Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Főzőfülke, étkező nélkül! fórum

Főzőfülke, étkező nélkül! (beszélgetős fórum)

2013. máj. 8. 12:31
Vannak azok a kis, keskeny reggelizopultok. Olyan nem fer be?
5. d71ef05a8e (válaszként erre: 1. - 74740b7c7c)
2013. máj. 8. 12:28

Én szolgálati lakásban laktam éppen ilyenben, majdnem két évig. Mi úgy oldottuk meg, hogy a főzőfülke-csík falára egy lehajtható kis deszkányi asztalt eszkábáltunk, éppen elfért rajta két tányér, és éppenhogy elfértünk egymással szemben a két végén két keskeny kis székkel. messze nem volt kényelmes, de viszonylag kulturált megoldás.


A szoba területéből én már sajnáltam volna még egy étkezőasztallal bármennyit is elvenni.


Igazából sokkal zavaróbb hoszzú távon, hogy ebben a főzősarokban éjjel-nappal villannyal kell világítani, ha kimész, mert nincs ablaka, és folyton mennie kell a szagelszívónak ugyanezért.

4. szafaripók (válaszként erre: 1. - 74740b7c7c)
2013. máj. 8. 12:19
Megoldhatjátok úgy is, hogy beteszitek az ajtó mellé - a konyhához legközelebb, és vagy egy polccal, vagy egy függönnyel (4 csavar a plafonba) leválasztjátok.
2013. máj. 8. 12:18

Nálunk amikor még panelban voltunk, egy asztalos ismerőssel lehajtható asztalt csináltattunk.

Ha az asztal fel volt hajtva, akkor nem lehetett a konyhában közlekedni, de ha lehajtottuk, akkor csupán pár centivel lógott túl a falon.

2013. máj. 8. 12:07
Én egy 27 nm2-es lakást bérlek, itt is csak teakonyha szerűség van. A szobában van az étkezőasztal. Nem nagyon tetszik, de ez van.
2013. máj. 8. 12:04

A suli miatt albérletbe költöznénk a barátnőmmel, a lakás pont nekünk lett kitalálva, viszont a konyha nagyon kicsi, pont egy "csíknyi':)

Van valaki, aki hasonló konyhában létezik?:) ( a főzést mondjuk megoldjuk, nem számít a kis konyha, mert bepolcozzuk stb., de valami étkezőasztalfélét hol lehetne elhelyezni? A szobában, mondjuk valamelyik sarokban?!

Van olyan, aki így oldja meg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook