Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mi van egy paleós hűtőjében, kamrájában, kosarában? fórum

Mi van egy paleós hűtőjében, kamrájában, kosarában? (beszélgetős fórum)


11. c8ec504c40 (válaszként erre: 9. - 3d0696d927)
2013. máj. 12. 08:29
Megnéztem igen és már ki is nyomtattam. Tényleg nagy segítség!
10. c8ec504c40 (válaszként erre: 9. - 3d0696d927)
2013. máj. 12. 07:37
Köszi szépen.
9. 3d0696d927 (válaszként erre: 8. - C8ec504c40)
2013. máj. 8. 20:41

Erre volt válaszom az a link, ahol már egyszer leírtunk mindent, közösen, hogy mi kell legyen otthon.


Semmiképp sem elsődleges a magliszt, meg a puccos kaják. Alap: zöldség, gyümölcs, hús, de az főleg a mélyhűtőben. De pl mindig van itthon mazsola, magok, tojás, néha valami kemény sajt (házi), szalonna, zsír, töpörtyű... Mi kell még. Legfontosabb a sok zöldség -nekem. Sok és sokféle.


A linket nézted?

2013. máj. 7. 21:29

Itt vagyok, mindenképp visszanéztem volna így is, úgy is. Igazából Tabula Rasa-n kívül senki nem írt konkrét választ, de ő sem paleos.


Én tényleg arra lennék kíváncsi, hogy mi van mindig/és általában egy igazi paleos konyhájában???

7. redi71 (válaszként erre: 6. - Redi71)
2013. máj. 6. 14:09
na jó. lehet, hogy közben el kellett mennie gépközelből. :)
2013. máj. 6. 14:08
ahhoz képest nem válaszolt senkinek, aki segített.....
2013. máj. 6. 13:52
szerintem azért nemcsak oda írt, mert általánosságban is kíváncsi volt a válaszokra
2013. máj. 6. 13:11
Segítség kezdő paleósoknak itt: [link] és valóban van paleós fórum, mondjuk, tény, hogy ritkán ver gyökeret köztünk valaki is... De tényleg szívesen segítünk igazi érdeklődőknek.
3. Ladybird12 (válaszként erre: 1. - C8ec504c40)
2013. máj. 6. 12:38
van paleos forum, miért nem odairsz? :)
2013. máj. 6. 12:31

Ez több kérdés, nem paleozom, hanem ch-kontrolláltan étkezem, napi ötször.


Egyébként, ha betartom maximálisan ezt az étkezést, akkor szinte minimálisra csökkent a pms tünetegyüttes, szó szerint nincs vízvisszatartás-puffadás, nincsenek falási rohamok (max. azt veszem észre, hogy két kocka csokit megkívánok ilyenkor, aztán rájövök mennyire túlédes nekem, és nem is ízlett igazából), lelki érzékenységet azért érzek, de talán ez az élethelyzetből adódó problémákon is múlik, ha nincsenek problémák, nem is érzékeny annyira az ember, mintha gyötrődik valamin


azt biztos, hogy nekem ez az étkezés segített, amin kellene még változtatnom, hogy kávéfüggő vagyok, és valamivel többet kellene aludnom, úgy kb. egy órával naponta


Hűtő: mivel nem nagyon fogyasztok tejterméket, ezért csak a család miatt sajt, joghurt, főzéshez tejföl, nekem növényi tejszínhab a kávéhoz, felvágottakat sem eszünk, de van margarin, szalonna, tartós zöldségek (sárgarépa, petrezselyemgyökér, zeller, karalábé, hagymaféle, burgonya), nem tartós zöldség: uborka, retek, paradicsom, paprika, és a gyümölcsfélék. Felbontott befőttek, lekvárok, vegyes savanyú. A főtt ételek nyilván! ezek foglalják el a hűtő jelentős részét.


Spájzban rengeteg minden van, mert magunknak sütjük a kenyeret emiatt sokkal nagyobb készlet lisztekből, magvakból, szeretek süteményeket sütni, így ehhez is vannak hozzávalók, méz, nyírfacukor alap, tésztafélék (sima és durumtészták), rizs, búzadara, olajos magvak, paradicsomlé, sűrített paradicsom, sok-sok saját befőtt, lekvár, lecsó üvegben, olaj, teafélék (gyógy és élvezeti teák), konzervek nincsenek, meg zacskós cuccok, félkész mártások, de van rengeteg féle (ötven legalább) fűszerféle.

2013. máj. 6. 12:22

Általában mi van mindig a hűtődben, spájzodban?


Mit vásárolsz, ha elmész paleo-körútra?


Ha nő vagy, hogy bírod ki PMS-ben, hogy ne egyél mellé?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook