Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Segítségkérés: Kérések-Felajánlások fórum

Segítségkérés: Kérések-Felajánlások (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
3683. Anna888@
márc. 26. 08:57

Sziasztok!

Az elkeseredettség vett erőt rajtam

Szinte az utolsó mentsvár vagytok!

Húsvét után kapok csak ellátást . Van két gyermekem bántalmazó kapcsolatból menekültem.

Nincs ennivalónk.

Ami tud kérem segítsen . Köszönöm

3682. 46fc317cb1 (válaszként erre: 3681. - 8a5caeb182)
jan. 2. 19:21
Nem vagyok nagyon hiszékeny...
3681. 8a5caeb182 (válaszként erre: 3680. - 46fc317cb1)
jan. 2. 19:19
Te szívtelen, hát senkinek se utaltál? :D :D
jan. 2. 18:49

Olvasva az itt megjelent hirdetéseket, nekem valamiért a pecázás mintája jutott az eszembe...


Beetetés, csali bedobása és várni türelemmel, hogy mikor rezdül meg az úszó...

Mindez érzelmes szavakkal és számlaszámmal megbolondítva...

És egy balga mindig fog akadni...

3679. Mihi
dec. 30. 16:45
Jó napot!44 éves nő vagyok.Évek óta mérgező kapcsolatban élek.Nem fizikailag,hanem lelkileg mérgező kapcsolatban.A társam teljesen elnyom,addig zsarol kiabál velem,amíg az ő akarata nem érvényesül bármiről legyen is szó.Már nagyon szabadulnék,de a fizetésemből nem tudok kivenni még egy kisebb albérletet sem.Saját kis lakásról már nem is álmodozhatok.Ha valaki hozzátudna járulni hogy új életet kezdhessek nagyon hálás lennék.Számlaszámom:11773377-21709670 OTP Bank
3678. joci22345
dec. 26. 11:03
Jó napot. Életemben nem kértem még de nincs más választásom. Egy kevés anyagi segítséget szeretnék kérni. Nem százezrekre gondolok. Pár ezer forint is nagy segítséget nyújtana. Köszönöm hogy elolvastad!
3677. Solya21
dec. 23. 00:45

Sziasztok!

Nagyon szégyenlem magam hogy így ünnepek előtt írok ide de szükségem lenne a 27.-éig 20000ft-ra. 10000ft-ot adok rá aki tud nekem segíteni, így 30000ft fogok vissza utalni. Csak reménykedni tudok hogy valaki tud nekem segíteni. Köszönöm

3676. Titkoskert (válaszként erre: 3675. - Sziszi1993)
dec. 18. 12:38

Utálom az ilyen mondatokat, ha a jó a szíve, szép a lelke.

Hányan adják az utolsójukat is szinte, a semmi információra?

Aznap regisztráltál, amikor már azonnal kérsz is.

Azért, ha kérek magamnak, vagy másnak, a hitelesség kedvéért írok pár mondatot róla.

Kitehetem én is ide a számlaszámom, a képzelőerőm határtalan, így olyan történettel tudok előrukkolni, hogy aludni sem tudsz a lelkiismeret furdalástól, hogy neked mennyivel többed van.

dec. 15. 20:51

Sziasztok új vagyok itt

Segítséget szeretnék kérni tőletek akinek igazán jó a szíve és a lelke. Adományt gyűjtök egy egyedülálló édesanyának aki nagyon rossz helyzetben van,szükségük van élelmiszerre tüzelőre ruhára gyerkőcnek karácsonyi ajándék...kérlek szépen titekez🙏🙏🙏 ha csak 500 vagy 1000 ft-tal támogatnátok ezt a szegény édesanyát megköszönném örök hálám volna.csaljunk mosolyt a gyerkőc arcára. Számlaszám 12042847-01946898-00100004

3674. Solya21
2023. okt. 26. 11:53

Sziasztok!

Valaki jó lelkű ember ha lenne itt egy pár ezer forinttal kisegíteni. Egyedülálló anyuka vagyok, dolgozok csak most kicsit megszorultam. Előre is nagyon szépen köszönöm.

3673. Ági0830 (válaszként erre: 3668. - 8a5caeb182)
2023. szept. 30. 22:10
0,9999742
3672. Tünde7 (válaszként erre: 3671. - Titkoskert)
2023. szept. 30. 09:05
Kedves Titkoskert!Másik fórumon nagyon sokszor írtam az olyan otthonápolók mellett felszólalva,akik családtagot ápolnak.És ott is megkaptuk többektől,hogy mi akik GYOD-ot kapnak,azoknak de jó mert 208ezerre emelték.Én mint GYOD-on lévő,mégis aláírtam a petíciót ami az ápolási díjjal volt kapcsolatban,mert igenis en sem tartom azt normálisnak,hogy annyit kapnak ami semmire nem elég.És igencsak fájó mikor mint itt is szinte már úgy van kiírva egy szöveg,mintha mi lennénk hibásak érte hogy az ápolási díj nem annyi mint a GYOD.Tisztában vagyok vele hogy akárkit ápol az ember otthon,akár gyerek akár idős,ez egy alamizsna.Látom azt is mennyi mindent leszednek közgyógyról,aminek a kerete szintén semmire nem elegendő.Csak akkor máshogy kellene megfogalmazni a szöveget,és akkor nem úgy jönne le gyermekünket otthonápolóknak,mintha minket hibáztatnának.Nem így kellene leírni,van épp etéren mindenkinek elég gondja.Ebben az országban ahogy érzem mi csak egy "felesleges"rossz vagyunk akikre költeni kell.A fentiek szerint.
3671. Titkoskert (válaszként erre: 3670. - Tünde7)
2023. szept. 29. 20:30

Az csak egy szám volt.Te nem érted amit én írtam.Idős beteg ember kap fogyatékosságit,rokkantságit,nyugdíjat,plussz az ápoló ápolásit.Mi kapunk 208000plussz 25 ezer emelt családi.Hadd ne írjam ez mire elég egy beteg gyermeket nevelő családban.Nem is magyarázom,kérdezze azokat akik ugyanígy vannak mint én.Majd elmondják mennyi a fejlesztés,mennyi a kórházról kórházra járás,a tápszer,a pelenka mert a mi közgyógykeretünk se elég semmire.Majd ezután írjon bárki valamit.És van viszonyítási alapom,mert édesanyám is a beteg párját ápolta.


"Az csak egy szám volt.Te nem érted amit én írtam.Idős beteg ember kap fogyatékosságit,rokkantságit,nyugdíjat,plussz az ápoló ápolásit"


Tünde7, tévedsz a nyugdíjas nem kap rokkantságit, a kettő nem megy együtt, fogyatékosságit nehezen kapja meg, debilnek, vaknak stb. kell lenni. Nagyon-nagyon minimális nyugdíjának kell, hogy legyen, hogy gyógyszertámogatást kapjon, és az sem minden gyógyszerre jár, rengeteget kivettek a támogatottakból.

Hidd el idős emberrel sem leányálom a gondozás, nem tudsz nyaralni menni, nem tudsz sokkal még az utcára sem kimenni.

Tudom, nem a ti problémátokról írtam, de amit a másik fórumon leírtál, nagyon nem szép, 2 egyforma ápolandó gyerek sincs, és 2 egyforma ápolandó idős sincs.

Pont neked, aki segítséget kérsz, nem kellene beleállnod a másik gondoskodó emberbe, főleg nem fals információkkal, hogy bezzeg az öregeknek, az időseket ápolóknak milyen jóóóóó.

Egyiknek sem jó, és se a gyereket, sem az időset ápoló, nincs elismerve, megfizetve. Illetve nagyjából a gyermeket ápolók anyagi támogatását rendezték, hogy nem elég, az más.

3670. Tünde7
2023. szept. 29. 07:16
Kedves Hoxások!.Kislányomnak gyűjtjük a pénzt olyan speciális babakocsira ami megfelelő számára,sajnos arra támogatás nincsen,találtunk olyat ami pont az állapotához megfelelő.Kértem árajánlatot,még így is nagyon drága,de ahhoz hogy közlekedni tudjunk,és kényelmesen tudjon ülni benne a fejlesztőben is,ez elengedhetetlen.Természetesen amennyit csak tudunk önerőből beleteszünk,apuka dolgozik,én GYOD-ot kapok,ami mellett dolgozni nem tudok,mivel segítségünk nincsen.Minden mást megoldunk önerőnkből,de addig még nincs megfelelő babakocsija,nem tudunk rendesen közlekedni.Ha esetleg lenne valaki aki csak egy kicsivel is hozzájárulna a speciális babakocsink árához,annak privátban adok adatokat,és további információt,hogy lássák nem megélhetési kéregetők vagyunk.Köszönöm szépen mindenkinek!
3669. 46fc317cb1 (válaszként erre: 3668. - 8a5caeb182)
2023. szept. 27. 20:55
Zoli maradjon állva...-))
2023. szept. 27. 19:47

Én is segítséget szeretnék kérni, 5 gyerekem van, 3 hitelem, a férjem minimálbéres operátor, és nem tudunk segíteni a gyereknek megoldani a házifeladatát.


Íme:


Egy orvosi váróteremben van egymás mellett 20 ülőhely. Zoli csak akkor ül le egy helyre, ha annak a két szomszédja üres. Zoli előtt már hatan leülnek véletlenszerűen egy-egy helyre. Mekkora annak az esélye, hogy Zoli le tud ülni?


Valaki esetleg segítene? 🤣🤣🤣

3667. Regin_a (válaszként erre: 3661. - Edes03)
2023. szept. 27. 17:10
Van egy cseresznyefám,/+egy vékonyabb akác/ ki kell vágni, feldarabolni és elvinni
3666. Annus1972
2023. szept. 27. 16:55
Sziasztok !Egy nagy kéréssel fordulnék az itt megjelent lévökhöz.Segitséget szeretnék kérni.
3665. Tünde7
2023. szept. 26. 07:42
Sziasztok!Kapott már itt valaki segítséget?
3664. Bettika31
2023. szept. 25. 05:53

Sziasztok

Én is megpróbálom a lehetetlent

Egyedül nevelem a 2 manóm

Elvesztettem a munkahelyem hónap elején így jövő hónapnak jövedelem nélkül állok neki.eddig soha nem kértem segítséget,de most hatalmas szükségem lenne rá :(

3663. nanika_1922 (válaszként erre: 3662. - Nanika_1922)
2023. szept. 20. 12:39
Vagy írjatok emailt: 669andi@gmail.com
2023. szept. 20. 09:17

Sziasztok!

Nem tettem még ilyet nem is tudom kihez fordulhatnék ilyen segítséggel ezért most itt próbálkozom hátha!

Anyagi segítségre lenne szükségem ugyan is megszűnt a munkahelyem és telefonszámla tartozásom lett! Egyedül nevelem a 6 éves kisfiamat!

Dolgozni most kezdtem el! De be kellene fizetnem minél hamarabb!

Privátba szeretném ha írna az aki segíteni szeretne!

És előre is köszönöm <3

3661. edes03
2023. szept. 16. 17:29
segitséget szeretnék kérni sajnos nem tudjuk meg venni a télire a tüzelőt,nem tudtunk befejezni a lakás felújitást.Akár anyagi vagy másféle segitséget elfogadnánk.Email cim:edes03@freemail.hu,Köszönjük szépen
2023. aug. 29. 16:17
Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni.3 gyermeket nevelek a férjemmel.Sajnos egy betegség miatt elég sokat kiestem a munkából és a gyógyszerek is elég sokba kerültek.Kezdodik az iskola arra is kellene még pár dolog de a legnagyobb baj az hogy élelmiszer is fogytán van.Valaki tudna segíteni nagyon megköszönném.
3659. 86ed117cb2 (válaszként erre: 3657. - 86ed117cb2)
2023. aug. 29. 11:11

Ha valaki bármit tudna ajánli, hogy kihez fordulhatok azt is megköszönném.

Számlaszám:

Kocsis Nóra

12042847-01914917-00100003

3658. Efsun
2023. aug. 26. 10:11
Sziasztok! Segítségeteket szeretném kérni, 8 éve daganatos beteg vagyok, ami miatt csak egy szememre látok. Igaz dolgozok egy kerteszetben, de 58 ezret kapok levonásom miatt. Szó szerint egész hónapban éhezek és még a számlákkal is el maradtam, így már lassan se víz se villany nem lesz. Nagyon kilátástalannak érzek mindent ezért próbáltam itt kérni segítséget. Kérem aki tud segítsen akármennyi is jól jönne mert szó szerint kenyeret se tudok venni. Előre is köszönöm ha el olvastátok. Aki tud segíteni leíró a Számlaszámom. 11773346-02987534
2023. aug. 24. 15:39

Sziasztok!


Nem kértem még, de most nem látok más megoldást.


Egyedül nevelem a 4 éves kislányom, a férjemet sajnos januárban elvesztettem. Dolgozom ahogy csak tudok, de a hitelünk törlesztése és számlák fizetése egyre nehezebb. Mindig utólag tudok fizetni mindent, így sajnos van pár hónap elmaradásunk. Igyekszem egyenesbe jönni és a lányomnak mindent megadni. Ha bárki tudna ránk szánni egy csekély összeget, annak nagyon hàlás lennék. Köszönöm.

3656. Mojsza
2023. aug. 23. 10:21
Sziasztok.Utolsó reménysugár talán ez a fórum.Anyagi gondjaim lettek sajnos nem tudom miből beiskolázni a gyermekem mert amit erre félre raktam egy váratlan kiadás temetés elvitte meg az utolsó pénzünket is.Nem koldulni akarok hanem fizetésig kölcsönkérni.Dolgozok de 10.e még nagyon messze van.Most úgy állunk hogy a héten még eszünk utána azt sem.Ha valaki esetleg adna nekem kölcsön elküldöm a személyi lakcimkártya lefotózva és még a munkahelyi telefomszámot is.Csakhogy tudjátok nem egy kéregető csaló vagyok csak nem látok más kiutat.Megpróbáltam hátha.
2023. aug. 10. 22:50
Sziasztok!Segítségét szeretnék kérni .Mi 6an lakunk albérletben a párommal és 4 kislányommal!Jelen pillanatban én nem dolgozom mert a kislányom még nincs egy éves és nemsokára sajnos lesz egy nagyobb műtétem is!!Mire mindent kifizettunk alig maradt valami pénzünk és ki kellene váltanom 2 gyógyszeremet amit rendszeresen szednem kell és élelmiszert szeretnékvásárolnia családnak és tisztálkodási szereket!!Kérem aki tud segíteni segítsen egy szerény összeggel amennyit gondol!Nagyon hálás lennék érte!!
3654. Alexa2
2023. júl. 24. 10:25

Sziasztok


Segítséget szeretnék kérni 3 gyermekes anyuka vagyok akki idáig mindent megprobált megoldani de sajnos most teljesen kimerültem párom anyukájának 2018 bán felett nem egy hitelt és sajnos nem.fizette de nekünk nem adott át Semien levelet felszolitást és elég nagy baj lett belöle elkezdték letiltani a fizetésböl és így nagyon nehéz lett a helyzetünk soha nem kértem senkit ilyenre és nagyon kellemetlen ez a szituáció számomra de aki tud nekem segíteni valamennyivel nagyon örülnék természetesen bizonyítani is tudom


IBAN:LT123250075743459041

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook