Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Szerintetek mennyire fontos, hogy valakinek legyen legjobb barátnője? Neked van? fórum

Szerintetek mennyire fontos, hogy valakinek legyen legjobb barátnője? Neked van? (beszélgetős fórum)


1 2 3
84. CsillagTM (válaszként erre: 83. - Murva)
2013. nov. 13. 18:13
ezért sem szabad ilyen csoportokhoz csatlakozni.
83. murva
2013. nov. 13. 17:47
Sajnos nincs igazi barátnőm,nagyon hiányolom,volt,de tagja lettem egy gyülekezetnek és ott azt tanították,hogy ne legyen csak olyan aki gyülis ezért megszakadt a kapcsolatunk,aztán ott hagytam ezt a gyülekezetet és akik ott voltak úgy gondoltam barátaim,legjobb barátnőm,utána nem akartak velem kapcsolatot,így maradtam barátnő nélkül,sajnos.
82. Incó (válaszként erre: 48. - 5bcf1b7c01)
2013. máj. 9. 13:37
Nem ismerettség, barátság...az más remélem tudod.
81. Incó (válaszként erre: 48. - 5bcf1b7c01)
2013. máj. 9. 13:36

Szerencsére nem is ismerjük egymást:-P


De visszatérve erre, a távolság nem akadály. Viszont belátható, hogy 2 átszállást, 3 óra vonatozást nem engedhetünk meg magunknak heti 3-szor.

80. Incó (válaszként erre: 75. - Évanéne)
2013. máj. 9. 13:33
Sajnálom, hogy elveszítetted...
79. Incó (válaszként erre: 42. - C6973617d3)
2013. máj. 9. 13:33

Sajnálom azt, hogy nem tudod milyen érzés, ha vannak igaz barátaid;nem téged, mert ami nincs valószínüleg nem is hiányzik.


Megnyugtatlak, normális vagyok és egészséges, és fontos számomra a barátnőm. Azért rettegek, mert nyilván ritkábban tudunk személyesen találkozni.

78. grizus
2013. máj. 9. 03:58
Nekem van, de Párizsban él, és csak éves szinten látjuk egymást. De azért a neten sok mindent meg tudok osztani vele, így is érzem az odafigyelését, a támogatását, a jelenlétét. Hiányzik.
77. ee1dc9ba06 (válaszként erre: 31. - Bd55e3f068)
2013. máj. 9. 01:19
Van, de az istennek se akar gyereket szülni:))
2013. máj. 8. 14:02
Nem fontos, de jó ha van:)
2013. máj. 8. 13:45

Az emberi kapcsolatok szövetében a barátságok olyanok, mint az arany-szálak: erőssé, széppé teszik az életet, biztonságossá a mindennapokat.

A férjem a legjobb barátom, őt a testvéréhez is cimborás viszony fűzi. Más minőségű természetesen a családi vonallal is tarkított barátság, de lényeg, hogy ha másmilyen nincs, ilyen akkor is van a legtöbb esetben.

A legjobb barátnőm 12 éve meghalt, ő már mindig 27 éves marad. Pokolian hiányzik, soha nem békélek meg a hiányával. Életem többi barátsága is egy-két évtizedes már, szeretem őket.

De a fenntartás nélküli, a mindenem tárva előtte viszony csak vele volt meg, és a férjemmel van meg.

2013. máj. 8. 13:37

Egyébként egy férfi sokkal jobb barát, mint a nô.

Ahogy a mondás is szól: a nô a saját titkára jobban vigyáz, mint a máséra; a férfi pedig jobban vigyáz máséra, mint a sajátjára.

Azzal, hogy a legjobb barátnôm meghalt, ezzel együtt az én dolgaim is ott vannak vele, hiszen az óceánba szórták a hamvait.

73. Taste (válaszként erre: 70. - Mazsinka)
2013. máj. 8. 13:31
Igen, igazad van.
72. Living Dead (válaszként erre: 70. - Mazsinka)
2013. máj. 8. 12:04
Mint a múltkor: amíg a lányok elmentek vásárolni, addig én inkább a hímekkel tartottam egy serre (-:
2013. máj. 8. 11:50

nekem fontos lenne, de nincs,

ált. iskolában volt 1, akit annak hittem, de utólag kiderült, h. a hátam mögött kiröhögött a többiekkel:///


felnőttként, igazából nem is hiszek már abban hogy lehet igazi bnőm, sztem tényleg igaz lehet az,


hogy a korai gyermekkorban


jobban kialakulhat igaz barátság, amikor pl.: 1 utcában növünk fel, egy suliba járunk, együtt tanulunk

vagy, ha vki nagyon jóban van a tesójával és nincs nagy korkülönbség, igazi barátság lehet köztük egy életen át:

értem ezt arra, h. mindent megbeszélnek, őrzik 1más titkait stb.

70. Mazsinka (válaszként erre: 69. - Taste)
2013. máj. 8. 10:07
Lehet, de a pasik ilyen téren nem számítóak, irigyek, pletyósok, féltékenyek, kétszínűek, csak beszélgettek, poénkodtok. A környezetemben lévő haverínák helyett én inkább a férjeiket preferálom, de lehet, hogy ennek csak az az oka, hogy ezek a csajok humortalanok, sótlanok, uncsik, nem egyezik meg az érdeklődési körünk... Az viszont igaz, hogy pasikkal nem lehet jól kibeszélni, milyen cuki rucit láttál a butikban, és nem is tudod, hogy megvegyed-e. :)
69. Taste (válaszként erre: 67. - Mazsinka)
2013. máj. 8. 09:56
Hááát, alapjáraton könnyebb, de egy pasival sosem tudok úgy csacsogni a piti kis dolgaimról, mint a barátnőimmel.
68. Mazsinka (válaszként erre: 66. - C6973617d3)
2013. máj. 8. 09:49
Persze.
67. Mazsinka (válaszként erre: 61. - Living Dead)
2013. máj. 8. 09:49
A pasikkal könnyebb. Ez tény.
66. c6973617d3 (válaszként erre: 60. - Mazsinka)
2013. máj. 8. 09:48
Nézd, te a te életed éled, én meg a sajátomat, mások vagyunk, és ez így van jól ;)
65. Mazsinka (válaszként erre: 63. - 5bcf1b7c01)
2013. máj. 8. 09:46
Örök barát :)
64. c6973617d3 (válaszként erre: 58. - 5bcf1b7c01)
2013. máj. 8. 09:45
Ezt akartam én is írni. Egy barátságban fontos, hogy tudj adni, de cserébe ne várj el semmit. Létezik ilyen? ;)
63. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 60. - Mazsinka)
2013. máj. 8. 09:42
Mi az "öribari"??
2013. máj. 8. 09:36

Semennyire. Mire felnövünk, mások lesznek a gondjaink, alig marad idő. Inkább a család a fontos már.

Kedves, jó ismerősök pedig mindenhol vannak.

Én nem szeretem senkinek sem kiteregetni a családi dolgaimat, ami előfordul, "házon belül" oldom meg.

Ha találkozunk, örülünk egymásnak. Ez bőven elég. Nekünk.

2013. máj. 8. 09:35

Olyan irritáló ez a "legjobb barátnő" kifejezés. Elképzelem, amint közlöm Életem Párjával egy szép délutánon, hogy megyek kávézni a Kevésbé Jó Barátnőmmel...

Amúgy sosem volt afféle klasszikus "legjobb barátnőm", de igény sem volt rá, valahogy mindig is hímnemű barátaim volt (haver-barát, nem pasi-barát).

60. Mazsinka (válaszként erre: 54. - C6973617d3)
2013. máj. 8. 09:33
Általános iskola nyolcadik osztályában kezdtünk el bandázni a csajokkal, nagyon szép éveket "töltöttünk együtt", ez a diszkókorszak, nyáresti hülyülések, közös nyaralások ideje a Tisza partján, nagyon szép emlékeket őrzök velük kapcsolatban. Aztán gimibe, egyetemre kerültem, és más lett az érdeklődési köröm is. Onnan származik a legjobb barátnőm, akivel 10 éve vagyok jóban. Nem egy városban lakunk, de hetente hívjuk egymást több órás lélekszántásra, agymenésre, ahogy mi hívjuk. A régi barátnőimmel is tartom a kapcsolatot, de már nem ugyanaz. Az emlékek kötnek össze minket, nem a közös érdeklődési kör. És itt vannak a haverínák: férjem barátainak a feleségei, párjai, akik az életembe csöppentek azáltal, hogy megismerkedtem a férjemmel, tehát nem én választottam, hanem kaptam őket. Jól kijövünk, de nem leszünk soha öribarik. Vagyis: nagyon jól meglennék nélkülük. Jó neked, ha téged ez kielégít, sajnos engem nem.
59. forrest2010 (válaszként erre: 26. - Rubin17)
2013. máj. 8. 09:29
Rubin , ilyet eszembe se jutna kérni , nem barátnőtől , még a családból se , amíg előbb árverezik el a kezes feje fölül a fedelet , mint az adóstól , addig pláne nem , voltak már sokan , akik megszívták , ehhez még rosszindulatúnak se kell lenni , elég , ha közbejön egy munkanélküliség , egy betegség és annyi , ha ezért megsértődött nem vesztettél semmit , nem volt az olyan igazi barátnő !
58. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 55. - _Dina_)
2013. máj. 8. 09:23
Ez akár fordítva is lehetséges. Ha elvárások vannak, az már nagy baj.
57. _Dina_ (válaszként erre: 56. - Taste)
2013. máj. 8. 09:21
Majd kiderül hogy mi lesz! :)
56. Taste (válaszként erre: 55. - _Dina_)
2013. máj. 8. 09:19
Hajjjajjj, én is, sokszor! De nincs tökéletes kapcsolat. Akkor tudod, h igaz barátról van szó, ha kölcsönösen megtudtok bocsáltani egymásnak.
55. _Dina_
2013. máj. 8. 08:54
Szerintem is fontos, eddig örültem hogy vannak de most nagyot csalódtam bennük!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook