Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítségkérés: Kérések-Felajánlások fórum

Segítségkérés: Kérések-Felajánlások (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯
2013. aug. 9. 08:47

Sziasztok!

Sajnos tegnapi napon ellopták a pénztárcám a fizetésemmel együtt!

Nem tudok mit tenni mert csak 4 órában takarítok és hitelt nem vehetek fel, előleget nem adnak, családom pedig nincs.

Ráadásul súlyos beteg vagyok s a gyógyszerekre elég sok pénz kell!

Aki tud legyen szíves segítsen akár kölcsön formájában is bármilyen összeggel!

Nagyon köszönöm

Számlaszán: 10702019-62482925-51100005


Bank: CIb


Név: Horváth Andrea

3202. mamcili
2013. aug. 9. 02:02
MÁK-nál van valaki aki SOS tudna nekem segíteni? kérem írjon nekem privát! Köszönöm!
2013. aug. 3. 19:08
Írtam,köszönöm!
3200. mamcili (válaszként erre: 3199. - Ubi pretium)
2013. aug. 3. 16:11
van barackmag privát kérhetnék elérhetőséget?
2013. júl. 25. 12:33
Sárgabarackmagért cserébe ruhát(jó minőségűt) adnék!!!Fontos,a gyógyulásomhoz kellene!!Csak privátban!
3198. lakusz
2013. júl. 25. 11:14

sziasztok segítséget kérnék téglára bútorokra javító anyagra lenne szükségünk. aki tud segítsen kérem!!!!!!!

[link]

Már sok helyre fel raktam de nem sokan foglalkoznak vele sajnos enyit a segitő kész emberekröl.aki segitet is valamit az általába szegény volt a gazdagok meg le sza... sajnos.

3197. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 3196. - Sylvia81)
2013. júl. 10. 20:26

Ja, igen kifelejtettem, igazad van. Köszönöm mások nevében is a tájékoztatást,hátha egyszer valakinek jól jön.

Bárcsak ne lenne szüksége rá senkinek!

3196. Sylvia81 (válaszként erre: 3195. - 9b10f3d7ff)
2013. júl. 10. 15:48
Kiegészítés: a máltaiaknak is vannak otthonaik, olyan is, ahová az egész család (tehát adott esetben apuka is) mehet.
2013. júl. 10. 14:09

Kedves Szabinamartina!

Valaki ajánlotta a Hoxát?

Látom ma regisztráltál és azonnal erre a fórumra írtál.

Próbálkozz anyaotthonoknál, a Vöröskeresztnél, nekik is van anyaotthonuk. Élelmiszerrel, ruhával tudnak Nektek segíteni.

Így ismeretlenül én sosem szoktam bevallom őszintén, túl sok szélhámossal találkoztam már az életben, és itt a Hoxán is.

Esetleg keresd meg a neten az Országos VK-t és akár levél, akár email formában írd le a problémádat nekik. Tedd ugyanezt az anyaotthonoknak, valamint a helyi családsegítőknél is érdeklődhetsz, jelezd a problémádat.

Sok sikert!!!

2013. júl. 10. 13:06

Azonali segitséget kérnék!

Egy anya két gyermekével. Jelenleg a nővérem fogadot be.8an lakunk egy szoba konyhában.

A férje egy agresszìv ember napi szinten fenyeget minket,hogy kirak minket az utcára! 15ezer forintbol élünk külön van hogy még ennivalora sem jut!

Szeretnénk beköltözni a városba munkát vállalni.

Kérem aki tud segitsen...

ezen a telefonszámon: 0630 712 77 70

Egy elkesered anyán!

3193. lakusz
2013. júl. 5. 20:09
Segitséget szeretnék kérni aki tud vagy szeretne segiteni keressen a lajos.36@freemail.hu. Ugyanis már lassan 2 hónapja kiborult a házunk fala és nem rendelkezek anyi pénzel hogy tudjam felépiteni az élettársam és én nem sok pénzt kapunk. a két gyerekünket is nevelni kell és itt lesz rámk a ballago is. a biztositó nem hajlando fízetni sajnos. A Polgár mester ur segitet le bontani de fel épiteni már nem tudnak sajnos és azért szeretnék önnökhöz fordulni, hogy a rádion kerezstül probáljanaksegiteni.Kérem ha lehet mondják azt be,hogy aki tud segiteni butoral vagy épitő anyaggal az elér a 06 20 286 08 30 számon.segitségüket előre is köszönöm.maradok tiszteletel.Nagy Lajos.Cim Ópályi 4821 Rajk László 103
3192. andeey
2013. jún. 30. 02:13

Végső elkeseredésemben szeretnék fordulni önökhöz,mert már sajnos más kiutat nem látok ebből a nagy nincstelenségből.

Szeretném családom történetét röviden leírni.

Jelenlegi párommal 8 évvel ezelőtt ismerkedtem meg.Akkoriban egyedül neveltem az előző kapcsolatomból született gyermekemet,akivel az édesapja nem tartotta a kapcsolatot,jelzem,a mai napig sem .

Nagyon jól megvoltunk,minden tökéletes volt az életünkben.Hamarosan vásároltunk egy házat jelzálog-hitelre és elkezdtük közös életünket.Mindketten jól kereső állásban dolgoztunk,amennyit csak bírtunk.Váltott műszakban,hogy a gyermekem ne szenvedjen sosem attól,hogy nincs mellette valamelyikünk.Fizettük a ház törlesztőrészletét,az autó törlesztőrészletét,a rezsit és mindig mindenre telt mellette.Egyetlen dolog árnyékolta be a boldogságunkat,hogy nem akart megfogganni a közös gyermekünk.Évekig,hosszú évekig próbálkoztunk mindhiába.

Aztán beütött a gazdasági válság.Mondanom sem kell,hogy először a párom,majd én veszítettük el a munkánkat,aztán ez évekig úgy ment,hogy hol neki volt,hol nekem volt munkám és nagyon-nagyon nehezen evickéltünk tovább.A törlesztőrészletekkel és a rezsivel szépen elmaradoztunk,mert döntenünk kellett,hogy vagy fizetünk vagy éhezik a gyerek.De mindig próbáltunk helytállni,kisebb-nagyobb sikerrel.

Aztán mikor a legrosszabb helyzetben voltunk,jött a legnagyobb próbatétel,megfogant a gyermekünk.Rengeteg hosszú éjt és nappalt gondolkodtam végig,hogy mitévő legyek,hisz annak az egy gyermeknek,amelyik már megvolt,is nagyon-nagyon nehéz volt biztosítani amire szüksége volt.Aztán döntöttem,úgy gondoltam,hogy a jóisten biztosan azért küldte nekünk,hogy enyhítse a szenvedésünket,mert a legnagyobb bánatom mégis az volt,hogy ő még nincs nekem.Dehogy mégis kapjak egy nagy pofont,a munkahelyemen amint kiderült várandósságom,azonnali hatállyal elbocsájtottak és sajnos megtehették,mert határozott idejű szerződésem volt.Ráadásul olyan szerencsétlenül sült el,hogy még 18 nap biztosítási viszony kellett volna,hogy jogosult legyek a GYED-re.Tehát ettől is elestem.

De a lényeg akkor is az volt,hogy 2012.08.20-án megszületett az egészséges,gyönyörű kisfiam és ez feledtetett minden keserűséget és bánatot.

Most ott tartunk,hogy a férjemnek van egy jónak mondható állása,én itthon vagyok a kicsivel GYES-en,de sajnos annyira lemaradtunk mindennel,hogy a gázunkat már kikötötték lassan egy éve,részletekben fizetem az elmaradást,amiből még mindig van 160ezer ft,meleg vizünk úgy van a pici babára,hogy villanyrezsón melegítjük.De sajnos úgy néz ki,hogy hamarosan a vizet is kikötik nálunk,mert ebben is rengeteg (45ezer ft)elmaradásunk van.A férjem fizetéséből próbáljuk a lyukakat tömködni,de sajnos nem jutunk egyről a kettőre.Sajnos a rezsi és a törlesztőrészlet elvisz minden pénzünket.Sokszor pelenkára és élelemre sincs pénzünk.10-én a párom megkapja a fizetését,11-én befizetem a rezsiket,betömök egy-egy lyukat és megadom az addig felgyülemlett tartozásunkat és már 12-én nincs pénzem semmire,mindez úgy,hogy semmit nem vettem a gyerekeknek belőle.

Az az egyetlen szerencsénk,hogy ez a dolog még nem vezetett tragédiához,hogy megtaláltuk önökhöz az utat és az önök istentiszteletei adnak sokszor erőt,a következő nehézség leküzdéséhez.Nagyon-nagyon nehéz,hogy a két gyermekemnek nem tudom azt biztosítani,amit szívemből szeretnék,amit érdemelnének,hisz ők a fénylő csillagai az életünknek,nekik köszönhetek minden csepp boldogságot.

Nagyon-nagyon restellem,hogy önökhöz kell fordulnom,de próbálkozom mindennel,csakhogy kicsit jobbá tegyem imádott gyermekeim életét.

Ezért kérem önöket,hogy ha bárminemű segítséget feltudnak nekünk ajánlani,azt kérem önöktől,mert nagyon nehéz az életünk.Nem pénzbeli juttatásra gondolok, elsősorban élelem,tisztálkodási szerek vagy épp pelenka(4-es méret).Szégyenlem,hogy ilyet kell kérnem,de sajnos már nem tudok mit tenni.A férjem éjt-nappallá téve dolgozik,hogy kievickéljünk a nincstelenségből.Én a kicsi mellől sajnos dolgozni nem tudok,mert segítségem sajnos nincs.

Nagyon köszönöm,hogy elolvasták levelemet és nagyon köszönöm szíves segítségüket.

Maradok tisztelettel önök iránt!

köszönettel:Szilágyi Andrea

3191. mamcili
2013. jún. 27. 11:40

Egy számomra fontos ember számára szeretnék segítséget találni!

Kőműves becsületesen elvégzi a munkát amit adnak neki!

SOS munkára lenne szüksége. Pizzafutárként is dolgozott már, sok mindenben tud segíteni az embereknek, szorgos, dolgos fiatalember.

De a létfenntartáshoz pénzre lenne szükségük!

Erdőkertesen él kismama párjával, de szívesen megy el máshova is, ha munkát kap!

Alkalmi munkát is elvállalna, akár ház körüli munkában is tud segíteni.

Kérlek ha bármiben tudsz neki segíteni, szólj nekem.

Privát megadom az elérhetőségét!

3190. lakusz
2013. jún. 5. 06:16
Segitséget szeretnék kérni aki tud vagy szeretne segiteni keressen a lajos.36@freemail.hu. Ugyanis már lassan másfél hónapja kiborult a házunk fala és nem rendelkezek anyi pénzel hogy tudjam felépiteni az élettársam és én nem sok pénzt kapunk. a két gyerekünket is nevelni kell és itt lesz rámk a ballago is. a biztositó nem hajlando fízetni a polgármesteri hivatal pedig nem tud vagy nem akkar segiteni:( sajnos.és most itt vagyunk lakás nélkül anyáméknál de ott is nyomorgunk mert vagyunk tizen.ezért ha vannak még rendes emberek kérem segitsenek!!!!!!!!!!!!!! továbisd kérlek vagy oszd meg. nem vagyok csaló benne voltunk a tv 2 be de onnen se jött segitség. a felvétel cime gyerekeket mentetek a vizböl,nézd meg bátran és kérlek segits.köszönöm
3189. kitty 2
2013. jún. 4. 13:24
kérek szépen segitsenek rajtunk micsak 45ezer ft böl élunk az élettarsam munkanélkui 2gyermekemvan én24éves vagyok kérek szépen mindenkit amiben tudsegitsenek élelmiszerben ruházatban vagy ágynemuben mert nem tudok veni mert kevés a jövedelmunk melete itvannak a számlák kérekmindenkit ha tudsegitsenek várom válaszukat köszönöm
3188. ubi pretium (válaszként erre: 3186. - Moonlight13)
2013. jún. 2. 09:28
XVIII. kerület.És nem találtam sem az oszkáron,sem a zivin sajnos :(((
2013. jún. 2. 09:25

www.oszkar.com

Remélem tudtam segíteni!

3186. moonlight13 (válaszként erre: 3185. - Ubi pretium)
2013. jún. 2. 09:25
Azt nem írtad, hogy merre laksz.
2013. jún. 2. 09:17

Sziasztok!Könyörgöm,aki tud segítsen!Két napja annyira fáj a fogam,hogy nem alszom,már őrjöngök a fájdalomtól,nincs az a gyógyszer ami segítene.El kellene jutnom a Szentkirályiba az ügyeletre,de ilyen állapotban bkv-zni képtelen vagyok.Csak annyit kérek,aki tud vigyen el,a hazautat már megoldom.Nagyon-nagyon köszönöm!!!

Részletek privátban!!!

3184. 5c98b496b3 (válaszként erre: 3183. - Rita 72)
2013. máj. 8. 18:38
mennyi 15 eves szul... hu ...
3183. Rita 72 (válaszként erre: 3178. - Lolaa97)
2013. máj. 8. 18:23
Igen, azt hiszem...
2013. máj. 8. 18:21

Megértem a kételkedőket,mert anno tőlem is egy sima felajánlás után egyből okostelefont kértek.Pedig csak ruhát ajánlottam.

Ha én így szegényen is tudok segíteni,szívesen megteszem,de ha hülyére vesznek,azt nehezen veszem.

3181. Sylvia81 (válaszként erre: 3178. - Lolaa97)
2013. máj. 8. 14:51

Biztos vagyok benne, hogy nem rossz szándékból kérdeztek meg a többiek.

Tudod, az ember annyi rosszat hall, hogy egy idő után kételkedik, sajnos még azokban is, akikben nem kellene...

Hallottam olyat, aki megvette osztrák ismerőstől a kinőtt kislányruhákat, a csaj jó fej akart lenni, ezért tök olcsón odaadta, és utóbb kiderült, hogy a vevő meg kétszeres áron adta tovább, anélkül, hogy egyszer ráadta volna az ő gyerekére.

Azért ezt a példát írtam, mert az eladót személyesen ismerem, de szerintem kb. mindenkinek van a környezetében egy hasonló sztori. :(((

Lehet, hogy nem mindig a legmegfelelőbb hangnemben sikerül visszakérdezni, de sajnos túl sok példa támasztja alá a kétkedés jogosságát. :(

Ez van, ilyen világot élünk. :(((

3180. kacsa mama (válaszként erre: 3173. - Lolaa97)
2013. máj. 8. 14:17

A 15 éves lánynak kell hogy legyen gyámja,mert kiskorú,és aki segit neki.

Ha albérletben laknak ahogyan irod,akkor a fiú dolgozik nem??

Kicsit tényleg fura a leveled,de a Hszólásaidból valóban az jön le,hogy a te babádról van szó,nagyon félre érthető.

Tényleg sokan kérnek úgy,hogy nincsenek rászorulva,ezért kételkedünk....

3179. kacsa mama (válaszként erre: 3173. - Lolaa97)
2013. máj. 8. 14:17

A 15 éves lánynak kell hogy legyen gyámja,mert kiskorú,és aki segit neki.

Ha albérletben laknak ahogyan irod,akkor a fiú dolgozik nem??

Kicsit tényleg fura a leveled,de a Hszólásaidból valóban az jön le,hogy a te babádról van szó,nagyon félre érthető.

Tényleg sokan kérnek úgy,hogy nincsenek rászorulva,ezért kételkedünk....

3178. lolaa97
2013. máj. 8. 12:30
Együtt szültem vele a kórházban ismertem meg gondolom azért hiszed azt hogy rólam van szó :D Kérdezz csak rá nyugodtam március 22.-én 9 fiu született :D 6-an voltunk egy szobába abból egy volt aki "régebben" jött mert császárral szült. dE NEM HISZEM HOGY PONT NEKED KÉNE MAGYARÁZKODNOM! tudod lehet hogy azt hiszed hogy van eszed csak elötte gondolkodj egy kicsit hogy mit írsz ő nem mer segítséget kérni ezért kért meg engem szia
3177. Rita 72 (válaszként erre: 3175. - Lolaa97)
2013. máj. 7. 19:48

Akkor most miért árultad el?


Figyelj, nem az a gond, hogy kérsz, az nem szégyen.

Csak azt ne felejtsd el, hogy minden hozzászólásod visszaolvasható.

Az néhány darab...

3176. 5c98b496b3 (válaszként erre: 3175. - Lolaa97)
2013. máj. 7. 14:53
nem vitazok, de kiirtal egy tudasbazis kerdest, abban azt irod, hogy a Te babad 1 honapos es hozzataplalnad.
3175. lolaa97
2013. máj. 7. 14:48
szia ne haragudj de nem rólam szól hanem a barátnőmről és megkért hogy ne írjam le hogy róla !
3174. Rita 72 (válaszként erre: 3173. - Lolaa97)
2013. máj. 7. 12:09

Szia!


Mi lenne, ha úgy írnád le ezt a történetet, hogy Rólad szól?


Ha már most megpróbálod félrevezetni a segíteni szándékozókat, akkor hogyan várod el, hogy segítsenek?


Nem akarlak bántani, de légy őszinte...

❮❮ ... 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook