Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ki tudja hogy zajlik egy végrehajtás? Egyszerre árvereznek és fizetést letiltanak? fórum

Ki tudja hogy zajlik egy végrehajtás? Egyszerre árvereznek és fizetést letiltanak? (tudásbázis kérdés)

24. Szidra<3 (válaszként erre: 23. - F7238c74ca)
2013. máj. 16. 18:09
jo lenne tudni ;) namama majd leirod legyszi?
23. f7238c74ca (válaszként erre: 22. - Namama)
2013. máj. 15. 23:14
Mi az a birtokvédelem?
22. namama
2013. máj. 13. 09:03
A lakással kapcsolatos ötletem : A helyi jegyzőtől kell kérni birtokvédelmet. A végrehajtó semmit nem tehet. Nem kell félni karhatalomtól,sem lakatostól. Nem kell kamu albérlő.
21. Szidra<3 (válaszként erre: 16. - Gina955)
2013. máj. 7. 07:56
Ha ezt megtette ,akkor szerintem menj be es csapj az asztalra. Mert ket helyrol nem szorithat. Foleg akkor nem,ha a fizetesed kielegiti a reszletfizetes osszeget. Azert az elni es elni hagyni rendszer meg el itthon. Keresd meg oket!
20. Szidra<3 (válaszként erre: 18. - Bowie)
2013. máj. 7. 07:52
Hat no ki aki adozik. De komolyan! :))) de ha ma errol van szo,en elobb adoznek barmennyit mintsem usszon a hazam. :)
19. bowie (válaszként erre: 15. - Aggodalmas)
2013. máj. 7. 07:14
küldtem privit
18. bowie (válaszként erre: 17. - Szidra<3)
2013. máj. 7. 07:07
Ez az albérletes azért nem jó, mert az albérlet után ugye adózni kell, hivatalosan. Ha tehát a végrehajtó azért nem tudja vinni, mert bérlő van, akkor ha nem legálisan van ott a bérlő, simán felnyomhat a NAV-nál...
2013. máj. 6. 11:51

Amugy felhallomasbol tudom,hogy van egy kiut. Ha van egy kozeli ismerosotok,barat...tehat barki. Akkor kamu alberlettel atadjatok neki a lakast,akkor nem nyulhat hozza semmihez,mert az onnantol berleto szerzodes altal nem a tietek,hanem az ovek.


Ti meg rendezzetek be egy szobat ahol pl van egy matrac regi agy egy szekreny azt kesz....na abbol vigyen el amit tud.


Vegso esetben jo megoldas lehet.


Mi harom eve eladtuk a kocsinkat. A majom a mai napig nem iratta at es a vegrehajtok es birosagok sorozata,birsagok kupachalmaza jon hozzank. Ma is jott egy vegrehajtasi ajanlott level. El is vittek a kocsit.UGY HOGY BIROSAG ALTAL KI VAN MONDVA SEMMI KOZUNK A KOCSIHOZ! A legkonolyabb???? Olyan ult a vegrejlhajtoi igazgatoi szekben,akit regrol ismerunk...mert mi ocskapiacoztunk. Kocsibetoressel foglalkozott. Meg is ismert minket. :) konoly mi?!!!!!

16. Gina955 (válaszként erre: 1. - Aggodalmas)
2013. máj. 6. 11:08

Magam részéről is szeretném tudni, hogy ha egyszer letiltja a fizetésemből miért zárolja a privát folyószámlámat, hogy ne legyen lehetőségem a rezsit időben fizetni. Milyen lehetőség van arra,hogy ha már egyszer a fizetésből letilja, ne zárolja a privát számlát?


Gina

15. aggodalmas (válaszként erre: 13. - Bowie)
2013. máj. 6. 09:58
"Egyébként, ha férjed, akkor minden pozitív és negatív hozamait viselned kell neked is. Tehát a házasság pillanatától te is felelsz az adósságokért."...de amit a házasságunk előtt szereztem ,úgymond saját tulajdonommal csaknem felelek az ő tartozásaiért,vagy egy esetleges válásal mentsem a dolgaimat?
14. aggodalmas (válaszként erre: 4. - 36a26f5226)
2013. máj. 6. 09:21
Már évek óta áruljuk ,sikertelen eredménnyel .Megpróbáljuk a jogsegélyszolgálatot .Köszönöm .
13. bowie
2013. máj. 6. 05:40

Hát, az életszükségletekhez szükséges tárgyakon kívül bármit elvihetnek.

Érdemes esetleg mindenről valahogy számlát szerezned, hogy az a tied, a te neveden van.

Egyébként, ha férjed, akkor minden pozitív és negatív hozamait viselned kell neked is. Tehát a házasság pillanatától te is felelsz az adósságokért. Ügyvédtől tudom.

Mi ezért nem házasodtunk össze a párommal anno. Isten őrízz, hogy az én vagyonomból éljen vígan az ex. Merthogy amim van, az mind hitelmentes is ráadásul, padlót fognék, elvinné valaki.


De egyébként fizu letiltással szoktak kezdeni.

2013. máj. 6. 00:09

Szemétládák!


Amúgy engem is bíróságra adott a közös képviselőnk, mert nem tudtam fizetni a közös költséget..


Fizetési meghagyást bocsájtatott ki felém..


De vissza pereljük, mert megsúgta valaki, hogy évek óta átver.. Amikor oda költöztem, nem véletlenül nem kaptam az alapító okiratból, és annak hiányában többet gombol le rólam évek óta, mint amennyit szabadna..


duplán fizetek.. még a végén ő fog vissza fizetni, és abból kijön a tartozás is..

11. melcsi 08 (válaszként erre: 10. - Szidra<3)
2013. máj. 5. 23:31
a fizetés 33% át tiltják le, több tartozás esetén maximum az 50% át vehetik el....
2013. máj. 5. 23:12

Felszolitanak,fizetest elveszik (nem tom hany szazalekat,de hallottam nem egy embert hobologni,hogy egy fityingje nem maradt), ha ez nem jon be nekik. Kijonnek hazhoz lakas elott van kocsi barmi elviszik...nincs hagynak egy papirt,hogy nem tudtak bemenni amennyiben nem engedted be oket. Legkozelebb karhatalommal,es lakatossal ternek vissza.


Es utana foglalnak amit tudnak. Torvenyes tolvajok!!!! Jah' persze amit elvisznek van rajta tarolasi dij, amennyiben ketszer sikertelenul nem megy el a ledoglalt aru...visszamennek vmi masert.

9. monilla (válaszként erre: 1. - Aggodalmas)
2013. máj. 5. 22:46
A fizetés letiltásával fogják kezdeni. Az árverezés hosszabb folyamat, azt többször ki kell hogy hirdesse a végrehajtó.
8. 36a26f5226 (válaszként erre: 7. - 36a26f5226)
2013. máj. 5. 22:12
A felső részen, csak nálam ez volt kiválasztva a linkhez..
2013. máj. 5. 22:11
De ahogy látom, rajta van az ország többi része is..
2013. máj. 5. 22:10

Bár ez a NY-Dunántúli..


Nem tudom, ti hol laktok, de ne is írd ki, hanem írd be a google-be, hogy ingyenes jogsegélyszolgálat..

2013. máj. 5. 22:09

[link]


a szóközöket ki kell venni, hogy a linket meg lehessen nyitni..


Keresd ki a ti településeteket, és ott megtaláljátok az ingyenes jogászt..

2013. máj. 5. 22:08

Vagy nem akarjátok eladni?


Minden településen van ingyenes jogsegélyszolgálat, kérdezzétek meg ott, ingyen adnak jogi tanácsot..

2013. máj. 5. 22:07
Nem lehet elodázni egy kifizetést addig, amíg nem akad a tiétekre vevő, hogy kisebb lakásba menjetek?
2013. máj. 5. 22:05
Az ingóságot is elviszik ?A férjem exe 5 millát kér vagyonmegosztás miatt ,de nem tudjuk kifizetni.3 hónap múlva lejár a határidő .Az én ingóságaimat is elvihetik ?Valaki tud tanácsot adni mit tegyünk,mire figyeljünk?
2013. máj. 5. 22:00
Ki tudja hogy zajlik egy végrehajtás? Egyszerre árvereznek és fizetést letiltanak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook