Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szerintetek mit jelenthetnek az alábbi Tarot kártya-lapok? fórum

Szerintetek mit jelenthetnek az alábbi Tarot kártya-lapok? (beszélgetős fórum)


24. c472848bac (válaszként erre: 23. - 0661070105)
2017. nov. 16. 20:01
Köszönöm a válaszod :)!
23. 0661070105 (válaszként erre: 22. - C472848bac)
2017. okt. 31. 14:00

Jajj, nem figyeltem a dátumokat. :D A kezdő kérdést néztem meg...arra válaszoltam. :)


A sima 3 lapok kirakás jó.. :) Nálad pedig azt látom, hogy azon kívül, hogy lélektársak vagytok...a szerelem is bármelyik pillanatban fellobbanhat köztetek. Ha nyitottak vagytok rá mindketten, akkor ebből biza az lesz. :) Egy szuper kapcsolat.


Magunknak nehéz...de sok gyakorlással bele lehet jönni. :) A lényeg, hogy hallgass a megérzéseidre...az elsőre! Bármit is érezz egy-egy kirakásnál..még ha tök nagy marhaságnak is tűnik..jegyezd le! Meglátod majd, hogy mégis sok igazság lesz benne. :)

22. c472848bac (válaszként erre: 20. - 0661070105)
2017. okt. 30. 21:00
Köszi a segítséget! Kiszedtem a Nagy Arkánumot, és ebből húztam a lalokat. Tudom, szerinted nincs értelme a 3 laposnak, de én máshol ezt olvastam, meg sokkal több laposnak így, hogy csak a lapok általános jelentését ismerem nincs is értelme. Megállapítottam, magamnak nem jó jósolni, vagyis nem lehet. Most ezt a 3-at húztam arra hogy hogyan alakul kettőnk között a kapcsolat: Főpap-Világ-Szeretők
21. c472848bac (válaszként erre: 20. - 0661070105)
2017. okt. 30. 19:34
Hogy érted, hogy csalódott? Amúgy teljesen jó a kapcsolatunk, rengeteget nevetünk, bókol, de most nem értettem amit írtál. Milyen békülés? Össze sem vesztünk.
2017. okt. 30. 16:35

Ha kezdő Tarot forgató vagy...javaslom, hogy csak a Nagy Arkánum 22 lapját használd...a többit egyelőre hanyagold. :) A lényeg úgyis ebben van.


Ja, és ez a kirakás nem épp szerencsés...nem sok értelme van.


A jelentése annak, amit húztál..kb annyi, hogy ez csak egy illúzió... Ő nem azt látja benned, amire vágynál..csalódott. És ez a csalódottság bizony még a békülés ellenére is benne van. Nem akar semmit.

Neked pedig azt tanácsolja, hogy nem látsz tisztán...ne csinálj semmit. Várj. Most még nem alkalmas az idő semmi szerelmi ügyre. Minden maradjon így, ahogyan van. Ez a legjobb, amit jelen pillanatban tehetsz. Légy türelemmel...

19. imaginary (válaszként erre: 18. - C472848bac)
2017. okt. 30. 15:37

Elnézést, a " más irányba megyek" értelmeztem, hogy ha hagyod ezt a pasit.


Te jelenleg milyen királynőhoz hasonlítod magad?

Milyen vagy?

Mert ha nem vagy jelenleg kelyhek királynője, akkor a halál kártya jelezheti, az ujrakezdest K.kiralynojeve kell lenned a kapcsolatotokban.

18. c472848bac (válaszként erre: 17. - Imaginary)
2017. okt. 30. 14:50

Vele kapcsolatban értettem, hogy nincsennek álmaim.Köszönöm válaszod, bár én arra lettem volna kíváncsi vele milyen lesz a kapcsolatunk.

Persze arra törekszem majd..

17. imaginary (válaszként erre: 16. - C472848bac)
2017. okt. 30. 14:37

De! legyenek álmaid!


Most jót tenne Neked, ha egy kicsit befelé, és csak magadra figyelnel (kelyhek királynője)

Összegyűjtod az erődet és megteremted a saját vilagodat, anyagi biztonságot.. (Korongok királynője)


Sok erőt, és kitartást kívánok!

16. c472848bac (válaszként erre: 15. - Imaginary)
2017. okt. 30. 14:11
Benne...házas, de nem jó a házassága, én a sajátomból kifele állok. Ennyi..neki vagyon, gyerekek.Bár felnőttek lassan. Nincsennek már álmaim, csak ez egy szép dolog lett volna, ő nem fog kockáztatni. A kapcsolatunk nagyon jó, de plátói. Ennyi..sajnos.
15. imaginary (válaszként erre: 14. - C472848bac)
2017. okt. 30. 14:06

Blokkok kiben?


Benned?

14. c472848bac (válaszként erre: 13. - Imaginary)
2017. okt. 30. 14:05
Igen, nem csak lelki, mint nő is tetszem neki. Viszont vannak blokkok is.
13. imaginary (válaszként erre: 12. - C472848bac)
2017. okt. 30. 13:54

A halál kártya nem minden esetben jelent rosszat.

Valamit le kell zárnod, el kell engedned, talan le kell venni a rózsaszín szemuveget, ez szükséges a fejlődésedhez.


Ezt a lelki vonzodast, ezt Ő is érzi, vagy csak Te?

12. c472848bac (válaszként erre: 11. - Imaginary)
2017. okt. 30. 11:42
Mondjuk úgy hogy pajkos csörték vannak kettőnk között, de inkább ő helyezte erre a hangsúlyt.
11. imaginary (válaszként erre: 10. - C472848bac)
2017. okt. 30. 07:59
Mit jelent az, hogy más irányba ment verbalisan?
2017. okt. 29. 06:14

Sziasztok! Én most tanulgatom a Tarot kártya jelentéseit. Ezzel valahogy nem boldogulok. Húztam egy kártyát erre, hogy ha egy más irányba megyek el a férfival, akit kedvelek (akivel lelki kötődés alakult ki, illetve vonzódunk is egymáshoz),akkor hogyan is alakul kettőnk között a kapcsolat. Ugyanis ő most eléggé "más" irányba ment verbálisan. Amire nem reagáltam eddig, de mivel nem történt semmi, így belemegyek. Sajnos kihúztam a Halál lapját is, de így ezt a 3-at nem tudom értelmezni. Segítene vki? Nagyon megköszönném!

Halál-Kelyhek királynője-Érmék királynője

9. abigail333 (válaszként erre: 8. - Hargitai Andi)
2013. jún. 3. 21:03
Te írtad le a legszebben. Gratulálok! Így kell kártyából olvasni mindenkinek.
2013. máj. 9. 09:27

SZERELMI JÓSLAT VÁLASZ

A Bot királynő témaként azt jelzi, hogy ha te húztad, akkor szeretnél kicsit több élvezetet a kapcsolatban, illetve szeretnéd te irányítani az eseményeket. A Kard 1 jelezhet egy döntés helyzetet, ami a kapcsolatról szól. Jelezheti még, hogy picit kritikusan állsz a másikhoz hozzá. A Kehely 7 a másik félnél álmodozásról szól. Sok érzelem van benne, de talán nem lép igazán a tettek mezejére.A Hold azt üzeni hogy szembe kell nézned a félelmeiddel, és talán eljött az ideje a változtatásnak is.

Hargitai Andi

7. grizus (válaszként erre: 1. - Pici23)
2013. máj. 9. 04:54
Hát nézzük. Szerintem a mélyben nem is biztos, hogy szerelmes vagy belé, mert kritikusan szemléled (kardok királynője). Talán csak a vágyaid vagy a reprezentáció miatt kellene (botok királynője). Valószínűleg van önbizalmad, nem vagy egy észrevehetetlen nő. A kelyhek hetes az ő viszonyulása, illúziót, vágyálmot jelent. Mivel Te vetettél, vagy Te élsz illúzióban, vagy a pasi. Valami hajtja őt, rosszul lát Téged, de ezt nem értem, mert a jelek szerint nem szerelmes beléd, igaz? Vagy titokban mégis? Mindenesetre a Hold azt jelenti, hogy önáltatásokon keresztül vezet az út, át kell látni a fátylon. Álmok adhatnak tanácsot, a megérzésekre kell hallgatni. Hát én ennyit tudtam megszülni a kirakásból...
6. 9678a02221 (válaszként erre: 5. - Pici23)
2013. máj. 8. 21:38
Akkor minek kerdezoskodsz itt ha tok flegman valaszolsz olyannak aki esetleg tudja a 'megfejtest'?sose fogom megerteni az ilyeneket..
5. Pici23 (válaszként erre: 4. - C6973617d3)
2013. máj. 8. 19:59
Inkább nem kérek belőled, kösz...
4. c6973617d3 (válaszként erre: 1. - Pici23)
2013. máj. 8. 16:21
Azt, hogy érdemes lenne velem jóban lenned ;)
2013. máj. 8. 16:00
Azt hogy a te bottal fogod verni kiralynokent az o kardjat aztan osszerakjatok heten az aszokat es akelyheket ejszaka holdvilagnal..Ebbol mi fog kisulni:D Valami jo kis szado mazo party.
2. 3fdd95d85f (válaszként erre: 1. - Pici23)
2013. máj. 8. 15:13
Nekem jó barátom google,na te is használd azt.Ott mindent megtalálsz!
2013. máj. 8. 15:07

Csak azok írjanak, akik valóban értenek valamennyire a Tarot kártya lapjainak értelmezéséhez, akik pedig nem, kíméljenek meg hülyeségeiktől...


Nemrég szerelmi jóslást csináltam egy olyan ismerősömre, akivel nemrég békültem ki, és mellesleg egy éve szerelmes vagyok belé, tarot kártya segítségével, mely a következő lapokat dobta:


Szerelmi jóslat


Erről van szó - Botok királynője


Belső mozgatórúgóid - Kardok ásza


A másik fél viszonyulása - Kelyhek hetes


A jóslat tanácsa - Hold


Vajon ez a négy lap mit jelenthet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook