Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hogyan találjam meg az Én illatomat? fórum

Hogyan találjam meg az Én illatomat? (tudásbázis kérdés)


15. f8db0709b8 (válaszként erre: 13. - Forrest2010)
2013. máj. 9. 15:38

ha az exről van szó:NEM!

:D

2013. máj. 9. 15:24
Én a nagyon könnyed virágos illatokat imádom általában csak 2 parfümöm van. A favorit a piros Diesel ez a megyek valahova /városba,szórakozni,stb../ A máski B.U. alapból a Wild a kedvencem bár, most a Rockmantic illat van tesztelés alatt.
13. forrest2010 (válaszként erre: 11. - F8db0709b8)
2013. máj. 8. 11:22
filcike ! a 4 -ik nem dögség egy cseppet ?
2013. máj. 8. 10:40

Nekem is van legalább 20 parfümöm, télre nyárra, erősebb gyengébb, édes és púderes, fűszeres domináns. De annyira a hangulatomtól függ mikor melyiket használom.

De úgy tudom, mindenkinek van Egy illata, ami mindig passzol hozzá. Ruhától, hangulattól évszaktól függetlenül. Az Orr-ra én is gondoltam már, de ahhoz tényleg gyűjtenem kell még :)

2013. máj. 7. 07:42

nekem 4 parfümöm van...

1 ha megyek valahová

1 ha a páromat akarom lázba hozni

1 a hétköznapokra

1 ha valakit idegsíteni akarok,mert nagyon nem szereti és ezt hangoztatta is,én meg csak azért is...

2013. máj. 7. 07:37

Rádióban hallottam ezzel a férfival egy riportot. ( és biza naon, de naon drága )

Sok illat tetszik, csak azt nem tudom, mi az aminél bárki azt mondaná nekem, kellemes ez az illat.

Úgy tudom minden illat, minden emberen teljesen más.

Arra is gondoltam, hogy a tisztálkodőszereim, natur, illatmentesnek kellene lennie.

Inkább a ruháimnak kellene megtalálni valami jót. Ami nem az öblítő.

Van egy " parfűm " illata a testnek, amit használ valaki. Másik a kimosott ruhának, az öblitőtől. Kettő keveredik, és egy illatkavalkád az egész. Akár levendula.. Lehet azt fogok a szekrénybe tenni. ( molyírtónak se rossz )

9. zebracsikó (válaszként erre: 5. - Mafalda)
2013. máj. 7. 06:55
Zólyomi Zsolt parfümőr - elég ritkán van az országban és piszok drága, viszont tuti egyedi illatot kreál
2013. máj. 7. 05:48

Hát sokáig nekem is többféle parfümöm volt, vagy egyik után jött másfajta, mert annyiféle tetszett. Igazából kettő volt, amihez mindig visszatértem, nem tudom miért..így azok lettek az én illataim. Az egyik az állandó, a másik az alkalmi, mivel azt kevés helyen lehet beszerezni. És már nem akarok keresgetni, mert régen ugyan nem számított, de mostmár szeretem, ha a gyerekeim mindig ugyanolyannak éreznek..tudjátok, az anyaszag..:))

De ezt is csak azért, mert emlékszem, az én anyám kókusz illatú volt...akkoriban volt menő a fabulonnak vagy anacondának a kókuszos testápolója, és nekem az volt az igazi anyaillat. Valahogy miután nem használta már nem volt minden ugyanaz...szóval sztem fontos, hogy legyen nőnek illata..:)

2013. máj. 6. 22:23

Nálam hangulat függő, kb 30 parfümöm van, egyiket se untam meg eddig, szerintem nem is fogom. :)

Olyan illatokat vegyél, ami neked kellemes.

Soha ne mások ízlését vedd figyelembe, mert te önmagad vagy. :)

Néha kiugranál a bőrödből, néha elbújnál a világ elől, de ez mind te vagy... :)

Találd meg önmagad az illatok között is.

2013. máj. 6. 22:20

Velem villámcsapásszerűen történt. Egyszer megéreztem egyet, és attól kezdve csak azt érzem "sajátoménak". Persze a pozitív visszajelzések is jól estek, különösen férfi ismerőseimé, szerintük nagyon vadító. Sok illat megtetszik főleg a nőknek, de szerintem - talán butaság - ez is olyan, mint megtalálni az áhított Igazit. Úgyis tudni fogod melyik illat, ami igazán a "tied".


Általában böki a csőrömet, ha más nőn is ugyanezt a parfümöt érzem, de hát nagyon sok mindenki viselheti sajna. :D

2013. máj. 6. 22:18

El kell menni a magyar ORR-hoz(nem tudom hol működik Pesten)és ő tud tanácsot adni.Ha van nagyon sok pénzed,még saját parfűmöt is csinál neked.

Nem láttál még vele riportot?A múlt héten is volt a RIDIKÜL-ben.Nagyon szimpatikus ember:)))

4. Rika1 (válaszként erre: 2. - 342402de6d)
2013. máj. 6. 22:16
:-)
2013. máj. 6. 22:16

Hmm, milyeneket kedvelsz? Virágos, gyümölcsös, fűszeres, orientális, friss? Miket használtál eddig?

Szerintem nem kell, hogy egy illatod, az egy idő után unalmassá válik és megutálod. Legyen különböző illatod évszakhoz, napszakhoz és eseményhez illő.

2013. máj. 6. 22:11
ott van rajtad:)
2013. máj. 6. 22:06
Hogyan találjam meg az Én illatomat?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook