Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Fehérjediéta, káposztaleves vagy almaecet? fórum

Fehérjediéta, káposztaleves vagy almaecet? (beszélgetős fórum)


14. grizus
2013. máj. 9. 06:35
A fehérjediéta nem jó szerintem. Nem tesz jót a sok fehérje, allergiát is okozhat. Az almaecetet próbáltam, nem fogyaszt. Marad a káposzta, de nem tablettában, mert az semmit sem ér. Rendesen megfőzve, lehet székelykáposzta is szerintem, bár az zsírral berántva az igazi... én is szeretem, megpróbálhatnám, mert van túlsúlyom.
2013. máj. 4. 15:08

Menj el dietetikushoz, összeállítja a neked megfelelő étrendet. A barátnőm így fogy folyamatosan már 6. hónapja, most tart -20kg-nál, és még terhes is, és így sem hízik, holott már túl van a félidőn. Egészséges az étrendje, és lassan fogy, de biztosan. Nem éhezéssel, és nem egyoldalúan.

Ja, nem mellesleg a sport sem árt.

12. Bcicus (válaszként erre: 1. - Nestlényuszi)
2013. máj. 4. 14:12
Egyik sem. Normális étrednet kell összeállítani.
2013. máj. 4. 13:51

A fehérje gazdag és ugyanakkor zsírszegény és mérsékelt Ch-s étrend a legjobb választás szerintem.

De nem szabad itt sem ész nélkül enni, kell számolni a bevitt kalóriát

2013. máj. 4. 13:41
Én sose választanék olyan diétát ami egyoldalú (pl káposztaleves), mert sokkal hamarabb feladja az ember. Én kalóriát számolok (www.kaloriabazis.hu), kevesebb szénhidrát, fehérjedús étrend, a csokiról kóláról és tésztáról lemondtam, de nem teljesen, ha arra vagyok éhes akkor eszek és kész, csak kisebb mennyisében. Reggel almaecettel kezdek és a napot almaecettel fejezem be. 8 kiló ment le eddig, még 5-6 (49 a cél). Gondoltam a 90 napos diétára is, de van benne gyümölcs nap, ahhoz pedig szerintem hatalmas akaraterő kell. Este is eszek ha éhes vagyok, akár 8-9kor is. Pl csirkemell + saláta, igazából mindegy de inkább fehérje legyen és ne szénhidrát ( a kalóriabázis oldalon mutatja a szénhidrát/fehérje arányt is, igy csak rápillant az ember és tudja, hogy mi fér bele még abba a napba és mi nem). Mellette mozgás (1 óra séta vagy kocogás, mikor mi sikerül :)
2013. máj. 4. 13:40
Tapasztalatom: kàp.levestõl undor a 2.napon. (Ismerek valakit, 8 kgt fogyott.) Almaecet: iszom rendszeresen, mindenféle jó hatàsàt emlegetik. Újanban csak este, mert éhes leszek napközben tõle. Fehérje: a Level hatàsos, egy kúàt simàn bírni lehet. Most a 4 naposat csinàlom, beindít, szigoruan ch mentes. Késõbb sem eszek majd cht, legalàbbis csak minimàlis menmyisêget. Szrrintem szükséges, majd megnêzem mennyit szabad. Sok sikert!
2013. máj. 4. 13:32
egyik sem
2013. máj. 4. 13:29
egyik sem, inkább egyél ésszerűbben, sok zöldséget, salátát sovány húsokkal
2013. máj. 4. 13:26
Akaraterő az megvan :)
2013. máj. 4. 12:54
A fehérjediétának nevezett értend működhet, ha jól van összeállítva, a káposztaleves őrület egyoldalú koplalás, az almaecetet pedig kiegészítésnek ajánlják, ha nincs szerencséd vagy rosszul csinálod, tönkreteszed a gyomrod.
4. 9f98008a3b (válaszként erre: 3. - Globus)
2013. máj. 4. 12:52

Na de nem?



:)

3. globus (válaszként erre: 2. - 9f98008a3b)
2013. máj. 4. 12:49
Jaj, Syd! :DDD
2013. máj. 4. 12:48
Az akaraterő kimaradt.
2013. máj. 4. 12:48
Melyik a hatasosabb? Kinek milyen tapasztalata van?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook