Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mi lehet a baj, menjek orvoshoz? fórum

Mi lehet a baj, menjek orvoshoz? (tudásbázis kérdés)


11. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Erababa90)
2013. máj. 7. 12:23
En nem varnek egy percet sem! Orvos!
2013. máj. 7. 12:08
Ha mar pozitív a teszt, akkor a barnazas nem a beagyazodas jele, hiszen a Hcg hormon a beagyazodas után kezd el termelodni. Meg a heten menj el orvoshoz, o tudja megmondani mi is zajlik odabenn.
2013. máj. 7. 11:45
huhh....köszönöm a gyors választ mindenkinek...őszinténszólva a halvány teszteknek nem annyira hittünk és nem hittük hogy összejött elsőre a baba....Igen olvasgattam sokmindent itt is meg máshol is ami meg is nyugtatott meg nem is....igyekszem minél hamarabb eljutni a dokihoz...remélem minden oké és csak jó hírekkel szolgálhatok....
8. inta
2013. máj. 7. 11:34
Koraterhességnél amúgy nem ritka. De sajnos vetélést is jelezhet.
7. inta (válaszként erre: 5. - Inta)
2013. máj. 7. 11:33
*progeszteron.
6. Krisz42 (válaszként erre: 1. - Erababa90)
2013. máj. 7. 11:32
Nekem is volt a lányomnál barnázás.Semmi gond nem volt,viszont a lányommal sokkal rosdzabbul voltam egész terhesség alatt.4hónaposan elkezdett délben iszonyúan fájni a hasfalam és ez tartott hajnali 1óráig.Azt hittem belepusztulok,de gondolom csak megfordult fejjel lefelé.Barnázásra azt mondják beágyazodáskor is lehet,de nekem is később volt.Ha elmész dokihoz,majd kiderül mi van,az is,h hány hetes lehetsz.
5. inta (válaszként erre: 1. - Erababa90)
2013. máj. 7. 11:32

Ez nem jó, de nem feltétlenül baj. Én a negatív tesztem után vérezgettem 5 napig, aztán jött egy nagyon halvány pozitív teszt, azóta a 4 hónaposom meg itt alszik az ágyában.

Utrogestant írt fel nekem az orvos alacsony progeszterin miatt.

2013. máj. 7. 11:32

Szia!

A barnás váladék lehet beágyazódásos vérzés is. Én a helyedben nem halogatnám hétvégéig a tesztet, mert 3 pozitív teszt után valószínünek tartom, hogy összejött a bébi, ha a negyedik is az, akkor viszont sürgősen fordulj orvoshoz, nehogy baj legyen a barnázgatás miatt. De valószínüleg tényleg csak beágyazódás. Jó babavárást! Puszika

3 fiam van, a harmadiknál barnáztam sokat.

2013. máj. 7. 11:32
Ha terhes vagy és barnázol, azért menj orvoshoz! Azonnal! Ha meg annak ellenére nem vagy terhes, hogy a tesztek pozitívak, akkor meg azért menj orvoshoz! Azonnal!
2. 3fdd95d85f (válaszként erre: 1. - Erababa90)
2013. máj. 7. 11:30
Én csak azt nem értem miért vársz? miért nem fordulsz azonnal orvoshoz? miért itt kérsz tanácsot? hívd fel az orvost,és máris menj el hozzá!!
2013. máj. 7. 11:25
Sziasztok! sokat olvasom a fórumot ezért is fordulok most hozzátok.Sok pozitív és sok szomorú történetet olvastam már, most kérném a segítségeteket. Amikor nem jött meg akkor csináltam 2 terhességi tesztet mind a kettö negatív lett. 2 héttel később csináltam egy isszonyatosan halvány pozizívat utána egy erősebbet most pár napja egy még erősebbet, hétvégén tervezek még egy tesztet csinálni és utána go doki. Az első szakaszban esténként isszonyatosan görcsöltem....most egy ideje semmi, majd ma reggelre barnás folyás jelentkezett. Szerintetek ez normális? Első gyerek lenne azért a nagy bizonytalanság.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook