Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta valaki kapszula vagy más formában a zöld kávét? fórum

Próbálta valaki kapszula vagy más formában a zöld kávét? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
34. Nőci1
2013. júl. 3. 19:35
Jó lenne tudni ,hogy van -e hatása,mert most elég jó árban van a patikákban. Ez a Vito-Norma márka,valaki ismeri? Tudom kell diétázni,de jó lenne ha segítene kicsit gyorsítaná a fogyást :-(
2013. júl. 2. 23:48
Sziasztok, én kb másfél hónapja szedem folyamatosan a zöld kávé tabit, és 62, 8kg rol fogytam 57, 8ra ezalatt. Alacsony vagyok ezért nekem ez látványos volt, és hozzáteszem, h előtte hónapokig aktívan sportoltam (amúgy is jellemző rám) ,és szedtem ezelőtt egy másmilyen fogyi tabit, itt esküdtek rá (london környékén lakom), meg kiegeszitettem shake-kel, és mondom, nagyon sokat edzettem, de egyetlen dekat sem fogytam hónapokig (hihetetlen lassú az anyagcserém, es már ezelőtt is sok mindent kipróbáltam), a lényeg h ezelőtt csak a rettentő drasztikus diétával értem el fogyást. Szóval nekem a ne egyél sokat (napi két szelet tk.pirítós sztem nem számít soknak) és mozogj sokat (heti min 4, de inkább 6 edzés meg nem kevés! !) És mégsem értem el a mostani súlyomat évek óta. Szóval nekem Ez bevált (pedig mikor szedtem, nem volt módom edzőterembe járni). De én innen rendeltem, megbízható helyről, nem Lengyelországból.
32. 48afa5c926 (válaszként erre: 31. - Viki77_2)
2013. jún. 30. 12:26

A zöld kávé arról híres, hogy fogyaszt.

A zöld tea úgyan ezt a funkciót tudja.

Csak mindenki ettől várja a csodát pedig havi 1-2 kiló ami lemegy ettől.

Mellesleg ahogy mondtam a zöld teának sok más jó funkciója is van. Hogy ez van-e a kávénak azt nem tudom de minek megvenni a kávét amikor 500ft-ért lehet kapni teát úgyanúgy segíti a fogyást és még mellé számor jó hatásai s van? Ráadásul sokkal pénztárcakímélőbb és szintén élénkít is így kávé helyett is tökéletes.

A legtöbben kapszula formájában próbálták ki mint ahogy itt is írják na az semennyire nem segíti a fogyást, csak pénzkidobás és még a szervezetre nézve sem jó.

Legközelebb már ott fogunk tartani, hogy a kenyeret is kapszulában fogják megvenni az emberek csak mert az állítsák róla, hogy így lefogyhatnak. Istenem, hogy emberek miket el nem hisznek ez már kicsit fáj. Az ilyen fogyókurás kapszuláktól csak hízik az ember pont azért, hogy minél ducibbnak lássa magát ezáltal minél több fajta kapszulát kipróbáljon ami jól jön a gyógyszeriparnak. Mindig kijön egy új ilyen kapcsula és miért jön ki? Mert egyik sem használ. Ha használna akkor nem lenne több ezer féle belőle.

31. Viki77_2 (válaszként erre: 30. - 48afa5c926)
2013. jún. 30. 12:08

Most nem mondod komolyan hogy hatását tekintve a zöldkávé ugyanaz mint a zöldtea?

Amúgy már a legelején ideírtam hogy 1.900.-/ fél kg áron lehet babot kapni, de senkit nem izgatott fel :)

Már bocs de azért nem hinném hogy ugyanaz, miből gondolod ezt?

2013. jún. 30. 11:35

Olvasom itt az árakat is csodálkozom.

Gyógyszer formájhába tízezer?

Hát én elmondom nektek, hogy rendesen kávé formában vettem 1500ftért.

Mellesleg a zöld kávé úgyan az mint a zöld tea amit 500ft-ért lehet kapni.

Nem értelek titeket, hogy miért kell ennyire gyógyszer formájában megvenni és bevinni a szervezetbe. Ettől ne várjatok csodát de ha diétáztok akkor kicsit segíti meg rengeteg jó hatása van pl: a fogyás következtében epekővek elég sűrűn kialakulnak embereknél és a zöld tea ezt megakadályozza. Minden féle képpen érdemes de inni nem pedig gyógyszerként bevenni.

Zöld tea a legolcsóbb és cukor nélkül isszátok akkor havi 1-2 kilóval többet fogyhattok mind eredetileg.

29. Nyusza
2013. jún. 29. 19:25

Sziasztok!

Én is csak lebeszélni tudok mindenkit!

Hazugság az egész!

Nem fogytam egy dekát se!

Üdv mindenkinek

28. *Ametiszt* (válaszként erre: 27. - Szzsuzsa1)
2013. jún. 13. 21:23

Köszönöm - de sajnos nem látok hozzászólásokat és címet sem :( Majd próbálkozom a telefonszámmal - hátha...

Ami ennyire titkos - már gyanús.

A fb oldalon felugró hirdetésnél lévő hozzászólások mind-mind pozitívak - de amit én írtam oda - nem jelent meg. Most már tudom - hogy nem véletlenül...

27. szzsuzsa1 (válaszként erre: 26. - *Ametiszt*)
2013. jún. 13. 19:54

[link] végig a hozzá szólásokat is a leg végén is írnak róla.

itt találod meg,hogy hol lehet reklamálni.

Én 2 hete szedem de nem ment le rólam semmi:(Én 2 adagot rendeltem,de nem fogom annyiban hagyni ha nem használ.

2013. jún. 13. 12:33

Sziasztok! Hála ennek a bogyónak - két hét alatt híztam 2 kilót. Ugyanígy járt más is az ismeretségi körömben.

Ha valaki tudja - hova lehet visszapostázni - légyszi írja meg priviben - mert én semmi címet nem látok a futárszolgálat címén kívül..:(

Valahogy én nagyon fordítva működök...

25. sziszi5706 (válaszként erre: 20. - Agnikk)
2013. jún. 13. 11:33
így igaz!!!!!
24. sziszi5706 (válaszként erre: 22. - Rius77)
2013. jún. 13. 11:29
én pont így jártam,de nem hagyom annyiban!!!!!
23. sziszi5706 (válaszként erre: 16. - Jennko)
2013. jún. 13. 11:28
eszedbe ne jusson pénzt adni érte,átverés az egész,most várom vissza a pénzemet???!!!!
22. Rius77
2013. jún. 1. 09:30

NEHOGY BESZEDJÉTEK!!!!

Barátnőm is megrendelte, nagyon rosszul lett tőle: erős szívdobogás, szúrt a szve környéke, és iszonyatosan szédült hetekig. Mivel pénzvisszafizetési garanciája volt, így visszaküldte. Számlán A:F:S Ltd. Mutsamudu című cég van, ez elméletileg Afrika, Complexpress szállítócég, hozzájuk nem lehet visszaküldeni, csak Lengyelországba. E-mailekre nem válaszolnak, a pénzt nem küldték vissza, pedig lengyel tolmáccsal fordítta le a levelet, amit kiküldött. És még azt is beleírta, hogy a fogyasztóvédelemhez elküldte a kapszulákat. Szegény most vár a pénzére már 2 hónapja. Ja ez a termék az, amit a facebookon is szoktak reklámozni. De ha ott megnézitek a hozzászólásokat, mindig frissül ugyanaz a hozzászólás aznapra vagy előtte napra. Vigyázzatok vele!!! Nehogy úgy járjatok mint barátnőm!

21. Násfa (válaszként erre: 20. - Agnikk)
2013. máj. 30. 08:55
Ez a butaság. Ugyanis nagyon sok gyártótól beszerezhető a zöld kávé kapszula és persze ez sem csodaszer, de étrendkiegészítő és lehet olyan akinek beválik...
20. agnikk
2013. máj. 15. 14:36

kedveseim...ettől max a pénztárcátok fog fogyni, de Ti nem...

nézzétek jól meg a hirdetést [link]

próbáltam jó pár hozzászóló emberkére rákeresni fb-n, főleg a ritkább nevűekre, érdekes módon nincs találat..és nem tudom megnézni a többi hsz-t sem, sőt, hozzászólni sem enged!? mi ez, ha nem megint egy rohadt nagy pénzlehúzós átverés? amúgy meggyőzhető vagyok, hogy mégsem az, ha valaki szeretné megcáfolni azt, amit ide leírtam :P :)

2013. máj. 14. 17:15
Arra miért nem figyeltek, hogy a telefonszámon kívül semilyen egyéb elérhetőséget nem adnak.Ha több napon keresztül rákattintotok a lonkjükre, mindig arra a napra kínálják utolsó lehetőségként kedvezménnyel.Ez a fantomcég Weight Loss néven forgalmazta az elmult évben a csodabogyóját, most új nevet adtak neki.Én is áldozat vagyok,mert 3 hónapra rendeltem a bogyójukat, bízva a pénzvisszafizetési garanciában,ha netán nem adnám lke egy hónap alatt a 14 kilót.Nem is voltam normális.Hogy lehetne 14 kilót fogyni 12 hónap alatt? Baromság!! Nem is fogytam, csak 80 ismétlem 80 dekát.Reklamáltam,kértem vissza a pénzemet.Egy lengyelországi címre kellett elpostáznom a tele és üres flakonokat, ez 6700 Ft volt.Csak nem jött a pénz.A megadott pesti telefonszám nem volt elérhető.Utána jártam az ujságíró nőnek és megfenyegettem, több károsulttól begyűjtöttem a bizonyítékokat, öket fogom feljelenteni, mert ők gyűjtik itt Magyarországon a kuncsaftokat.A lengyel cég egyébként motorokkal foglalkozik.Tájékoztatót kértek, mit tettem, ettem azért, hogy fogyjak.Ezt is elküldtem.Fenyegetőztem, végül 2 részletben a bogyók árát vissza tudtam szerezni 96 nap alatt, de a postaköltségeken buktam 10 ezret.Jó lecke volt ! Nagyon egyet értek a 17.Leila& hozzászólóval, teljesen igaza van, és ez a normális fogyókúra, amit az ember nem hízik vissza. Ne dőljetek be ennek a hazugságnak.Meg fogjátok látni, a hozzászólásomat rövid időn belül törölni fogják, ez így ment az elmult évben is.Akik arról írtak, hogy szélhámosság,átverés, azoknak a hozzászólását rövid időn belül törölték.Legyetek józanok!!!!!!!!!!
18. palago
2013. máj. 11. 00:16
Sziasztok! Melyik oldalon rendeltétek?
17. Leila&
2013. máj. 10. 19:19

Sziasztok. Én úgy gondolom hogy attól még hogy "Zöld kávé", semmivel sem jobb mint akár milyen más kapszula, vagy fogyasztószer. Én 36kg-ot dobtam le magamról 14hónap alatt. Lehet hogy soknak tűnik a hónap de őszintén szólva nem kellet sanyargatnom magam, diétával így sokkal könnyebb volt a fogyás.

Nem szedtem semmi féle gyógyszert, sem étrendkiegészítőket.Pár egyszerű, alapvető dolgo volt a segítségemre. Nem főztem soha magamnak semmiféle különleges ételt, és nem vettem semmi drága Bio cuccot. Amondó vagyok, ha nem sanyargatod a rosszal magad, a fogyózás is jó dolgo lehet. :)

16. jennko
2013. máj. 10. 13:59
Sziasztok! Majd írjátok meg,hogy használt-e mert én is szeretném kipróbálni. Elvileg 1-2 hét alatt már van eredmény.
15. Flex76
2013. máj. 10. 11:15
Nem baj ha hasznal meg rendelhetsz ujra 30 szemet. Semmit nem vesztettel!
14. Susika2009 (válaszként erre: 13. - Flex76)
2013. máj. 10. 11:14
akkor én megszivtam :-)
13. Flex76
2013. máj. 10. 11:02

Ezt irtak vissza!


Tisztelt Hölgyem!

Normálisan 9900 forintért kis dobozt lehet kapni. Lehetséges, hogy valamikor régen volt ilyen akció.


Üdvözlettel,

Figeczkyné Lőrincz Levendula

Ügyfélszolgálati Osztály

12. Flex76
2013. máj. 10. 10:50
De most ,megegyszer rakerdeztem az ügyfélszolgálattól, majd küldöm mit valaszoltak!
2013. máj. 10. 10:46
na basszus..azt hittem egy hónapos,mert 4 hetet irt,gondoltam addig elég..
10. Flex76
2013. máj. 10. 10:44
Amit Te rendeltel az 30 szemes! Es igy egy fel honapra elegendö!
2013. máj. 10. 10:39
De 60 szemes az is?
2013. máj. 10. 10:38
ez akciós ma a neten,10,000 forint ingyenes szálitással 21 ezer helyett...
2013. máj. 10. 10:36
Ez a Dr Oz féle amit Én rendeltem.
2013. máj. 10. 10:36
Én 60 szemet rendeltem 70 EUR-t 21.000 Ft-ert!
2013. máj. 10. 10:34
tizezerért rendelted te is??
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook