Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mivel lehet a striákat halványítani? fórum

Mivel lehet a striákat halványítani? (tudásbázis kérdés)


2013. máj. 7. 12:34
Idővel! Nincs rá semmi, csak az idő. Halványodik, el nem tűnik semmivel.
4. 728bc62be9 (válaszként erre: 3. - Dóri___)
2013. máj. 7. 12:29

Akkor próbáld ki, ha gondolod, de szerintem nem fog eltűnni!

Anyukám fodrász, tesóm kozmetikus, ha lett volna igazán hatékony megoldás éltem volna vele, ők szakmai szempontból is tudnák.

De én 11 év agyalás(akkor keletkezett a striám), kutatás után a tetoválást választottam.

6 hónapig mikrodermabráziázta a tesóm hetente többször is, és halványult igaz, de korántsem tűnt el!

3. Dóri (válaszként erre: 2. - 728bc62be9)
2013. máj. 7. 11:50
Igen, de ennek a lézeres kezelésnek is pont az a lényege, hogy hatására elkezdődik a kollagénnek vagy minek a termelődése és kitöltődik a stria, tehát új bőr keletkezik. Úgy tudom elképzelni, mint valami sebgyógyulást, az is egy idő után eltűnik.
2. 728bc62be9 (válaszként erre: 1. - Dóri___)
2013. máj. 7. 11:22

Szia! Én nagyon belemélyültem a stria témába és sajnos ezek a kezelések csak épphogy javítanak. Gondolj bele, elszakadt a bőröd kötőszövete, az maga stria! Ez nem fog eltűnni, felszívódni, összehúzódni, csak kifehéredni.

Nekem a felkaromon lettek elől striák és pont most fejeződött be a felkartetoválásom, így aztán tényleg egyáltalán nem látszódnak a striák, senki nem mondja meg, hogy a tetoválás alatt stria van.

2013. máj. 7. 11:17
Járt-e már valaki olyan kezelésen, ahol láthatóan halványították a striáit? Olvasgattam cikkeket, ahol is hasznosnak ítélik a mikrodermabráziót illetve a fraxel lézeres kezelést. Ezek azért árban elég húzósak, a lézeres kifejezetten. Kinek van ilyen irányú tapasztalata?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook