Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Én tüzes vagyok, a párom nem...... fórum

Én tüzes vagyok, a párom nem...... (beszélgetős fórum)


1 2 3
2013. máj. 4. 20:47

Bocs a hibàkért, telefonról írok ês fàradt vagyok.

Dêlia08, ha nekem szól köszi. De szólhat ez minden nõnek.

71. *bakancslista* (válaszként erre: 67. - Vacsa)
2013. máj. 4. 20:43

Igazad van. Talàn a jó értelemben vett szolgatípus vagyok. Boldoggà tenni màsokat. It rontottam el àllitólag. Mellettem azt vett amit akart, mehetett ahovà akart (nem csavargàs), azt hittem az a szetetet, ha élni hagyjuk a màsikat, ha nem korlàtozzuk semmiben, ha örömét leli a dolgaiban. Ennek következtében elfelejtettem magam. Azt, h nekem mi volna jó, h nekem is jàrna ax amit adok. A szeretetet érezni és éreztetni kell. Csak én nem érzem. Hatàrozottan mondom, visszagondolva sosem volt az a nagy szerelem. De furcsa ezt leírni. Huh. Igen, sosem szeretett úgy ahogy én. Kellety valaki, mert mindenkinek van valakije, gyerekek, felesêg, hàz. Feladat kipipàlva. Évekig marcangoltam magam, h miért nem tudom boldogà tenni, holott ennél többet kêptelenség rêszemrõl tenni. Aztàn ràdöbbentem: nem lehet. Van ilyen tipus. Màr nem keserít el. Kimondottan vidàm ember vagyok. Csak ma van rossz napom

Van ilyen. A holnap szebb lesz.

Ez van lànyok, mennem kell. Szêp estét mindenkinek.

70. 0d220e1cc7 (válaszként erre: 68. - 0d220e1cc7)
2013. máj. 4. 20:37

Igen.:)


Persze mindenki maga tudja hogy miben él, és azt is megértem hogy egy kapcsolatban amikor már gyerkőcök vannak akkor ott nehezebb lépni.

69. 880331b0ba (válaszként erre: 68. - 0d220e1cc7)
2013. máj. 4. 20:32
itt a pont!!! Az élet oly rövid-nem kötelező így leélned, nem vagy még öreg... (fórum indítónak szól)
2013. máj. 4. 20:30

Igazi mártír vagy. :(


Ne csak a gyerekeidet nézd, hanem magadat is, hogy neked is csak egy életed van, éshogy nemcsak édesanya vagy, hanem NŐ is!

Jár neked a boldogság, és ezt el kell hinned!!!


sok erőt, sikert!

67. vacsa (válaszként erre: 66. - *bakancslista*)
2013. máj. 4. 20:22

Kolléganőmhöz évekig nem nyúlt a férje. Ők is átlagos család voltak. Van egy fiuk, van lakás, kocsi. Bebeszélte magának hogy a férjét nem érdekli a szex, aszexuális, sőt ő maga is az... Amikor - finoman - szembesítettem vele hogy egy normális párkapcsolat nem olyan mint az övék, jó darabig csak védte a kapcsolatukat. Ő mondta mindig hogy dehát a férje jó ember, mert nem iszik, nem veri őt, hazaadja a fizetését... Nehéz volt megértetni vele hogy ennél többet is várhat az élettől. Látta hogy bánik velem (20 év után is) a férjem és egyre erősebben érezte hogy igazam lehet... Aztán egyszer összeszedte magát és megkérdezte a férjét, szereti-e őt.

Válnak. A savanyú csajsziből pár hónap alatt nagybetűs NŐ lett, 38 évesen rájött hogy ő is érdekelheti a férfiakat, lehet szexis, vonzó... Most szerelmes, kábé úgy mint egy tizenéves tinilány, vagy jó vége lesz, vagy nem, de legalább újra él!!!


Egy életünk van! Ezt mondtam neki is és ezt mondom neked is.

66. *bakancslista* (válaszként erre: 65. - Krisz42)
2013. máj. 4. 20:09

Dehogy. Nem csal nõvel. Azzal csal, h önimàdó. A múltkor a lànyom kérdezte: meddig türsz még. A fiam meg sírt, h béküljünk ki. Na, hogy legyek okos? Kerülöm a konfliktust, elvagyok a gomdolataimmal, a gyerekekkel. Ja ês nem gazdag. Mielött bàrki erre gondolna. Êvek óta nem nyaraltunk, nyàron 1-1 nap strand. Àtlagos csalàd vagyunk.

De mint mondtam lehetne rosszabb. Szerintem a hàzassàgok fele ilyen. Làtszik messzirõl egy pàron, hogy mi a helyzet.

65. Krisz42 (válaszként erre: 64. - *bakancslista*)
2013. máj. 4. 19:55
Szerinted a gyerekeid nem fogják fel mi megy?Ezek szerint meg is csal?Ők isszák meg a levét.Nekem mindkettő apának szólítja a párom,van egy közös gyerekünk is,normális család vunk.Ne gondold,h van rosszabb is.Van jobb is,még egyedül is az.Volt egy nő,őt nyíltan csalta a férje.A gyereke sínylették meg,a legidősebb meggyűlölte az apját.
64. *bakancslista* (válaszként erre: 63. - Krisz42)
2013. máj. 4. 19:49
Bàtor làny vagy, örülök a boldogsàgodnak. Miért is vagyok vele? Mert van rosszabb. Menni akartam néhàny hete is. Gyülnek a dolgok a fejemben, amiket mondott, gondol, ahogy làtja a vilàgot. Az értêkrendje.... talàn mert a gyerekekkel nehéz volna új életet kezdeni. Mert nehéz eladni a közös dolgokat, mert nem enged. Bocsànatot kér, fogadkozik, de a kimondott szavakat nem lehet visszaszívni. Nagy a poharam, sok dolog elfér benne, de az ami miatt tàrsunknak tekintünk valakit, nos az halovàny. Nem tudom. Amikor vittek volna nemet mondtam, mert nem volt biztosíték arra, h örökké tart majd, mint Nàlatok. Szeretem a nyugalmat, a gyetmekeim nyugalmàt. Talàn értelmetlen amit írok. Tényleg van rpsszabb. Lusta, tetleges, féltékeny, iszàkos, csajozós. Furcsa élni valakimellett, aki mégcsak nem is a baràtom, mert ha mondok nekivalamit, az elsö adandó alkalommal kiforgatja. Csak ami szükséges. Ha rendben minden és nem gondolok a sérelmekre még meg is nevettet. De attól még csupàn a lakótàrsam. Elképedek néha a gondolatmenetein
63. Krisz42 (válaszként erre: 57. - *bakancslista*)
2013. máj. 4. 18:59
De miért vagy vele?Az élet rövid és még rövidebb lehet,ha tudod,h azzal,akivel együtt vagy,már nem lehetsz boldog.Tudom milyen,elsö férjemtől alìg bírtam lelépni.Kanadából nem sétálhattam ki csak úgy a két gyerekkel,de ên küzdöttem.Néha rettentően féltem,h lebukom,egyedül voltam,teljesen kiszolgâltatva. De volt cêlom.És persze vigyáznom kelkett,h a gyerekeim mindig velem legyenek,bármerre lépek,ne vehessék el őket.Megoldottam,bár volt pár pokoli évem,most viszont úgy gondolom,nagyon megérte.Tênyleg van sírig tartõ szerelem és szenvedély.
62. Krisz42 (válaszként erre: 60. - F758a7200f)
2013. máj. 4. 18:53
Tudom,h te tudod,de van,aki elbizonytalanodik.Vagy csak nagyon el van keseredve és jólesik neki,ha mások megértik,h ők is kifogásolhatónak tartják a párja viselkedését.
61. Csipkerózsika (válaszként erre: 59. - F758a7200f)
2013. máj. 4. 17:25
Igen, a társadalom elvárta az asszonyoktól az erényességet, a kielégítetlenség pedig idővel "hisztéria"-ként jelentkezett a nőkön, amin valóban az orvosok segítettek (így vagy úgy)... :D
60. f758a7200f (válaszként erre: 54. - Krisz42)
2013. máj. 4. 12:13

Hogy mi a normalis az atlagnak?


Mondom, hogy megint oda lyukad ki ez a topik is, hogy hanyszor kell es milyen pozban...


Szerintem ezt mindig a 2 ember donti el, hogy az o kapcsolatukon belul mi az a normalis, es ha osszezarsz 2 aszexualist, akkor vigan meglesznek, nem az a baj, hogy naluk hanyszor van vagy hanyszor nincs, hanem az, hogy egyikuknek ez nem eleg. Szoval semmi koze ahhoz, hogy az atlag mit csinal, mikor es hogyan...


Mellesleg pont errol szoktak a legtobben hazudni, aki nagyon tereget az nagyon gyanus:)

59. f758a7200f (válaszként erre: 53. - Krisz42)
2013. máj. 4. 12:04

Ha tudnad micsoda sorban allas volt erte!:))))


Nezd csak meg a Hysteria cimu filmet Hugh Darcy-val...


Valamikor valas nem letezett es a ferfiak egyaltalan nem voltak tisztaban azzal, hogy milyen a jo szex, rendszerint ezt csak bordelyban muveltek, es mit tehetett az asszony ilyenkor?


Sot, szegyen volt bevallani, ha valaki kivanta a testi kontaktot mert az olyan "nem kereszteny". A nok igy a dokijukhoz menelultek ilyesmivel es a vibratort azert talaltak ki, mert a dokik mar nem birtak kezzel. Es ez nem vicc:)

58. f758a7200f (válaszként erre: 51. - 5bcf1b7c01)
2013. máj. 4. 11:57
:DDDD
2013. máj. 4. 11:49
Jaj még valami. A szex jó vele, képes vagyok kizàrni h azzal csinàlom, akinek tudom mi van a fejében rólam, miket mondott. Nem érdekel. Csúnya ilyet mondani: hasznàlom.Elmondja minden reggel, h milyen szêp vagyok, mondhat bàrmit, ott van a fejemben ami elhangzott. Megjegyzem én sosem mondtam neki rongy dolgokat, mellettem szabadon élhet, tàmogatom, mindent megteszek , még többet is mint ax ismerös nök. De egy igazi szerelmes ölelés, a làbremegtetõ édes csók nagyon hiànyzik.
56. *bakancslista* (válaszként erre: 53. - Krisz42)
2013. máj. 4. 11:32
Nem igy indult gondolom sehol, ahol elmúlt valami. Êvek alatt szépen lassan. Amikor én vàlni akartam megigért mindent. Aztàn amikor maradtam olyan döbbenetes dolgokat mondott, külön fórumtéma lehetne az a lelki erõszak, amit àtéltem és még idönként most is àtélek. Ràdöbbentem, h 20 éve egy vadidegennel élek közös fedêl alatt. Néha hasznàljuk egymàst,(egyéb esetben sem kérem màr, nem kezdeményezek, hasznàlom a fantàziàm), örülök, ha nincs vita (bàr újabban ilyenkor nem szólok vissza, ostoba emberrel nem vitàzok).
55. 342402de6d (válaszként erre: 50. - Moonlight13)
2013. máj. 4. 11:24
Azért, mert az alaptermészetem nem valami optimista:))
54. Krisz42 (válaszként erre: 45. - F758a7200f)
2013. máj. 4. 11:16
Néha valaki azért kérdez,mert nem tudja,mi az,ami mêg normâlis.Lehet valakinek pl.mazohista igénye,de pl.ehhez már olyan partner kell,mert ez nem normális az àtlagnak.Gondolta megtudja kiben lehet a hiba.
53. Krisz42 (válaszként erre: 47. - F758a7200f)
2013. máj. 4. 11:13
Nem tudom,én nem biztos,h élvezném,ha egy olyan ember akarna az orgazmusig eljuttatni orvosi célzattal,akihez érzelmileg semmi közöm és nincs meg a lelki intimitás sem.Nekem is volt egyszer olyan kapcsolatom,ami csak a szexről szòlt,de az se volt személyfüggetlen,még ott se az volt,h játékszerek,eszközök lettünk volna egymàs számára.Még néha közös programok is voltak,de akkor semmi intimitás,stb.nem volt,csak sima barâtként "lógtunk".
52. *bakancslista* (válaszként erre: 50. - Moonlight13)
2013. máj. 4. 10:18
Részemrõl azért, mert szerintem félig tele van a pohàr és nem félig üres.
51. 5bcf1b7c01 (válaszként erre: 46. - Bd55e3f068)
2013. máj. 4. 10:14
Értem. Ezért van annyi hisztis nô... Pasit nekik!
50. moonlight13 (válaszként erre: 40. - 342402de6d)
2013. máj. 4. 10:07
Miért arra gondoltok, hogy lehet ennél is rosszabb? De lehet ennél sokkal jobb is!!!
49. *bakancslista* (válaszként erre: 40. - 342402de6d)
2013. máj. 4. 10:02
Bizony!
48. *bakancslista* (válaszként erre: 43. - Krisz42)
2013. máj. 4. 10:01
Jól vàlasztottatok mindketten. Szêpen fogalmaztàl, a hangsúly a szerelmeskedésen van. Nem hasznàljàtok egymàst, stb. Szerelmeskedtek. Nagyon nem mindegy!
47. f758a7200f (válaszként erre: 46. - Bd55e3f068)
2013. máj. 4. 09:52
Ez igaz, nem veletlenul gyogyitottak valamikor a hiszteriat "masszazzsal" majd a masszazs helyettesitesere keszitett vibratorral;))))
46. bd55e3f068 (válaszként erre: 19. - 5bcf1b7c01)
2013. máj. 4. 09:41
Mert a hosszú távon kielégületlen nő először csak ingerült lesz, aztán zsémbes, majd ön- és közveszélyes :P
45. f758a7200f (válaszként erre: 21. - Anettka0101)
2013. máj. 4. 09:35

Ez szerinte rendben van?!


Vagy egy egyszeri krizisrol beszelsz? Minden 8 honapban, vagy most mar 8 honapja nem?


Szerintem az van rendben amirol mindket ember azt gondolja, hogy oke. Ha te ennyire szenvendsz, akkor nem a te embered. Amugy zard ki, mi az atlag masoknal, sajat osztoneidre hagyatkozz, nem is itt kerdeztem volna meg, mert elobb utobb jonnek azok akik ahelyett, hogy segitenenek, elkezdik meselni, hogy ok bezzeg hanyszor...

44. moonlight13 (válaszként erre: 43. - Krisz42)
2013. máj. 4. 09:15
A fórum indítójánál valami alapvetően nagy problémák lehetnek!
43. Krisz42 (válaszként erre: 35. - *bakancslista*)
2013. máj. 4. 09:04
Nálunk 3gyerek van,kettő most kamaszodik és velük nem könnyű,vannak mindenféle gondok,de olyan még nem volt,h a párommal emiatt nem szerelmeskedtünk volna.Főleg ha sok gond van.Legalább ez jó.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook