Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Pollen allergia ellen mit tehetnék? fórum

Pollen allergia ellen mit tehetnék? (tudásbázis kérdés)


2013. máj. 10. 13:26
Allergiás voltam én is évekig,gyógyszereket és orrsprét kaptam állanóan.Egy éve nem szedek semmire se gyógyszert,hélyette c-vitamint napi 3000mg-ot,lenkei alapvitamint stb.Semmi bajom azon gondolkozzatok el,hogy minden betegséget a vitamin,ásványi anyagok,nyomelemek hiánya okozza.Ezt én meg is tapasztaltam,aki nem hiszi ő baja.Szép napot!
5. tücsimücsi (válaszként erre: 3. - Csillag80)
2013. máj. 7. 19:13
Egy barátnőm ivott rendszeresen, de úgyanúgy carul volt, neki nem használt. De van olyan akinek bejön.
4. tücsimücsi (válaszként erre: 1. - Anasztazia54)
2013. máj. 7. 19:13

Én tavaly elöször jól voltam, nekem parlagfű allegiám van. Szedtem a pecsétviaszgombát (Ganoderma) és alig volt tünet.

Nem volt fulladás, orrfolyás (csak nagyon gyenge), nem volt orrdugulás, tavalyelőtt már majdnem átment asztmába az allergiám, évről-évre borzalmasabb volt.

2013. máj. 7. 17:59
igyál kecsketejet, nem viccelek! a kecske mindent felzabál, ezért szépen kifejleszt antiallergén anyagokat minden vacak ellen, és ez benne van a tejében. Szerencsére mi nem vagyunk allergiások, de egy ismerős (akinek ilyenkor "normál"esetben taknya-nyála egybefolyik, nem lát, de most semmi baja) nem tudott lemenni hétvégén a piacra, minket kért meg, h. vegyünk neki kecsketejet, innét tudtam meg ezt, aztán utánanéztem, és a net is írja, h. tényleg jó. nézz utána!
2013. máj. 7. 17:49

Sziasztok!

Már legalább 10 éve allergiás vagyok !

A gyógyszerek már nem nagyon hatnak de nem is szeretném őket bevenni!

Kérdésem az lenne,hogy milyen ,más gyógymódot tudnátok ajánlani?

A sókamra bevált valakinek ?

2013. máj. 7. 17:48
Pollen allergia ellen mit tehetnék?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook