Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » LEVEL diéta 2013! fórum

LEVEL diéta 2013! (beszélgetős fórum)


2013. máj. 7. 09:21
Asztmás vagyok,magas vérnyomásom évente 1-2 alkalommal,gerincmerevitésem miatt nehéz a mozgás,és van 15 kiló feleslegem ,amit fél év alatt szedtem fel.Nem tudok sportólni,mert terhelésre fulladok.Kajám :Reggel egy evőkanál korpa 2-3 evőkanál natur joghurtban,lehetőleg zsirszegény joghurt.Ebéd:ffél adag,Tészta,vaj,margarin,cukortartalmú ételek italok=tabu.vacsi 2 szelet kalóriaszegény kenyér,rozs,70Dkg/hét,sovány sonkaszalámi-vagy egyéb sovány husféleség,/zsiros vörös husok kizárva ,naponta többször zöldség,gyümőlcs:ananász ,narancs alma kivi,eper.Kérdésem:letudnék ezzel fogyni?
2013. máj. 6. 09:31
Egyébként nekem is sportolni kellene valamit,de ... és jön a de :D Az aerobic abszolút nem az én világom,konditeremre nincs pénzem,a futás meg egyelőre kilőve ekkora súllyal,a szivem így is majd ki ugrik néha egy-egy lépcső után.Na meg,elkerülném a "Nézd már fut a dagi" beszólásokat.Sajnos a súlyfelesleg miatt lelkileg sem vagyok a régi,kisebbségi komplexusom lett,mindenen elbőgöm magam. :(
10. b8bf0f8c3a (válaszként erre: 9. - Boyocka)
2013. máj. 6. 09:23
Elolvastam a naplód,nagyon tetszett:) Meghatódtam,főleg a ruhaboltos résznél :D Mintha én írtam volna...legutóbbi eset,kínomban már bementem a Vögele-be,mondván inkább megkoplalom a 8000ft-os farmer árát,de akkor is kell egy nadrág,mert ez az 52-es ami van(ami már most lötyög rajtam),le van szakadva rólam.És bőgve jöttem ki a boltból!Nagyon rossz volt,még jó hogy a férjem ott volt velem :( Volt ami méretben jó volt,de az meg úgy állt rajtam mint tehénen a gatya.Ilyen nagymama feeling.Ugyebár megszoktam a csípőnaprágot...az áprilisi képeden,az egész alakoson,annyira jól nézel ki!Nagyon tetszik,én is kb ilyen voltam :) És engem is Krisztinek hívnak :D Igaz,én 26 leszek nemsoká,nem 27 :D Öröm olvasni a soraidat,olyan erőtől duzzadó vagy hogy is mondjam :) Örülök hogy meggyógyultál,és hogy ilyen jól haladsz,remélem eléred a célod :))
2013. máj. 6. 08:50
Az én történetem rég kezdődött, de írtam róla naplót majd olvasd el:) Először a hormonok szívattak meg, pedig versenytáncos voltam, utána pedig a terhesség alatt toxémiás lettem. Így végül a 160 cm-hez 137 kg társult, most kb 70 kg vagyok... Igazából nem nagyon fogyókúráztam soha, inkább az edzések azok amik mindig segítettek, segítenek. De azt én nagyon szeretem, abban bízom, hogy ha sikerül végre vissza nyerni a régi alakomat, akkor visszamegyek "hobbi" táncolni. Versenyen már nem igazán indulhatnék, de mindenképpen szeretném a későbbiekben a táncot folytatni:) Én is mindig gömbölyű voltam... Nem tartoztam a nádszálkacsúak táborába bármennyire is szerettem volna, de azért az ami rám jött enyhén szólva is túlzás volt:)Most már azért elég jól vagyok, meg a nyár is már kényelmesebben bele fér az életembe, de még bőven van miből fogyni:)
8. b8bf0f8c3a (válaszként erre: 7. - Boyocka)
2013. máj. 6. 08:42
Azta...70 kiló?Nem semmi,nagyon ügyes és kitartó vagy!Én most 106 kiló vagyok,85 szeretnék lenni,bár a 90 is elég lenne hogy a gatyáimat fel tudjam venni :D Ez is soknak tűnik,de 175 cm vagyok,olyan súlyemelő testalkat,tehát nem pálcika csontjaim vannak,meg egyébként sem szeretnék normál testalkat lenni,ne adj Isten vékony,mert szeretem ha van egy kis husis pocak,meg ilyesmi...szóval nekem inkább a gömbölyű formák jönnek be.Na meg a férjemnek is ;) Megkérdezhetem hogy hogyan szedtél fel ennyi kilót?Még mindig fogyózol?Most hány kiló vagy?Nekem ez a súlyfölösleg fél év alatt jött fel,amikor elvesztettem az állásomat :/
2013. máj. 6. 08:31
Tudom milyen érzések vannak benned, én eddig összesen kb 70 kg-t fogytam... Tudom milyen érzés, amikor semmi nem jön az emberre... Bár én nem tudtam soha, diétázni, sem anyagi szempontból, és a lélek se nagyon vitt rá:) Én az edzés mellett döntöttem, jelenleg a lakótelepi kocogás mellett.. Ha belül minden porcikádban érzed, hogy meg fogod csinálni, akkor biztos vagyok benne, hogy sikerülni fog. De akkor sem szabad, feladni, ha úgy érzed nem elég gyors, vagy látványos a fogyás... Biztos vagyok benne, hogy nagyon erős vagy, és sikerülni fog:) Ennyi kajától, még egy hörcsög sem menne falnak, szóval csak ésszel:) Nehogy valami bajod essen, annyit nem ér egyetlen fogyókúra sem:)
2013. máj. 6. 08:23
Köszönöm Boyocka:) Megcsinálom!Újra jól szeretnék kinézni!
2013. máj. 6. 08:20

1. nap



Reggeli: 1 db narancs, 2 db kétszersült, 1 csésze kávé vagy tea

Ebéd: 1 db narancs, 1 tojás, 2 dl tejföl, 2 db kétszersült, 1 csésze kávé vagy tea

Vacsora: 2 db paradicsom, fél fej saláta, 2 db tojás, 2 db kétszersült, 1 dl tejföl



2. nap



Reggeli: 1 db narancs, 2 db kétszersült, 1 csésze kávé vagy tea

Ebéd: 1 db narancs, 1 tojás, 2 dl tejföl, 2 db kétszersült, 1 csésze kávé vagy tea

Vacsora: 6 dkg tatár bifsztek, 1 db paradicsom, 1 db narancs, 1 db kétszersült, 1 dl tejföl, 1 csésze kávé vagy tea



3. nap



Reggeli: 1 db narancs, 2 db kétszersült, 1 csésze kávé vagy tea

Ebéd: 1 db narancs, 1 tojás, 2 dl tejföl, 1 fej saláta

Vacsora: 3 szelet gépsonka, 1 db narancs, 1 db kétszersült, 1 dl tejföl, 1 csésze kávé vagy tea



4. nap



Reggeli: 1 db narancs, 2 db kétszersült, 1 csésze kávé vagy tea

Ebéd: 12 dkg túró, 1 db paradicsom, 1 db csemege uborka, 1 db kétszersült

Vacsora: 6 dkg tatár bifsztek, 2 db paradicsom, 1 alma, 1 db kétszersült



5. nap


Reggeli: 1 db narancs, 2 db kétszersült, 1 csésze kávé vagy tea

Ebéd: 20 dkg gépsonka, 1 db paradicsom, 1 db kétszersült

Vacsora: 25 dkg vízben főtt répa, 1 tojás, 1 db paradicsom



Ez a menü 5 napra :D Elég szegényes,de tavaly 6 kilót fogytam vele 15 nap alatt,remélem most jobban sikerül.

Igazság szerint nem jön rám egy nadrágom se,pénzem meg nincs most új ruhatárat vásárolni,ezért kellene fogynom.

2013. máj. 6. 08:15
Én még nem hallottam erről a diétáról, de nem gyors a tempó? Úgy értem, túl nagy célt tűztél ki nagyon rövid idő alatt.. Remélem nem adod fel akkor sem, ha nem sikerül nyárig:) Sok szerencsét:)
2013. máj. 6. 07:59
De igen 5 napos,3-szor lehet ismételni egymás után.Igazából "saját" 800 kalóriás étrenden voltam,azzal le is adtam 9 kilót,gondoltam kipróbálom ezt is :)
2013. máj. 6. 07:31
a level diéta az nem az az 5 napos?? Én utána? 22 kg-ot kihívás ledani, de gyors "fogyú-kúráktól" ne remélj sikert!! Sajnos ez van...
2013. máj. 6. 07:22

Sziasztok!

Kicsit megkésve,de tegnap kezdtem bele a diétába,hátha még nem késő a nyárra jobban kinézni.22 kilót szeretnék leadni!Valaki velem tart?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook