Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Kreatívok segítsetek! Daduskáknak és az óvónőknek milyen emlékezetes ajándékot készíthetnénk/vehetnénk? fórum

Kreatívok segítsetek! Daduskáknak és az óvónőknek milyen emlékezetes ajándékot készíthetnénk/vehetnénk? (tudásbázis kérdés)


3. f91b188df3 (válaszként erre: 1. - Nessaja07)
2013. máj. 7. 00:10

Szia! Ha a gyerekekkel szeretnétek valamit együtt csinálni akkor lehetne a kis kéz lenyomatukkal egy képet készíteni de akár úgy, hogy a lenyomatokba esetleg fotó vagy csak a nevük van beleírva. Olyasmi lenne, mint egy tabló. :)

A kép lehetne a csoport jele.

Vagy esetleg ha vannak ünnepségekről, kirándulásokról fotók még azt is fel lehet használni.

2013. máj. 6. 18:53
Én nemrég csináltam: vékony funér lemezt vettem, kb. 10*10 cm-es lapokra vágattam a férjemmel, lecsiszoltam. Válogattam szép szalvétákat, majd rádekupázsoltam, lelakkoztam. Így lett memóriakártya belőle, és kirakó is. Ruhából varrtam neki kis zsákot, mint a tornazsák, csak kicsiben. A gyerekeidhez nincs köze, max annyi, hogy ti csináljátok, abszolút handmade, retro társasjáték, ovisoknak kiváló. Később még el tudja mesélni, hogy az ovisaitól kapta ezeket a játékokat, amivel később generációk játszhatnak az intézményben. Majd gondolkodok még, ha konkértan az óvónéninek szánnátok valami kedvességet.
2013. máj. 6. 18:40

Tudom, hogy számtalan fórum indult már ebben a témában, de nem találtam megfelelő ötletet.

A lányom és ovistársai egy hónap múlva ballagnak az oviból. A daduskáknak és az óvónőknek emlékezetes ajándékot szeretnénk, ami a gyerekekkel kapcsolatos; könyv, váza, stb sablonos ajándékok kilőve. Pénzzel nem vagyunk eleresztve, de akár magunk is elkészítjük, ha jó 5letet kapunk.

Segítségeteket előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook