Mi is két éve áruljuk és a kutyának se kell nincs pénz most erre a hitelek szorítva vannak,így maradt nekünk is az albérlet és tudod mit nem érdekel hogy a nagy ház ott rohad egye meg a bank mert jól átvert---meg amugy se akartam oda költözni.Most a lényeg az egyetlen hitelemet jövő áprilisig lerendezem apránként és utána már dolgozni is tudok meg egy szemerkényivel több marad meg ha már nem lesz az otp-s kölcsön.
❮❮ ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook