Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítségkérés: Kérések-Felajánlások fórum

Segítségkérés: Kérések-Felajánlások (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... ❯❯
2453. csorocsaj (válaszként erre: 2452. - Kefekötőke)
2010. dec. 13. 16:19
nem csak ezen az oldalon használják ki vagyok egy oldalon hát azt a rengeteg éhezö embert szinte lelki furdallásom van hogy én eszek
2452. kefekötőke (válaszként erre: 2450. - 190124133c)
2010. dec. 12. 15:45

Ha informálódsz úgy általában ,nemcsak itt a fórumon,hanem a napi hírekben is, talán sikerül megértened még "ebben büdös életben".


Vannak akik kihasználják a jóhiszemű embereket ,és háthabejön alapon számítógépet és internetet használva itt kunyerálnak élelmet ,pénzt és bármit.

Az sem zavarja némelyiket,hogy a feltett képek között van KAISER sört szorongató családtagja,

(Bocs ez reklám volt!)

Fogadd meg csorocsaj hozzászólást!Ő például igazán rászorúlt és nem kunyerál soha.

Figyelemre méltó Szeszipuszi önzetlen,sértés nélküli felajánlása is néhény Hsz-el lejjebb.

Ő sem piszkálódott.

2451. csorocsaj (válaszként erre: 2450. - 190124133c)
2010. dec. 11. 14:51
mindenkinek joga van irni azt amit akar segiteni meg annak akinek akar
2010. dec. 11. 14:45
A büdös életben nem fogom megérteni,hogy minek jönnek be olyanok egy fórumba,ahol aztán csak piszkálódnak!:(
2010. dec. 11. 14:33
sziasztok kikapcsolták az internetünk.elöre is mindenkinek kelemes karácsonyt kérlek benetek ha tudtok bármibe segiteni segitsetek a telefon számom még 4 honapig 06702711706 a cimünk 3200 gyöngyös fö tér 5 1 emelet 4 .föleg élelmiszer vagy bármi tényleg köszönöm oláhné dénes mária andrea.
2010. dec. 6. 14:53

Helyhiány miatt nagy pakolászás előtt állok. Nem lomtalanítás!!!

Kifogástalan állapotú konyhai eszközöket, 34-36 és 42-44-es méretű női ruhákat valamint 46-48-as méretű férfi (fiú) ruhákat szortírozok. Játék is van, lányoktól szép számmal. Ha tudnám, hogy valakinek segítek vagy örömet szerzek vele, könnyebb szívvel válnék meg a fölös dolgoktól.

Ha tudsz olyat, aki rászorul, vagy Neked volna rá szükséged, írj privit!

Borsod megyében a szállítás megoldható.

2010. nov. 21. 11:39
nem valószínű, hogy arra fogok járni :D azért, ha valaki magára ismer a csongrád megyei alapján, írjon privit ;) köszi, tanács az mindig jól jön... egy fórumon bedolgozós munkáról érdeklődnek... olvastam h te is űzöl valami ilyet, írnál róla pontosabban?
2446. csorocsaj (válaszként erre: 2445. - 1e65ba4e2f)
2010. nov. 21. 11:34
csongrád megyei azt nem tudom de ha pesten jársz akkor szivesen segitek na nem házzal néhány jobb tanáccsal
2445. 1e65ba4e2f (válaszként erre: 2444. - Csorocsaj)
2010. nov. 21. 10:46

na látom kezdtek megenyhülni :) sajnálom az egészet. próbálom kívülről szemlélni, és el tudom képzelni, h mit gondoltok. idejön valaki, és egy házat kér... ch tényleg röhej, mert más meg ruhát kér a gyermekeinek, mert az számára a legfontosabb. azt szeretném, ha megértenétek, hogy nem azért írtam ezeket, mert nincs más kiutam a jelenlegi helyzetemből. én, kis naiv azt hittem, hogy olvassa ezt a fórumot egy-két tehetős ember, akinek az a hobbija, hogy szórja az ilyenekre a pénzt. belátom, nagy hiba volt az, hogy nem olvastam át alaposan a fórum előző hsz-ait. mert akkor láttam volna, hogy ez nem az én helyem. tudom, h titeket ez zavar. és teljesen megértem. én is így lennék a ti helyetekben. egy megfelelő fórumon kellett volna ezeket megoldanom. és ne haragudjatok rám amiatt, hogy megpróbálom magam megvédeni, emberi mivoltomból fakad.


téma részemről lezárva.


van köztetek csongrád megyei?

2444. csorocsaj (válaszként erre: 2443. - 1e65ba4e2f)
2010. nov. 21. 07:50
ejj ejj Regike te csak a rosaszat látod bennük sajna mi sértegetünk ? oh te mit irtál na mind egy végül is nem ismerünk dolgozz és épitsd a jövödet kivánok hozzá sok sikert
2010. nov. 20. 21:13

fu. már kezdem magam csodálni, hogy ekkora érzelmi hatásokat sikerült kiváltanom belőletek. ez nekem új. minden nap próbálok újat tanulni és itt nem nehéz. a macskás fórumtársam hsz-a is megdöbbentett. :) van ilyen. na de. mindegy nekem, mit írok, ha azt csinálom, amit mondtok, az a baj. ha megindoklom a kimondottakat, az a baj. nem a legszegényebbtől meg az iszapostól várok segítséget. én még hiszek a csodákban. vagyis eddig hittem. de kivertétek belőlem ezt a gyermeki képességemet. szóval dolgozom tovább (nem csak a farmerama-n, hanem a való életben, az igazi tanyán), és pár év múlva hátha lesz annyink, h nekivágjunk egy hitelnek. ha elismerem, h igazatok volt, akkor békén hagytok, vagy még mindig hülye fiatal picsának néztek majd? mert akit egyszer kiszúrtok magatoknak...

hsz-ek ezreit is írhatnám az igazam mellett kiállva, nem mennék vele semmire, mert utáltok, anélkül, h ismernétek.

és majd 25 év múlva, ha letelik a hitelem, és boldogan élek majd a gyerekeimmel, eszembe fog jutni mindez. és ha valaki segítséget kér, vagyis egy kis jó szándékot, elhajtom a francba, mert fiatal és buta. dolgozzon meg mindenért, mint én dolgoztam. gratulálok. :) ja és kössz mindenkinek. asszem ez bármilyen anyaginál nagyobb segítség volt.

2442. csorocsaj (válaszként erre: 2441. - Silvercat)
2010. nov. 18. 07:23
de hisz az utolso mondat nekem szolt ja hát hogy csoro vagyok e ?maradjon titok sokan ismernek voltak nállam már többen is hát igen segitséget kér a csorok tol
2441. silvercat (válaszként erre: 2430. - 1e65ba4e2f)
2010. nov. 18. 05:34
Nos az utolsó mondatod hatalmas intelligenciárol tanúskodik.Én hála az Istennek nem vagyok"csóró",szoktam is adakozni,de arra érdemes embereknek.Te,itt ilyen hozzáálással sok jót ne várj!
2440. amacska (válaszként erre: 2439. - Csorocsaj)
2010. nov. 17. 16:02
köszönöm,aranyos vagy
2439. csorocsaj
2010. nov. 17. 15:17
ha közelebb laknál egy kisa kajával szivesen segitenék a cicáknak
2438. amacska
2010. nov. 17. 11:28
alkoholista apa mellett nőttem fel szegénységben és ami rosszabb rettegésben,soha nem kaptam segitséget életemben egyszer próbáltam tavaly segitséget kérni egy kis macskaételt,macskagyógyszert,de kaptam annyi szidást és okositást..minek annyi macska,dobjam őket ki stb...nos sajnos én nem tudom az éhező kóbor állatot elzavarni igy csak gyűlik a család szeretet és hely van a számukra csak az élelem és az orvos nagyon drága,nem kérésképp irtam le csak most úgy kikivánkozott belőlem
2437. csorocsaj (válaszként erre: 2430. - 1e65ba4e2f)
2010. nov. 17. 09:28
az hogy a családodat neked kell támogatni az legyen a te magán ügyed nekem nincsennek szüleim sose kaptam egy ft se tölük akkor most sirnom kéne ,?? meg oldottam magam ha gondolod adok tanácsot hogy juthatsz munkához hogy legyen otthonod
2436. csorocsaj
2010. nov. 17. 09:25
ha a csorotol kérsz tanácsot szivesen adok ha gondolod szállást ís adok ha utánnam csínálod mind azt amitén végig vittem
2435. csorocsaj (válaszként erre: 2430. - 1e65ba4e2f)
2010. nov. 17. 09:22
az hogy mi a nikk neven telljes mind egy de sosem kértem házat vagy kenyeret se tölled se mástol egy életet dolgotam le és halmozottan sérült gyereket nevelek nem kéregetésböl van lakásom hanem 20 évi munkámbol amit ha utánnam csinálnál neked ís lenne házad a napszámrol annyít hogy én gyerek mellet mentem dolgozni rosz példát választottál
2434. Pipőci (válaszként erre: 2431. - 1e65ba4e2f)
2010. nov. 17. 07:36

Itt senki nem szidta az anyádat. A fórumozók -érdekes módon mindenki, aki most aktív- azon a véleményen van, hogy nem kéregetéssel kell előbbrejutni, főként nem egy ilyen nagy dologban. Van jogod hozzá, de azért elgondolkodtató, hogy van e alapod is ehhez... nincsen. Olvasd el Kefekötőke hozzászólását...

Ember, 19 éves vagy és egy házat kérsz bárkitől, hogy segítsen rajtad, hogy önálló életet tudjál élni a pároddal... holott a többség valóban dolgozik, mint az állat, hogy legyen valamije vagy megtartsa, amije van. És vannak, akiknek az egész életük romba dőlt és nincsenek előttük lehetőségek sem. Mondjuk akiknek az egész életük munkáját vitte el az iszap vagy a víz... erre jösz Te 19 évesen, amikor még tanulhatsz, dolgozhatsz (nem a Farmerama birtokon, hanem a valóságban), új lehetőségeket kereshetsz.

És mindezeket nem sértésnek írtam. Hanem azért, mert én ugyanilyen helyzetből jöttem, mint Te. Szülői segítség nélkül, 19 évesen (a férjem 20 volt) házat vettünk hitelre, fizettük, dolgoztunk, nem szültem, aztán hitelből felújítottuk, még mindig nem szültem, dolgoztunk, hogy legyen valamink,suliba jártam munka mellett, aztán szültem...

Csorocsajba belekötni bármilyen szinten irdatlan bunkóság, beteg gyermeket nevel... na neki tényleg jószívvel adna az ember a sokból. Neked szerintem a többség munkát adna inkább, becsületeset.

És abban is tévedsz, hogy itt mindenki azért van, mert "csóró"... nem hiszem. Én például kiváncsiságból. Mert időről időre feltűnnek a hozzád hasonlóan gondolkodók -szíved joga, hogy így gondolkodj- és én mindig nagyon elcsodálkozom ezen...

Nagy benned a hév, jöttél jogokkal, vagdalkoztál több dologgal, értelmesen nem válaszoltál senkinek sem a kérdéseire, felvetéseire. Megbocsátható, főleg egy fiatalnak. De ha komolyan "neki akarsz rukkolni az életnek", akkor ülj le, legyél higgadtabb és tudatosabb, ésszel gondolkodóbb...

2010. nov. 16. 22:26

Munkát mindig lehet találni, dolgozni kell, és LEHET előbbre jutni!


Ha arra vártunk volna, mikor kapunk házat, sehol nem tartanánk szerintem.

2432. Pipőci (válaszként erre: 2430. - 1e65ba4e2f)
2010. nov. 16. 20:08

"nem mellesleg cseppet sem szánalmas egy ilyen topikban, ha valakinek csóró a nickneve... :D"

... nem tudom, ki is a szánalmas, ha jól értem...

2010. nov. 16. 19:23
na de, nem azért írtam itt már legelőször is, h az anyámat szidjátok. hanem azért, mert ugyanolyan ember vagyok, mint más. vagy homályosítsatok fel, ha nincs jogom ehhez. ha veszek holnap egy skandináv lottót, azt fogja mondani a postás, hogy a könnyebb utat választom a boldoguláshoz? biztos :D
2010. nov. 16. 19:07

Sajnos tudom, miért mondtok ilyeneket. Mert nem tudjátok például azt, hogy 13 évesen már azért jártam napszámba, hogy legyen otthon kenyér. Anyám, apám dolgozik, fizetik a ház törlesztését. És mégsem boldogulnak. Most, hogy már nem élek velük, ugyanúgy segítem őket, a havi 28500 forintos rátomat is arra költöm, hogy legyen nekik otthon a spájzban 1 csomag liszt meg egy kiló cukor. Éés igen, tudom, hogy hülyeség azt várni, hogy valaki majd megszán, és megdob egy házzal. De szerencsére olyan barátaink vannak, akik mind-mind segítenek majd építkezni, mert mi is segítettünk nekik. Ti is csórók vagytok, mint mindenki ezen a fórumon, akkor tudjátok mennyit jelent az, ha valaki visz egy kiló kenyeret. Nem kell 20 kiló pick szalámit vinnie ahhoz, hogy örüljetek neki. És semmi mást nem utálok jobban annál, ha lenéznek az álmaim miatt, és azt állítják, hogy várom a sültgalambot. Dolgoztam egész nyáron, amíg volt munka, a belem kiszakadt, és a családot is én pátyolgattam, amíg az egyik kórházban, a másik meg messze volt. Jaj és hogy én is belétek tiporjak, én legalább el tudok menni dolgozni, 40fokba, sárba, szarba... mert nincs se gyerekem, se kutyám, se életem. minek az? örüljetek, h nektek van. még ha szegények is vagytok.

nem mellesleg cseppet sem szánalmas egy ilyen topikban, ha valakinek csóró a nickneve... :D

2429. csorocsaj (válaszként erre: 2428. - Pipőci)
2010. nov. 16. 09:03
az az igazság nem csak ö gondolkozik igy sajna vagyok egy oldalon hát ha azt látnátok köszi a jo véleményt
2428. Pipőci (válaszként erre: 2425. - Silvercat)
2010. nov. 16. 07:04

Nekünk vicc, szerintem neki nem... :(

Szerintem sok embernek jár regikéhez hasonlóan ilyen irányban a gondolkodása... manapság könnyebb kéregetni, mint valamit letenni az asztalra. Én nem hiszem el, hogy egy olyan embernek, aki előtt még ott az egész élet, aki még alig (vagy nem) dolgozott meg valamiért, annak nincsen más ötlete...

Nekem erről nagyon-nagyon negatív a véleményem... :S

Viszont csorocsajról végtelen pozitív... még így, ismeretlenül is szeretettel gondolok rá, mikor hoxázok.

2427. csorocsaj (válaszként erre: 2424. - Búgócsiga*)
2010. nov. 13. 12:48
hát nem lehetetlen de elég nehéz talán igy könnyeb lenne neki de a mai világba
2426. csorocsaj (válaszként erre: 2425. - Silvercat)
2010. nov. 13. 12:47
ah tudod ha panaszkodom se lesz jobb pedig volna mit de tanultam a saját hibámbol talán
2425. silvercat (válaszként erre: 2423. - Csorocsaj)
2010. nov. 13. 12:28

De igen,ez vicc.Annak viszont elég szar.Hogy a mai világban,amikor családi kapcsolatokat IS tönkre tesz a pénz és annak hajszolása,jön valaki,akinek csak meg is fordul a fejében,hogy egy vadidegen majd varázsütésre megoldja a gondjait.Ez számomra hihetetlen...

Itt vagy pl.Te,akinek szintén nehéz az élete és soha nem láttalak panaszkodni vagy nyavajogni.Sőt próbálsz segíteni másoknak.Tudsz és akarsz is küzdeni.Minden tiszteletem a Tiéd!

2424. Búgócsiga* (válaszként erre: 2420. - Pipőci)
2010. nov. 12. 20:13

detto

én 19, párom 20, a nulláról kezdve, albérletben ... 4 év után vettünk egy 2 szobás házat. Szóval nem lehetetlen, segítség nélkül sem!

❮❮ ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook