Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta valaki kapszula vagy más formában a zöld kávét? fórum

Próbálta valaki kapszula vagy más formában a zöld kávét? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
64. 991217
2013. szept. 22. 10:03
Dr. Chen félét próbált már valaki? Melyik fajtát ajánljátok?
2013. szept. 8. 07:50
Sziasztok! Én egy hete szedem a zöld kávé kapszulát (nem azt a nagyon drágát). Kb. 10 kg-ot szeretnék leadni. Átálltam a teljes kiőrlésű kenyérre. Kiváncsi leszek lesz-e hatása..... Ja, és úgy gondolom, tornázok mellette itthon :)
62. Aribari77 (válaszként erre: 59. - Anita2013)
2013. szept. 7. 22:19
Az étkezésen én is úgy változtattam hogy nem eszek fehér lisztet és cukrot ,de mivel a rizst krumplit szeretem azt nem hagyom el :( Szerintem az a bajom hogy többet vártam a kapszulától de ha jobban belegondolok már Április óta - 13-14 kg nál tartok ami persze nem rossz de tényleg nem vagyok biztos benne hogy attól fogytam volna
61. Anita2013 (válaszként erre: 60. - Gyjucus64)
2013. szept. 5. 11:54
Szia! Én 1-2 hete kezdtem odafigyelni az étkezésre. Kenyeret nagyon keveset eszek, naponta egy kisebb szeletet. Az a baj hogy a krumplit és rizst nem tudom mivel helyettesíteni. Nagyon kevés zöldséget szeretek, főleg hogy napi szinten azt kellene ennem. Édességeket viszont mellőzöm egész jól. Kb egy hete szedem a zöld kávé kapszulát kíváncsi leszek lesz-e majd hatása a közeljövőben.
2013. szept. 4. 15:23
Sziasztok, én június végén kezdtem el fogyózni, 'már'10 kg-nál járok, mindenféle tabletta nélkül, csupán nem eszek kenyeret, krumplit, rizset stb., vigyázok a szénhidrátokkal. Korábban már elég sokféle csodabogyót kipróbáltam, de soha nem fogytam tőlük - ettől is fentartásaim vannak. Majd figyelem az itteni hozzászólásokat....
59. Anita2013 (válaszként erre: 51. - Aribari77)
2013. szept. 4. 09:21
Szia! Én pár napja kezdtem el szedni a zöld kávé kapszulát és olvasgattam itt hogy fogyott-e valaki tőle. Örömmel olvastam a fogyásodról, bizakodni kezdtem hogy hátha sikerül nekem is. Gratulálok neked! Érdekelne hogy miket változtattál az étkezéseden? Nem lehet hogy amiatt fogytál és nem a kapszula miatt?
58. dália 2 (válaszként erre: 57. - Flamingo10)
2013. aug. 29. 14:23
Mi a neve? Iszol elég folyadékot?
2013. aug. 29. 05:49

Sziasztok!

Nem akarok elkeseríteni senkit, de én már több, mint 2 hónapja szedem, (a pingvin patikásat), mozgok, egészségesen táplálkozom, 17 óra után semmit nem eszem, de híztam tőle 2 kg-ot. ( 60-ról 62 kg-ra) Nem veszi el az étvágyamat sem. ...viszont: pár napja szúrkál a vesém. Nem állítom, hogy ettől, de eddig még soha nem volt gond a vesémmel. Szerintem próbálja ki mindenki aki kedvet kapott hozzá, mert biztosan mindenkinél más-más reakciót vált ki, de ésszel használjátok, ne kockáztassuk az egészségünket pár kiló fogyásért!!!

2013. aug. 24. 07:44
Sziasztok , én is elkezdtem szedni , , de még nem tudom hogy használ e , mert csak egy hete szedem , ! Remélem használ , mert muszály fogynom , egy picit , !
55. Aribari77 (válaszként erre: 53. - Viki77_2)
2013. aug. 23. 13:52
400mg-ot összesen de azért kíváncsi lennék ha 600mg-ot szednék mi lenne :P mert ugye ez csak az ajánlott mennyiség
2013. aug. 23. 13:51
összesen 2db-ot reggel és este és engem nem pörgetett fel és nem voltam rosszul,semmit nem éreztem csak hogy elveszi az étvágyamnekem, bejött :)
53. Viki77_2 (válaszként erre: 51. - Aribari77)
2013. aug. 23. 07:17

Szia,

mennyit szedtél naponta? (hány mg-ot?)

2013. aug. 22. 22:57
Barátnőm is fogyott tőle. ..szuperul elvette az étvágyat!
2013. aug. 22. 21:25
Sziasztok !!! Végig olvastam a fórumot és leírom hogy én mit tapasztaltam. Májusba kezdtem figyelni arra mit eszek.Nekem úgy 30kg kell fogynom.Július elején kezdtem a VITA NORMA zöld kávét szedni /60db 2700ft/ és összesen most tarok -10kg-nál
2013. aug. 22. 15:39

Jó lenne, ha igazi szakemberek is nyilatkoznának valahol ezzel az új divatcikkel kapcsolatban, mert egyik helyen kifejezetten ajánlják a cukrosoknak, magas vérnyomásosoknak, máshol meg *óvnak tőle*. Érintett vagyok mindkettőben és nagyon le kellene adnom 15-2o kg-t. Most akkor???

Ha ez tömény koffein, biztosan nem ajánlott sokféle nyavalyában szenvedőknek - szerintem.

2013. aug. 19. 22:31

Csodaszerek marpedig nincsenek emberek!!!!!!!!!

No kaja. Ennyi. Es mozgas. Zoldtea es no uditoitalok, meg light-ok se.

48. Rézike 49 (válaszként erre: 47. - Füles1)
2013. aug. 18. 20:09

Megkérdeztem a háziorvosomat, hogy szedhetem-e?!

Azt mondta, legfeljebb az anyagcserém felgyorsul, kitísztít, ami szerintem nem lett volna gond. De semmi ilyet nem tapasztaltam.....

2013. aug. 18. 16:40

Nem használhatod, ha még nem vagy 16 éves, ha szívproblémáid vannak, nagy vérnyomásod van, és/vagy ha cukorbeteg vagy !


Terhes anyáknak és csecsemőszoptató anyáknak sem szabad fogyasztaniuk. A 65 év fölötti személyeknek sem ajánlott, illetve, nem fogyaszthatják azok a személyek, akik nyugtalanságra vagy depresszióra szednek gyógyszereket.


Milyen mellékhatásai vannak?

A kávé fogyasztása alatt lehet észlelni izzadást, éjszakai álmatlanságot, és nagyon kivánni a vizet (ami nagyon helyes dolog diétázás alatt, mindenképpen több vizet kell fogyasztani, a szervezetnek így is segítve a teheranyagoktól megszabadulni).

Mellkasi nyomás megjelenése esetén, azonnal abba kell hagyni, illetve, nyílvánvaló, hogy nagyobb adag vízzel kell bevenni.

2013. aug. 18. 06:22
Elnézést, elírtam a darabszámot, 30 db volt a dobozban, egy hónapi adag.
2013. aug. 17. 10:56

Most fogyott el a zöld kávé kapszulám.60 db volt a dobozban, 10.600.- Ft-ért vásároltam.Úgy látom a száll. levélen, hogy USA - ból érkezett, szűkszavú a melléklet.1 db-ot kellett szednem étkezés után 20 perccel, napi egy alkalommal.

Inzulinos cukorbeteg vagyok, a vércukorértékemen tapasztaltam a jótékony hatást, az éhségérzetem elmúlt, főleg reggelente nem kívántam enni..Ettől függetlenül nem fogytam semmit.

Most nem tudom, hova küldjem vissza az üres dobozt..Van a dobozon e-mail cím, talán ott kellene érdeklődnöm.Hátha válaszolnak...Bár a hozzászolásokat olvasva nem sok reményem van, hogy visszakapom a pénzem....:(

44. Viki77_2 (válaszként erre: 43. - Szklarissz)
2013. aug. 14. 09:18

Szia,

én is most kezdem el szedni a Herzeset, de csak 90 mg van egy kapszulában, gondolom ha 4-5-öt beszednénk naponta, már okés lenne. Én is ilyen kb. 350 mg-tól láttam tanulmányban a hatást, hogy írták.

Te mennyit szedtél belőle? Krómosat vettem így nem merek napi 2-nél többet, legközelebb majd a simát veszem sztem.

2013. aug. 7. 17:22

Sziasztok!

Korábban írtam, hogy a Herz-eset szedtem, és nem fogytam, de visszajött az a leadott 2 kiló. Váltottam a JutaVit-esre, ez nem kapszula, hanem tabletta, és még olcsóbb. Pingvin patikában vettem.

De ettől sem látszom fogyni. A vércukorszintem viszont továbbra is kiegyensúlyozott, határozottan jól érzem magam, ezért nem hagyom abba.

Olyan kíváncsi lennék, ha újra a 10e Ft-os lengyel cuccot szedném, újra fogynék-e. De nem akarok érte annyit adni. Végigpróbálom az összeset, kiderül.

Ha lehet hinni a kutatási eredményeknek - és a terméken található információknak -, mindegy, hogy melyiket szedjük, mert 400 mg napi hatóanyagbeviteltől állapították meg a jótékony hatást, eredményt és a zsírtartalékok leépülését. Márpedig a legtöbben az van.

Én már nem értek semmit!

42. szklarissz (válaszként erre: 41. - E6c98ece3b)
2013. aug. 7. 17:19
A kutatások alapján nincs semmilyen mellékhatása. De próbáld ki, hogy abbahagyod, ha elmúlik a vesepanaszod, akkor lehet, hogy ez okozta. Kávéztál korábban?
41. e6c98ece3b (válaszként erre: 35. - 44034071ca)
2013. aug. 3. 12:03
Én ezt szedem egy hónapja .Írtam az imént a tapasztalatomról, fáj a vesém, vagy nem tudom mim, de fáj...Nem merem állítani, hogy attól van, de gyanítom...
2013. aug. 3. 11:59
Egy hónapja szedem a zöld kávé kapszulát. Úgy érzem, a vesém, vagy annak tájékán fáj a derekam. Kétszer már "helyretette" csontkovács, de szerintem nem ilyen jellegű a probléma. Van esetleg valakinek olyan tapasztalata, hogy a zöld kávé okoz ilyen gondot? Köszi
39. linda_60 (válaszként erre: 33. - Borsika111)
2013. júl. 24. 21:21
Szia!Te melyik fajtát szeded?Előre is köszi Üdv:Linda
2013. júl. 21. 15:43

Sziasztok!

Egyszerű Herbária üzletekben is meg lehet venni a zöld kávét kapszula, vagy főzni való kávé formájában. Én egy hete kapszulát vettem, 550 mg-os egy szem és 100 db van benne, mindezt 2550 forintért. Van hatása, mert érzem, de egyenlőre nem akarok semmit írni, mert még túl kevés idő telt el. Mindenesetre ha valaki kiszeretné próbálni, ne csak az árát nézze, meg hogy hány szemes!

2013. júl. 14. 08:37

Sziasztok!

Én kb. 1 hónapja szedem. Az első két hétben olyat szedtem, amit Lengyel országból küldtek 10e-ért. Azzal a két hét alatt lement kb. másfél-2 kiló. Aztán rátaláltunk a Herz-re, amiből 5000-ért 2 dobozzal kaptunk, ebben króm is van. De megállt a fogyásom, sőt, visszajött. Most majdnem annyi vagyok, mint egy hónapja. Pár napja felemeltem az adagot, mert ebben nem 500, csak 400 mg a klorogénsav mennyisége.

Az biztos, hogy az inzulinomnak jót tesz, mert megszűnt az a fajta éhségérzetem, amikor menten enni kell, mert elájulok.

De őszintén szólva, elbizonytalanodtam, hogy a Herz-ben negyed áron tényleg az van-e, amit ráírnak. Valaki megerősítene?

36. szklarissz (válaszként erre: 33. - Borsika111)
2013. júl. 14. 08:33

Borsika!

Megmondanád, melyik márkát szeded, ill. mi az összetétele? Hány mg, van-e benne más adalék, pl. króm.

Köszi

Klári

2013. júl. 9. 15:25

sziasztok,Dr Herz zöld kávé kapszuláról tud valaki valamit mondani?

Elég olcsó a többihez képest!(2191.ft)

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook