Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Randin a volt barátnő emlegetése. Csak számomra jelent rosszat? fórum

Randin a volt barátnő emlegetése. Csak számomra jelent rosszat? (beszélgetős fórum)


1 2
39. moonlight13 (válaszként erre: 36. - De Luca)
2013. jún. 7. 15:56
Én is ezzel értek egyet!
2013. jún. 6. 23:29

Ilyen velem is volt, konkrétan ez: Mesélte a srác hogy: "az exemnek most volt a szülinapja, és írtam neki hogy boldog szülinapot. Erre rögtön elkezdte mondogatni hogy mi lenne ha kibékülnénk, de mondtam neki hogy semmi értelmét nem látom, mert megint előjönnének a régi hülyeségek. Meg amúgyis, néha elkezd írogatni nekem, de már szerencsére új számom van, és azt nem tudja. De nem veszi észre magát hogy ha az ingyenes facen nem válaszolok neki, akkor majd pénzért fogok vele sms-ezni?"


Ehhez képest velem is randizgatott, meg mással is, de a csajhoz visszament ezutána szöveg után kb 3 hónappal...

37. 9b68993820 (válaszként erre: 36. - De Luca)
2013. máj. 11. 12:48
Szerintem tapintatlanság az első randikon az exről beszélni, olyan, mintha a randin végig más nőket nézne. :) Igen, sokat le lehet szűrni abból, hogyan viselkedett valaki az exeivel, hogyan mesél róluk, de nem az első néhány randin, amikor annyi más téma lehet, és az aktuális nőt próbálja megismerni egy férfi, ne az exnőjéről mesélni. :)
36. de Luca (válaszként erre: 33. - A78c2ff918)
2013. máj. 11. 12:18

Én meg Veled értek egyet.

Az életben nincsenek múlt nélküli kapcsolatok hibamentes emberekkel. Valamilyen szinten bele kell férnie a beszélgetések témáiba az exeknek is. Jól írta valaki, ezeken a sztorizgatásokon keresztül még jobban megismerhetjük a másik felet, mert egy létező volt kapcsolat történetein át ízelítőt kaphatunk a viselkedéséről, jelleméről.

35. acuko (válaszként erre: 34. - 32fab46f2a)
2013. máj. 11. 12:03
Nagyon igaz.. Így van. Itt nincs helye kompromisszumnak.
2013. máj. 11. 11:59

Hát lehet én látom rosszul, de szerintem az exeknek - akár komoly akár nem kapcsolatról volt szó - semmi keresnivalójuk az aktuális párkapcsolatban.

Engem sem érdekel, hogy a párom előttem x évig volt egy csajjal...de őt se érdekelje, hogy nekem kim volt, és milyen volt vele....ha nekem - főleg az elején - a volt nőjéről beszélt volna, olyan sebesen otthagytam volna mint a szél :)

Mert

1. rohadtul nem érdekel

2. tiszteljen már meg azzal h nem dumál róla


Az meg, hogy de ilyen meg olyan szerelem volt, kit érdekel? Szerintem elég szánalmas, ha valaki 6! év után még mindig nem tud másról beszélni.

Vagy tán annyira unalmas az aktuális lány, hogy ezzel tölti ki az időt :D?

33. a78c2ff918 (válaszként erre: 1. - E90e67cb6b)
2013. máj. 11. 11:47

Nos az a helyzet,hogy ha nem tudod őt így elfogadni,akkor nem illetek össze.Igen,még mindig "A szilvi" felé érez szerelmet,ami gátolja,hogy ezt más felé érezze,de hogy ismerkedik azt jelenti,hogy ebből próbál kitörni.Ő olyat keres magának,aki el tudja őt így fogadni,így bárkivel ismerkedik össze,az hallani fog "A szilvijéről".Aki ennek ellenére kitart mellette,esélyes rá,hogy "A szilvi" helyére be tudjon furakodni,aki nem,az meg nem fog neki hiányozni.Mert "A szilvi" az etalon számára.És ha ő nincs,akkor ő akkor is magányos,ha épp van valakije,ergo egyedül is ok az élet.Kérdés:kinek fontos ő annyira,hogy elfogadja szilvistül.Akinek igen,az igazán szereti őt.Szóval az sem érdekli,hogy ha beáll az élete a "vagy szilvi,vagy senki" pozícióba.A többiek pedig erőlködhetnek,vagyis jelzi,hogy van egy fal,ami áttörésre vár,ha vkit esetleg tényleg érdekelne a bent lakó...Még vmi:a találkozók,neki nem biztos,hogy randik.Csak...összefutások.

És:titokban talán reméli,hogy jön valaki egyszer,aki:

1.szilvi2(na ebbe szintén füligdzsimi lesz)

2.de legalábbis vki jön,aki képes törölni őt belőle

3.az a szilvi mégiscsak visszajön egyszer...


Ja.

32. Miramira77 (válaszként erre: 30. - Michelle.r)
2013. máj. 10. 22:05

Áhhh édes istenem ez nagyon fáj!!!

XD

31. 9f98008a3b (válaszként erre: 30. - Michelle.r)
2013. máj. 10. 20:37
:XD
30. michelle.r (válaszként erre: 1. - E90e67cb6b)
2013. máj. 10. 19:30
A fickó tudja, hogy ti randiztok?
29. 9f98008a3b (válaszként erre: 26. - Acuko)
2013. máj. 10. 14:08
ÉN KÉREK ELNÉZÉST!
2013. máj. 10. 13:51

Azt hiszem a fórumindító innen is lelépett :D


Sebaj, egy negyediknél végre megtudjuk, hogy miért nem akar vele sem beszélgetni, se kamatyolni a sokat emlegetett hím :)))

27. Miramira77 (válaszként erre: 24. - Kristo_f)
2013. máj. 10. 11:58

Az volt a legdurvább a zöldbabos esetnél, hogy még győzködött is, hogy nekem mennyire ízlett, én két pofára tömtem, stb.

Amúgy a zöld zöldbabot szeretem, csak a sárgahüvelyűt utálom. Se az íze se az állaga nem jön be.

Ekkoris a haverja bökte oldalba: te, az nem a hajni volt?

Huppsz.

Sebaj, bosszút által! XD

26. acuko (válaszként erre: 25. - 9f98008a3b)
2013. máj. 10. 11:42
Na ne komolykodjunk, kérem szépen.. :)
25. 9f98008a3b (válaszként erre: 23. - Acuko)
2013. máj. 10. 11:37

??????


Hiszen emiatt nyílt a harmadik fórum is.

Hogy nem akarja barátnőnek a pasi a csajt.

24. kristo_f (válaszként erre: 20. - Miramira77)
2013. máj. 10. 11:37
Ez jó!! :)
23. acuko (válaszként erre: 12. - 9f98008a3b)
2013. máj. 10. 11:17
Az kizárt, mert sosem lehet tudni.. :)
22. 9f98008a3b (válaszként erre: 20. - Miramira77)
2013. máj. 10. 10:42
Nem a pasija.
2013. máj. 10. 10:41
Még mindig jobb, mintha úgy kezdődne minden mondata: "Amikor anyukámmal..."
2013. máj. 10. 10:20

Egy ilyen csaj a mi kapcsolatunkban is volt.

Volt arra is példa, hogy a nevén szólított, úgy random. Én meg vissza: persze András.

(A férjem nem András)

De talán a legdurvább az emlékek összekeverése volt:

Ne mond hogy nem emlékszel? tudod mikor anyáméknál zöldbabot ettünk!

Én nem eszem meg a zöldbabot.

A férjemnek rajtam kívül ő volt az egyetlen komolyabb kapcsolata.

Szerintem a te pasidnak sincs túl nagy tapasztalata a Szilvin kívül.

Ha már kezd terhessé válni ez a téma, akkor mond meg neki. Ennyi.

Nem is értem miért kell ennyit variálni.

19. 51d2a81b36 (válaszként erre: 1. - E90e67cb6b)
2013. máj. 10. 08:16
Szerintem meg, ne kombinálj.
18. moonlight13 (válaszként erre: 1. - E90e67cb6b)
2013. máj. 10. 08:01
Egyébként abból, ahogy az exéről beszél, őt is jobban megismered... Csak figyelj...
2013. máj. 10. 07:58
Nem jelent semmit... csak a rég múltról beszél szimplán, mert ez volt a tapasztalata. Az sem lenne jobb hidd el, ha csak kukán bólogatna és mindenre igen vagy áment válaszolna a randikon... Próbál beavatni a múltjába is, vagy a tapasztalataiba szerintem. Persze nem szabad túlzásba sem vinni az emlékezést. De lehet azt érezni szerintem, hogy vki túl van-e múltján vagy sem. Ha valami azt súgja, hogy nem, akkor talán úgy van, de mindenképpen kérdezz rá, hogy miért emlegeti folyton? Lehet azért dumál róla, mert téged nem ismer és ezáltal várja a reakciódat, hogy te ebben a helyzetben hogy reagáltál volna...
16. moonlight13 (válaszként erre: 1. - E90e67cb6b)
2013. máj. 10. 07:13
Az én barátom is szokta emlegetni az exét, ami néha már az agyamra megy, de tudom, hogy hosszú ideig az élete része volt, és annyira szoros most a mi kapcsolatunk, hogy már nem idegesítem magam ilyenen! :)
2013. máj. 10. 06:54

Szerintem nem feltétlenül jelent ez rosszat. Csak mint információt közölte veled. Nyilván ha vissza szeretné kapni őt, akkor nem veled találkozgatna, hanem azon lenne, hogy őt hogy szerezze vissza.

Nyugodj meg, veled találkozgat, nem mással. :) :) :)

Nah meg ha már kétszer szét mentek akkor meg??? felmelegítve csak a töltött káposzta jó nem igaz? Fel a fejjel. :)

14. moonlight13 (válaszként erre: 1. - E90e67cb6b)
2013. máj. 10. 06:52

Szerntem ha közelebb kerültök egymáshoz, majd abbahagyja! Közöld vele, hogy neked ez rosszul esik, és kész!

Egyébként én ezektől a közösségi oldalaktól ilyen szempontból rosszul vagyok, hogy mindenki azt nézegeti, hogy a másiknak ki lett az ismerőse, és ki tűnt el!

13. 1fbc7619c9 (válaszként erre: 1. - E90e67cb6b)
2013. máj. 10. 06:01
Ugyan ,csak három alkalommal találkoztatok,mit számít kiről beszél.Ha lesz valami belőletek majd elhagyja.Amúgy meg egyszerűen csak mond neki,hogy téged zavar ,hogy emlegeti,nem mintha neked még gondot kellene okozzon ez ,ilyen minimális idő után.Az is lehet,hogy zavarban van, és nem tud miről beszélni..
2013. máj. 10. 05:20

Nekem az a furcsa, hogy nem vagy képes felfogni, nem, akar tőled semmit a pasi.



Indíthatsz naponta erről fórumot, akkor sem lesz semmi máshogy.

2013. máj. 10. 01:21

Teljesen egyéniség függő.

Van, aki nem érzi, hogy a másikat zavarja.

Lehet, hogy kedvel téged, de hogy nem intelligens, az majdnem biztos.

2013. máj. 10. 01:19

Nem vészmadárkodok, de nekem is volt egy ilyen pasim, aki elég gyakran felemlegette az exét, aztán volt olyan, h pont voltunk ketten vhol amikor a csaj felhívta csak úgy dumálni és aztán hosszasan elbeszélgettek... ez többször előfordult :-(

Miután szakítottam vele, utána megint összejöttek, de vmi valószínű nem olyan volt már mint régen mert egész hamar szétmentek... aztán engem kezdett el hívogatni...nah pffff, szó sem lehet róla!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook