Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítségkérés: Kérések-Felajánlások fórum

Segítségkérés: Kérések-Felajánlások (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... ❯❯
2011. márc. 6. 15:07

Valahogy elkerülte a figyelmedet hogy azt is leirtam, hogy rendezte a tartozását abból hogy eladta a butoait és minden müszaki cikkét, mosogépet is és abból fizette ki. Én ezt leirtam.

Nem vagyok megsértödve csak rosszul esik az hogy vádaskodnak. Olvasd végig figyelmesen az egészet azt is amit én irtam és azt is amit más irt és képzeld magad az én helyembe.

2512. 07c4794583 (válaszként erre: 2510. - Magdolna65)
2011. márc. 6. 15:05
Hanem a te hibád? Nyilván a tulaj hibája, tehát neki kell kifizetni!
2011. márc. 6. 15:05

Feladod szépen a felmondólevelet postán, készítesz magadnak egy másolatot. Összeszeded a cókmókokat és bejelentkeztek anyaotthonba. Ha kell, a bútorokat ott kell hagyni. Utána megkeresel egy ügyvédet az ÖSSZES papíroddal (bérleti szerződés és igazolás minden kanyiról, amit ennek a jóindulatú tulajnak fizettél), és megkérded, mit tudnátok tenni, hogy visszakapd a pénzed. Ennyi.


Nem fog senki szétverni. Azt se tudják, hova mentél majd. Kapcsolattartási címnek megadod az ügyvédi iroda címét.


Megértem, hogy ezt nem könnyű végigcsinálni, de sose fogsz tudni eljönni, ha egyre nő a rés a bevételed meg a tartozásod között, csak egyre több pénzzel fogsz tartozni. Minden hónapban 75 ezerrrel nő a tartozásod. Számológéped van?

2011. márc. 6. 15:03
Mért nem lehet megérteni hogy kivizsgáltattam és az órának semmi baja nincs senki nincs rácsatlakozva a vezetékre hanem a kamrában van az összekötési hiba és ezért szökik az áram és az ELMŰnél azt mondták hogy mivel nem az ő hibájuk igy ki kell fizetnem.
2011. márc. 6. 15:01

Te magad írtad, hogy a tulajnak rezsitartozásai voltak, mikor beköltöztél. Veled akarja kifizettetni, te meg önként és dalolva kifizeted?


És még te vagy megsértődve?

2011. márc. 6. 14:59

Kit és mit kellene perelnem a tulajdonost hogy a párja szét verjen és akkor megvédtem a saját érdekeimet?

Nagyon érdekes felfogás. Nincs értelme a vitának.

Annyi bántást kaptam itt hogy egy életre elég pedig abból kijutott mindig bőven.

Amit leirtatok azt eddig is tudtam hogy innen menni kell, de pénznélkül 3 gyerekkel nem könnyü megoldani. Abból amit leirtam eddig mindenki azt olvasta ki amit akart és azt is értelmezte belölle. Bocsánatot kérek mindenkitől amiért zavartalak benneteket a problémámmal és mert segitséget mertem kérni és megmertem az igazat irni.

2507. 07c4794583 (válaszként erre: 2506. - A0c1361e44)
2011. márc. 6. 14:58

Ez abszolút így van, rossz bekötéstől nem pöröghet az óra. Vagy lopják az áramot, vagy magával az órával van valami gáz.


Ennek a történetnek bármi áron a végére kellett volna járni, mert emiatt nem jut kajára! Hogy lehet egyszerűen vállat vonni, és elfogadni egy ilyen helyzetet, hogy hát jajistenem 60 ezer a számla, be kell fizessem, ezt fel nem foghatom. :s

2506. a0c1361e44 (válaszként erre: 2504. - Magdolna65)
2011. márc. 6. 14:54

De sokan szorulnánk segitségre, és épp ezért irtam, hogy más is kerül hasonló rossz helyzetbe. És mindenki követ el hibát, de pont ezt kell helyre hozni, és szerintem nem azzal, hogy pénzt próbálsz meg szerezni, hanem azzal ha kiállsz magadért.

Lehet nem egyszerű költözni. Ezt is ismerem, mert minden egyes költözésünknél, egyre kevesebb dolgom maradt. Ott hagytam a tartozásom ellenében, vagy nem tudtam volna hova tenni. Szinte új konyhabútort, szinte új ülőgarnitúrát és még sorolhatnám. Nekünk sem egyszerűbb, az én szüleim is meghaltak már 20 éve, a férjemé is. Nincs gazdag rokon. Az önkormányzattól meg azért sem kaptam segitséget, mert nem hitték el, hogy annyi pénzből élünk.

Most a múlt évben vett lakásunkban hónapokig nem volt szekrényünk, a konyhabútort a munkahelyemről szereztem, kanapénk azóta sincs.

Azt mondtad, hogy a számlák a te neveden vannak, akkor neked nem a tulajdonossal kell részletfizetésben megállapodni, hanem a szolgáltatóval. Hogy szökhet az áram? Az óra elvileg akkor pörög, ha fogyasztó van. Egy rosszul kötött madzag nem eredményezhet ilyet.

2505. 07c4794583 (válaszként erre: 2504. - Magdolna65)
2011. márc. 6. 14:51

Én nem tudom, mióta laktok ott, de az a sokszor hatvanezer forint, meg sokszor x tízezer forint, amit befizettél villanyra meg gázra, de nem fogyasztottál el, az visszajárna neked. Ennek a helyes módja, hogy ügyvédet fogadsz, aki szakértőt hív, aztán pereltek, és visszakapod a pénzt.


De te úgy látszik, nem akarod visszakapni a pénzed. Hanem még további számlákat akarsz kifizetni. Csak önsajnálatot látok, meg hogy miért NEM dolgozhat a gyerek, miért NEM megyünk anyaotthonjba, miért NEM költözök el, stbstb. Lehet tagadásban élni, de nem tudom, ki fogja finanszírozni.


Ez, tudod, nem bántás akar lenni, hanem arra próbállak rávezetni, hogy ébredj fel! Védd meg az érdekeid, hozz megfelelő döntéseket, tudjál kilépni abból a rutinból, amit űzöl hónapok óta, és ami a romlásba vitt titeket.

Gondolkozzál el ezen.


Persze lehet, hogy jön valami csodajótevő ide a hoxára, és ad nektek pénzt, de én kétlem. Olyanoknak szoktak segíteni, akik önerőből is menthetetlen helyzetben vannak, de te nem tartozol közéjük, sajnálom. Hozhatnál másfajta döntéseket is, de nem teszed.

2011. márc. 6. 14:44

Tudom hogy nem én vagyok az egyetlen aki ilyen helyzetben van. Nagyon szomorú hogy egyre többen vagyunk. Fogyasztok gázt és villanyt is de minimálisat. A lakás elhagyása nem olyan egyszerű mint sokan gondolják mert a tulajdonos nem egyezne bele abba hogy ugy hadjam el hogy a számlák nincsenek kifizetve és részletben kifizetem neki.A másik a tulajdonosnő magyar de a párja nem és nem szivesen vesznék ösze velük mert eléggé agressziv ember. A másik pedig az internetről csak annyit hogy abban sincs kifizetve négy számla és az internetre szükségem van mivel nagyon sok állás portálra regisztrálva vagyok azért hogy munkát találjak és azon keresztül küldöm el az önéletrajzomat is. Igy olcsobb mintha internetezőbe járnék és arra nem is lenne mindennap pénzem. A lemondásra én is gondoltam de az olcsobbik meg oldást ugy kaptam hogy egy éves szerződésem van velük.Ha nincs internetem akkor lemaradhatok esetleg egy jó állás ajánlatról. Bocsánat ha ez bün. A villanyról annyit hogy nincs az óra megpiszkálva csak az öszekötési hiba miatt szökik az áram, de nem az óránál hanem a kamrában a bojlernél és a gázkazánnál. Kaptam itt elég hideget töletek. Utálok már magyarázkodni és bizonygatni, hogy reménytelen a helyzetünk és egyedül nem tudom megoldani. Sajnálom, hogy leirtam a problémámat belátom hogy hülyesség volt,mert hiába irok igazat vannak akik akkor sem hisznek nekem. Tény hogy hülyesség volt ide költözni már ezerszer megbántam, de ami megtörtént az megtörtént, és ebből ki is kell mászni. Nem hiszem el hogy ti nem követtetek el hibát soha amit késöbb megbántatok. Ahogy azt sem hiszem el hogy még soha nem szorultatok segitségre.

Ha más nem ott voltak a rokonok vagy a szülök akik segitettek. Na igy könnyü az élet.

Hibáztam elismerem azzal hogy ideköltöztem.

Viszont szeretnék innen megmenekülni nem magam miatt hanem a gyerekeim miatt.

A lányom csak nyáron vállalhat,diák munkát,mert akkor tölti be tizenhatot, azt is csak az egyik mert a másik még csak jövöre lesz 16. A fiam meg csak 13 éves.Minden esetre köszönöm a jó tanácsokat a segitő késséget és a megértést.

2503. a0c1361e44 (válaszként erre: 2502. - 07c4794583)
2011. márc. 6. 14:33

Pontosan!

Perelni és költözni!


Nekünk egy 70 nm lakásunk van, a fórum inditóé kb. kétszer nagyobb, igy ha a dupláját vennénk az én villanyszámlámnak az akkor is csak 20 ezer lenne és nem 61.

2502. 07c4794583 (válaszként erre: 2499. - Magdolna65)
2011. márc. 6. 14:30

neked egy ügyvédre lenne szükséged, hiszen becsaptak. olyan dolgokat fizettetnek ki veled, amit nem vettél igénybe (villany, gáz). miért fizeted ki? perelni kell, és lelépni sürgősen.


hiába "nem jó" az anyaotthon, ha ott vagy 2 hónapot, máris megspóroltál 320 ezer forintot. abból nyugodtan kivehetsz egy normális albérletet. össze kell szorítani a fogatokat és kibírni. és tessék pereskedni, ne mástól várd, hogy anyagilag kisegít, ha te nem véded meg az érdekeid!

2501. a0c1361e44 (válaszként erre: 2499. - Magdolna65)
2011. márc. 6. 12:57

Voltam én is rossz helyzetben. Én is munkanélküli voltam és a férjem is közel 2 évig.

És el kellett adni a lakásunkat, hogy ne a bank árverezze el. Egy fillér nélkül voltunk. Csak munkanélküli segély, és a fiúnk ment el egy sparba árufeltöltőnek, mert csak őt vették fel diákként dolgozni. Albérletbe kellett mennünk, de mi olyat kerestünk, amit ki tudtunk fizetni, aztán mentünk egy még olcsóbba. Én konyhalányként dolgoztam, a férjem pizzafutárként. Nem kerestünk vele túl jól, de az is valami volt. Én sem tudtam karácsonykor főzni, hanem az előző hétvégi rizseshúst ettük, mi sem vettünk ruhát, cipőt, semmit. Ráadásul, mivel én általában jól kerestem, és 1 gyerekem van, az önkormányzat sem segitett.

4 évig éltünk albérletbe. Múlt évben kezdtük újra az életünket.

És nekem nem 500 ezer a tartozásom, hanem sokkal több, de ez senkit nem érdekel.

Nem kételkedésként irja az ember, hanem hitetlenkedünk egyszerűen. Ha nem jó a villanyszerelés, attól nem lesz sokszorosa a villanyszámla, hanem zárlatos lesz, nem működik, stb. de a fogyasztás nem lesz ennyi, hacsak nem mahinálta meg valaki az órát.


Ha már ennyire gerinctelen volt a tulajdonos, akkor fogd magad a gyerekekkel és költözz ki. Ha az órák a te neveden vannak, akkor kérj részletfizetésre lehetőséget, és majd fizeted a másik albérletben, ahogy tudod, de az első mindenképp az lenne, hogy mielőbb költözzetek el onnan!

Aztán a gyerekek elég nagyok már. keressenek diákszövetségen keresztül munkát (Mcdonald és társai). Iskola mellett is simán birják majd. A fiam is leérettségizett pedig pont akkor ő volt a családfenntartó.

2500. arcansas (válaszként erre: 2499. - Magdolna65)
2011. márc. 6. 12:54

Én nem kételkedek,nekem nem kell számlamásolat,hisz egy egyszerű fórumozó vagyok,noha nincs annyi élettapasztalatom mint neked,mégis nonszensz amit írsz!


-Ha nem fogyasztasz áramot,gázt,akkor mégis miért fizeted? Pláne,ha még be is tudnád bizonyítani, hogy a kábelek és az órák megvannak buherálva!


-Ha nincs cipő a lábatokon,nincs mit ennetek,akkor miért fizetsz elő internetre,tévére????Miért nem mondod le ezeket?(Mert spórolás nem ott kezdődik,hogy zsíros kenyeret esztek karácsonykor,hanem ott,hogy nem fizetsz elő tévére és internetre)


A megoldás bizony ezeken alapszik...Sok kicsi sokra megy...


Nem vitatkozni akarok és nem is kételkedek a szavadban,de talán te is belátod, hogy a dolgok nem így működnek, ahogy leírod...

2011. márc. 6. 12:37
Amugy meg, megértem a hitetlenkedést,de a bántást nem. Nekem nagyon rosszul esik hogy sokan kifogatják a szavaimat. A gyermekeim is olvassák a válaszokat mivel nincs titkom elöttük és igen csak meglepödtek. Megmondom öszintén még én is. Azok akik kételkednek abban amit leirtam azoknak nagyon szivesen elküldöm a számláim másolatát és a szerződésem másolatát is csak merje vállalni őn magát és irja meg a cimét vagy email cimét és én elküldöm. A családsegitőben nagyon szivesn lemásolják vagy pendrájra rakják nekem és én máris küldöm a kétkedöknek. Ez olyan mintha nyilvánosan azt mondanák hogy hazudsz, de senkinek sem kivánom,hogy az én helyemben legyen. Már minden értékemet eladtam ami volt. A butoraim nem érnek sokat,de van egy rozoga telefonom ami már egy fillért sem ér de feltölteni nem tudom. Nincs aranyam sem ezüstöm, nincs cipő a lábamon egy olyan csizmában járok amit kidobtak.A fiamnak sem a lányomnak nincs cipő a lábán egy szakadt cipőben járnak. Mi a nyomorúság ha nem az hogy nem tudsz mit enni? Tudjátok milyen volt a karácsonyunk? Zsiros kenyeret ettünk és korán lefeküdtünk, hogy neérezzük az éhséget még nagyon sok helyen teritett asztal van. Mi nem szilveszteresztünk mert nekünk arra sem tellet. Korán fekszünk le hogy sporoljunk a villannyal, és azért is mert nincs értelme fent maradni mert az éhség az nagy úr.
2498. vkatka
2011. márc. 6. 12:35

Na látjátok, ezért is vigyázzatok a hitgyülisekkel. Vaj van a fülük mögött. :(


Nagyon sok rendes ember van, aki olcsón kiadja a házát. És nincs benne átverés. Néhány hónappal ezelőtt én is ilyen kilátástalan helyzetben voltam, de összehozott a sors egy jó emberrel, aki kiadja nekünk a házát, amit rendben kell tartanunk, ez a bérleti díj. Mindenki jól jár.

Igaz hogy külterületen van, de nem kell elégedetlenkedni. Szerintem Magdolna is találna ilyet, ha keresne.

2497. arcansas (válaszként erre: 2495. - Magdolna65)
2011. márc. 6. 12:15
Nem kiforgatom a szavaid,de még mindig nem tiszta számodra.A probléma a hitgyülivel van,és azzal,hogy te oda jártál és egy hitgyülis házát béreled.Hitgyüli=agymosás,pénzlehúzás,átverés.Tisztára mint a szcientológia.
2496. arcansas
2011. márc. 6. 12:13
Én elhiszem amit írsz,de áh,nem tudom elképzelni ezt a tehetetlenséget!Szépen meg kellene mondanod a tulajnak,hogy feljelented,hogy ha rád akarja sózni a saját tartozásait,és a villany és egyéb mérők megcsináltatását nem neked kell megcsináltatnod!Nem értem miért fizetted ki eddig a villanyt v bármit,ha nem volt használatba,de mégis pörgött az órája!!!!
2011. márc. 6. 12:10

Nem a HIT gyülekezete pakolta rám az adosságát. Hogy lehet kifogatni ennyire a szavaimat. Én ő általuk ismertem meg, de az ő adosságát a butorai eladásából kitisztázta. Mivel ő is árulja a házát.

Esze ágában sincs ide vissza költözni. Én csak azt akartam szemléltetni, hogy ő valamilyen szinten tisztában van azzal hogy magas lesz itt a rezsi és még sem szólt de hát az ilyesmi jellemmző azokra akik albérletet adnak ki.A ház a hölgy saját tulajdona és nem a HIT gyülekezeté. Csak ő is oda járt ahogy én is és ott ismerkedtünk meg. A számlák az én nevemen vannak amióta a szerzödést megkötöttük.

87500Ft-ból ugy fizetem ki a rezsit hogy van mikor

az albérleti dijat nem fizetem be és abból rezsit fizetek ki igy tudom csak megoldani.

2494. arcansas
2011. márc. 6. 12:08

"HIT gyülekezete által aki felajánlotta a házát "Te jó szagú ég!

Hát akkor ennyi a válasz,hatalmas baklövést követtél el,hogy összeismerkedtél egy hitgyülissel....

Hú neharagudj,de jól bedőltél,és akinek van egy halvány kis ismerete a Hit gyülekezetéről,v a szcientológiáról,az nem követ el ilyet...

2011. márc. 6. 11:31

"Megismerkedtem ezzel a hölgyel a HIT gyülekezete által aki felajánlotta a házát és nem kért kaukciót. Nem volt más választásom elfogadtam. Megkötöttük az egy éves szerzödést. Menet közben derült ki sok turpisság. Az hogy ő teljesen eladósodott a rezsit illetőleg."

Itt írod, hogy a hit gyülekezetes átnyomott, rád pakolta az adósságát. Jó ember! Ezt vele beszéld meg!

2011. márc. 6. 11:14

Köszönöm a hozzá szólásokat. Válaszolok is minden feltett kérdésre.

7 évvel ezelött el kellett hagynom a férjemet mert egy agessziv ember volt. Azóta nagyon sok helyen laktunk albérletben, de sajnos mindig olyan ház, vagy lakás tulajdonosokat fogtam ki akik elöbb vagy utobb de eladták a lakásukat vagy házukat. Igy jártam mikor legutobb Pesten laktunk. Az első évben volt szerződésünk, de a második évre nem és ez volta baj mert a tulaj közölte hogy eladta a lakását és nekünk egy hetünk van arra hogy kiköltözzünk. Hirtelen még albérletet sem tudsz ennyi idő alatt keresni, mert hátrányunkra szoljón 3 gyerekkel nem könnyú albérletet találni. Igy maradt az anyaotthon átmenetileg. Onnan költöztünk ide nem ebbe a házba hanem elösször egy másikba ahól nem volt a fütés kialakitva és ott az albérleti dijam volt 50000 ezer + rezsi. Én kértem a tulajdonost, hogy épitse ki mire ő azt mondta neki nem fontos csináltassam meg én. Én erre nem voltam hajlandó ezért mennünk kellett. Megismerkedtem ezzel a hölgyel a HIT gyülekezete által aki felajánlotta a házát és nem kért kaukciót. Nem volt más választásom elfogadtam. Megkötöttük az egy éves szerzödést. Menet közben derült ki sok turpisság. Az hogy ő teljesen eladósodott a rezsit illetőleg. Mikor a villanyt szóvá tettem a párja rámtámadt veszekedve, mert én kimertem hivni egy villanyszerelőt, hogy vizsgálja meg és az ő szakvéleménye szerint összekötési hibák vannak és ezért az egyik szobában ahol nincs semmi elektromos dolog, még is ha minden le van kapcsolva és ki van huzva,majd csak a gyerekszoba,relativ kapcsoloját felkapcsolod ugy pörög az óra mint a bolond. Ha a villanyórát lekapcsolod majd 15 perc múlva felkapcsolod, de nincs bekapcsolva semmi és bedugva sem akkor is pörög. Az ELMŰ szerint akkor is ki kell fizetnem a villanyszámlát mert nem az óra a hibás. Amugy villany fözési lehetőség van, de ezzel igazán sporolunk. A tulajdonos elismete, hogy villany szerelővel csináltatták meg a villanyt és biztós ő gányolta össze és jön egy ujabb szerelő aki majd megcsinálja az pedig azóta is jön.

A gáz pedig azért lesz ilyen magas mert kint az óra mellett lévő szabályzó vagy mi elromlott és szökött a gáz amit az óra mért és én kihivtam hozzá a TIGÁZT aki ki is cserélte de a számlát ki kell fizetnem. Nincs mese. Amugy egyáltalán nem kapunk högutát a melegtől, mert van mikor fázunk.Amig ez a baleset nem történt meg a gázzal addig 20000 ezer Ft volt a számlám. Itt ahol lakom ez a ház még nem is nagy mivel van itt 4 és 5 szobás is. Amugy mielött munkanélküli lettem Ingatlan tanácsadó voltam, de hozzá teszem nem albérletekkel foglalkoztam hanem eladó ingatlanokkal. Nem a fent tartására kértem segitséget hanem azért hogy eltudjunk innen menni egy másik albérletbe. Amig nem tisztázom ki addig nem tudok lépni. Talált nekünk olcsob albérlettet a családsegitő de innen csak akkor tudunk tovább menni ha kitisztáztuk a tartozást.Hozzá teszem hogy nem itt maradnánk, mert itt a munka miatt sincs értelme és az albérleti dijak miatt sem.

Amugy nagyon szivesen elküldöm a számlák másolatát aki kéri hogy elhidje végre hogy nem hazudok.Sőt a bérleti szerződését is. Az internetről csak annyit, hogy az egyben van a kábel tévével és igy jön ki a 6000 Ft. És mielött azt mondják hogy nem tettem meg semmit olvassák el a napló bejegyzésemet. Köszönöm a hozzászólásokat.

2491. a0c1361e44 (válaszként erre: 2487. - 07c4794583)
2011. márc. 6. 10:03

Ekkora ingatlant csak azok engedhetnek meg maguknak, akik igen magas vezetői állásban dolgoznak és a bankszámlájuk tömve van.


1 éves szerződés ide vagy oda, ha valami nem megy nem kell erőltetni.

Fel kell mondani!


Engem hiába kényszeritenének arra, hogy fogyasszak villanyt ilyen összegben, akkor sem tenném, mert tudom, hogy mennyit tudok kifizetni.

2490. kefekötőke (válaszként erre: 2486. - 07c4794583)
2011. márc. 6. 08:41

Valószínű ezt hívják luxusnyomornak.

Biztos több nyomorgót ismersz Pesten .

Amit én olvastam pl.Medvedszky mami is minimálnyugdíjon rakja a TESCO-s kenyérre a kaviárt óriási villájában.

2489. homokóra
2011. márc. 6. 08:23
Ne haragudj, Magdolna...de én ezeket az összegeket nagyon abszurdnak tartom...
2488. kefekötőke (válaszként erre: 2484. - A0c1361e44)
2011. márc. 6. 08:21

Mintha csak én mondtam volna.

Úgy látszik jónéhányan a földön járunk,van aki a fellegekben.

2011. márc. 5. 23:58
"A családiház 130 négyzetméteres + garázs és a kert 1700 négyszögöl, 3 szoba, konyha fürdő, kamra, terasz, és egy hatalmas nappali. 2 wc, spájz" meg hatezer forintos internet... toronyóra lánccal nincsen?!
2486. 07c4794583 (válaszként erre: 2484. - A0c1361e44)
2011. márc. 5. 23:56

hát nekem egy budapesti nagykörúti (4-6 vonalon!!) három és fél szobás parkettás lakásban volt ennyi költségem, mint neki... 160 e havonta csak a lakhatásra, hát nem igazán egy munkanélküli egyedülállónak való lakhatási helyzet


én nem kérnék ahhoz segítséget, hogy ezt fenntarthassam... hiszen egy egy pénzevő feneketlen kút :s

2485. b269c1fc64 (válaszként erre: 2479. - Magdolna65)
2011. márc. 5. 23:48

Olyan baromságot ne mondj már, hogy 61 ezer ft a villanyszámlád!

Ha igen, akkor valami nem jól működik.

2011. márc. 5. 23:35

Most, hogy leirtad a részletes rezsi költséget, még gázosabbnak tűnik.

Villany 61 eFt???????? Mi a fenét csináltok?

Gáz 120 eFt?????? megintcsak azt kérdezem, hogy mi a fenét csináltok?????

Ezt te tudtad fizetni valamikor?????Én tök jól keresek, de ez még nekem is sok lenne!!!!

Az össz rezsim 80 eFt havonta, amiben már a mobilok is benne vannak, de még ez is sok!

A villanyom havi 10 eFt, de már ezt is sokallom! A gáz is sok most télen 30 eFt.


Ezt egy kicsit feltupiroztad nem?


Ha pedig igaz, akkor nem kellene sporólni? Éjjel nappal égnek a villanyok? Éjjel-nappal észnélkül megy a fűtés? Ezeket szépen kordában kellene tartani! Legyetek 1 szobába pl. Ez pazarlás! Én is szeretnék egyszer úgy befűteni, hogy megizzadjak tőle, de nem teszem, mert nem tudom kifizetni...

❮❮ ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook