Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Szeretem, tisztelem a feleségem, mégis megcsaltam. fórum

Szeretem, tisztelem a feleségem, mégis megcsaltam. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
2009. ápr. 21. 13:07
Végigolvastam pár hozzászólást és nekem sok minden nem érthető. Az a probléma, hogy a nők egy csomó minden megalázó dolgot hagynak a pasiknak, mert ráfogják, hogy "ilyenek a férfiak". Ez nem igaz, nem ilyenek, vagy aki ilyen, azzal nem érdemes összeállni. Az én mostani kapcsolatom olyan, hogy eddig ilyesmit én sem tapasztaltam, a Párom rá sem néz más lányra, nem azért, mert megtiltom neki (egyébként se tiltanék meg neki semmit), hanem azért, mert zéró affinitása van ilyesmire. Nekem úgyszintén... minden pasiról csak az jut eszembe, hogy az a Férfi aki mellettem van, mennyivel jobb náluk. És szerintem amíg nem tlaáljuk meg azt a párt, akivel kölcsönösen ilyen érzelmeket tudunk átélni egymás mellett, addig nem érdemes megalkudni. De alapszabály, hogy először legyen önismeretünk, tisztánlátásunk önmagunk irányába, tudjuk mit akarunk maguktól. Így nem történhet meg az az abszurd eset, hogy szeretem, de megcsaltam... ami megalázó dolog, ilyet nem teszünk azzal, akit szeretünk, vagy ha mégis, akkor nem szerettük és akkor legyen annyi böcsület bennünk, hogy kimondjuk, hogy nem szerettük az illetőt. A nők is ott hibázzák el, hogy nem képesek jól egyedül lenni, inkább senyvednek egy rossz kapcsolatban és nagy hiba, ha eközben még mártírkodnak is. Nem kell. Mert az ilyen nő be fogja vonzani azt a pasit, aki kihasználja, rálép, megalázza, hazudik neki. Fel kell állítani már a kapcsolat elején a szabályokat és amelyik pasi elfogadja amellett van helyünk. Nincs olyan, hogy el kéne nézni bármilyen megalázó dolgot is egy férfinak azért, mert "istenem ilyenek a férfiak".
171. Cszsuka
2008. szept. 2. 12:18

Sziasztok!


Én megértem a férfiakat, hajtja őket a vérük. Kíváncsiak: vajon vele milyen lehet?

Nos, én el is mondtam a férjemnek, amikor megismerkedtünk, hogy engem nem zavar, azt csinál, amit akar, csak mindig én legyek az első mindenben, a család ne szenvedjen hiányt miatta sem anyagilag, sem érzelmileg. Egyet viszont ne feledjen: onnantól kezdve, hogy megteszi, megtehetem én is!! Hisz ugyanolyan ember vagyok, mint ő, nem?

Először nem vett komolyan, az egésznek csak az elejét hallotta meg (mármint, hogy azt csinál, amit akar). Annyit kértem, legyen őszinte, ne mástól tudjam meg.

Aztán egyszer, amikor úgy éreztem, hogy falubelivel azért mégsem kellett volna, s ezt meg is mondtam, elég furcsán nézett rám...

Hát, jó.. gondoltam, s bejelentettem neki, hogy randim lesz...

Kétszer el is mentem a randira. Teljesen begőzölt, hogy ezt hogy tehetem, meg mit képzelek, az ő feleségével nem lehet senki más, csak ő- mármint szex terén.

Érdekes, én csak randiztam, nem szexeltem- ellentétben vele, mégis így kiakadt. Emlékeztettem arra, amit mondtam neki, hogy ha megteszi, onnantól kezdve nekem is lehet...

ÁÁá.. azt nem mondtam, ezt most találtam ki....

Aztán megegyeztünk: mondtam, hogy engem nem érdekelnek a férfiak, egy is elég bőven, nem kell elhinni...

De amit mondtam, megmondtam: ha ő, akkor én is...

Azóta nem foglalkozik azzal, hogy másfelé menjen...:)

170. klara70 (válaszként erre: 150. - Ticcsi)
2008. ápr. 30. 21:59

Szeresd nagyon és ne bántsd meg többé....hidd el fogalmad sincs róla milyen fájdalmat tudsz okozni és kósza numerával. Amit most érzel lekiismeret furdalás kutya füle ahhoz képest amit egy szerető szív érez, ha becsapják. Magad mondtad a párod egy kincs a másikkal meg csak szex....nem kényszeríthetnek ha nem akarod!!! Légy határozott döntsd el mit akarsz, szabadon élni és szeretkezni ezzel-azzal, vagy párkapcsolatot. Ha utóbbit akkor ne hagyd magad zsarolni és "megerőszakolni" sem akár, gondolj arra aki hűséges hozzád és vár valahol!

Már írtam másik fórumon de megismétlem az igazi szeretet önzetlen, nem azért szeret mert nem csaltad meg, vagy.....de ne hidd hogy legközelebb is megbocsájt!

Szervezz együtt programokat vele, bizonyítsd hogy szereted és ragaszkodsz hozzá, kényeztesd egy kicsit az mindenkinek jól esik!

169. spinneli (válaszként erre: 168. - 0c97fbb607)
2008. ápr. 30. 11:38
a szeretet fogalma is tisztázandó kérdés, ja.
168. 0c97fbb607 (válaszként erre: 159. - Ticcsi)
2008. ápr. 30. 11:37

Ez a nő igazán szeret téged,ha te is így érzel,akkor ezt a hibát többé nem fogod elkövetni és minden rendben lesz.

De ha te nem szereted,akkor ne játsz vele.

167. ildiko0914 (válaszként erre: 161. - Spinneli)
2008. ápr. 30. 11:36
bizony, szines is nagyon
166. Újév (válaszként erre: 162. - Pozsonyivicky)
2008. ápr. 30. 11:36

Felejteni nem szabad, hisz akkor újra és újra beleesnél saját hibáidba.

Megbocsájtani, megérteni kell.

Hozzáteszem, én sem hiszem hogy tolerálni tudnám, ha megcsalnának. Sőt, biztos vagyok benne, hogy nem tudom tolerálni.

165. spinneli (válaszként erre: 164. - Spinneli)
2008. ápr. 30. 11:33
egyén és kapcsolatfüggő.
164. spinneli (válaszként erre: 162. - Pozsonyivicky)
2008. ápr. 30. 11:33
ez nem biztos.
163. spinneli (válaszként erre: 160. - Pozsonyivicky)
2008. ápr. 30. 11:33

hátha még lehet változtatni, a lány még mellette van.

mindenesetre nagy hiba volt, sok múlik azon, hogy a jövőben min tud változtatni.

2008. ápr. 30. 11:32
és bármennyire is töröd magad, lehet h "megbocsát" de a tüske az mindig megmarad! lehet h majd idővel nem mutatja, de soha nem fog 100%-osan megbízni benned és elfeljteni neked h mit tettél vele!
161. spinneli (válaszként erre: 158. - Ildiko0914)
2008. ápr. 30. 11:32
nem minden fekete és fehér.
2008. ápr. 30. 11:29

általába a férfiak akkor jönnek rá h kit szeretnek igazán, amikor már késő! akkor már tudják h mit rontottak el, mit kellett volna másképp csinálni!

ha tudod h szereted, ha ő változtatta meg az életed, ő áll melletted bajban is és szomorúságban is, akkor miért csaltad meg?

akkor akárhogy is mondod, nem szeretted igazán! lehet h utána már rájöttél arra h ő kell neked, de miért azután h elrontottál mindent? utólag könnyen okos az ember!

159. Ticcsi
2008. ápr. 30. 11:27
ezen változtatni már nemtudok. de bozonyítani szeretnék Neki és remélem van rá esély h rendbe jöjjenek a dolgok!
2008. ápr. 30. 11:24
akkor miért csalod meg? nem értem, vagy neked a "szeretem" lehet nem azt jelenti mint nekem
157. Ticcsi
2008. ápr. 30. 11:16
de!!igenis szeretem:(
2008. ápr. 30. 11:12
Nem szereted, aki szeret annak nincs másra szüksége
155. spinneli (válaszként erre: 154. - Ticcsi)
2008. ápr. 30. 10:49

hogy zsarol?

intim célzásokat tesz, hozzád bújik, vagy érzelmileg zsarol?

154. Ticcsi (válaszként erre: 153. - Spinneli)
2008. ápr. 30. 10:48
nemtudok választ adni hogy történt így. előző kapcsolatomban már történt megcsalás ugyanezzel a nővel.akkor is zsarolt és most is megtette.nemtudom hogy alakulhatott így!
153. spinneli (válaszként erre: 152. - Ticcsi)
2008. ápr. 30. 10:41

hogy alakult ki ez a szituáció, tetszett valaha ez a csaj, miért mentél fel hozzá?

előző kapcsolataidban is előfordult megcsalás?

152. Ticcsi (válaszként erre: 151. - Spinneli)
2008. ápr. 30. 10:38
régi ismerőssel nálam, amíg ő otthon tartózkodott a családjánál vagy épp dolgozott:(
151. spinneli (válaszként erre: 150. - Ticcsi)
2008. ápr. 30. 10:36

töröld le te is a könnyeit.


nem árt ha áskálódsz kicsit magadban, milyen körülmények között csaltad meg, buliban, régi baráttal, hogyan történt?

150. Ticcsi
2008. ápr. 30. 10:34

sziasztok. még új vagyok itt de a segítségetekre, tanácsotokra lenne szükségem!


5 hónappal ezelőtt megismerkedtem egy gyönyörü helyes lánnyal,aki belém szeretett igaz szerelemmel,és én mocskos aljas módon hazudtam Neki és megcsaltam...

3 alkalommal,ráadásul egy olyannal aki a nyomába sem érhet sosem.

nem tudok rá magyarázatot adni hogy miért tettem,hiszen mindent megkaptam Tőle amit csak ember kaphatott:őszinteséget,hűséget,figyelmet,önzetlen és odaadó gondoskodást...

nem volt szép életem,de Ő megigérte hogy együtt mindent bepótolunk ami eddig kimaradt belőle,Ő volt aki letörölte a könnyeimet,aki átölelt és mindig mellettem állt..

de én átvertem...romba döntöttem az álmait,elvettem a céljait...


persze kiderült a dolog,bevalottam mindent és Neki csalodnia kellett bennem,ugyanúgy ahogy csalódtak bennem a szülei és a barátai is akik elfogadtak,és akiknek igéretet tettem annak idején hogy vigyázzni fogok Rá,mert Őt is annyi rossz érte már!

ez 4 napja történt

nem kértem hogy bocsásson meg,mert ilyet nem kérhetek,arra amit tettem nincs bocsánat,nem kértem még egy esélyt,megváltozott bennem valami ,más ember lettem azóta,megfogadtam Neki,a szüleinek, a barátainknak és legföképpen magamnak,hogy soha sem fogom többé megbántani,őszinte és hűséges maradok hozzá mert már tudom hogy Ő az igazi,egy különleges kincs amire vigyázznom kell mint a hímestojásra!és bizonyitani szeretnék hogy megérdemlek egy ilyen csodálotos és nagyszerű embert mint Ő!


de ezek csak szavak,amiket már senki nem hisz el nekem többé...

elrontottam..

lehet hogy soha nem nyerhetem vissza a bizalmát,és soha nem lehetünk együtt boldogok,de ISTEN lássa lelkem igyekszem...

nagyon igyekszem....


Úgy érzem az életem célját dobtam el.mindent megtennék hogy meg nem történtté tegyem. ő azóta is mellettem van és azóta is számtalanszor törli a könnyem. hogyan képes rá? mit tettem én vele? betudom valaha bizonyítani az életbe hogy csak rá van szükségem? mit tegyek??


nagyon köszönöm a tanácsotok!!!

149. ördike (válaszként erre: 147. - Nyuszó68)
2008. ápr. 29. 11:08
Egyetértek 100%-osan,viszont én még erre is kaptam választ: Szeretethiányban szenvedtem,volt képe ezt mondani.....
148. ab4b6bc17d (válaszként erre: 147. - Nyuszó68)
2008. ápr. 5. 23:21
Teljes mértékben és minden tekintetben egyetértek veled!!!
147. Nyuszó68 (válaszként erre: 146. - Ab4b6bc17d)
2008. ápr. 5. 22:26
Igen én,egy megcsalt feleség írtam ki ezt a fórumot.Nem tudom meddig olvastad vissza a történetet.Röviden:sok olyan kapcsolatról hallok (köztük az enyém is)ahol megcsalta a férj a feleséget és még utána volt képük azt mondani nekünk hogy csak minket szeretnek és mindig is csak minket szerettek.Ez nagyon undorító!Ha ez így lenne akkor nem aláztak volna meg bennünket annyira.Ha valaki igazán szereti a feleségét meg sem fordul ilyen a fejében.
146. ab4b6bc17d (válaszként erre: 145. - B46d5f17a9)
2008. ápr. 5. 22:15
Bocsi, én írtam el! Nem a férj írta ki a fórumot, ahhoz ő túl gyával lett volna, hanem a feleség. Visszanéztem. Szóval bocsi!
145. b46d5f17a9 (válaszként erre: 144. - Ab4b6bc17d)
2008. ápr. 5. 21:52

HAHA ez most vicc volt?

Egyébként bármikor és bárkiben megkattanhat az a bizonyos, nem feltétlenül kell inni. Bár most annyira alfában van az agyam, hogy még a kismókus sem tudná felhúzni. A lényeg, hogy csalni gerinctelenség, letagadni még inkább, újra megtenni pedig annál is inkább. Sokszor nem kell más hozzá csak egy kis "csillámpor" a szemekbe és kész a varázs, ami rögtön el is illan, marad a bűntudat. Ha már ide írt biztosan eléggé kellemetlenül érzi magát. Ha híreskedni akart volna vele, akkor alá is írta volna.

144. ab4b6bc17d (válaszként erre: 142. - Teri77)
2008. ápr. 5. 21:42

Ez jó gondolat. Elindította a saját maga lavináját :)


Én meg azon gondolkodom, hogy a fórum elindítója esetleg részeg volt, amikor megcsalta a feleségét. Azonban ez csak egy pindurka mentség! Ne igyon addig, amíg ez bekövetkezik. Tudni kell, mikor kell abbahagyni!

143. b46d5f17a9 (válaszként erre: 142. - Teri77)
2008. ápr. 5. 16:11
:) ez aranyos, a kakaós csigát én is szeretem
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook