Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta valaki kapszula vagy más formában a zöld kávét? fórum

Próbálta valaki kapszula vagy más formában a zöld kávét? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
2013. dec. 30. 09:57

Az előzőhöz kiegészítésként: kapszulánként (400 mg-os bogyó) 16 mg koffeint tartalmaz. Jól tartja a vércukorszintet.

Antioxidáns.

2013. dec. 30. 09:42

60 szemes, 400 mg, napi 2x1 szem étkezés előtt 30 perccel, a forgalomba hozatali engedélyében szerepel, hogy koffeint tartalmaz! Tehát aki érzékeny rá az ne szedje. Made in USA. A dobozon angolul rajta van, hogy diéta segítését szolgálja.

Amit én észrevettem, hogy elveszi az étvágyat. Nekem viszont székrekedést okozott, bár lehet, hogy csak véletlen egybeesés. Én normál áron vettem, 2200 Ft, de már olcsóbban is látok. Súlycsökkenést nálam nem okozott.

2013. dec. 30. 00:04
Én szedek magas vérnyomás ellen gyógyszert, de úgy gondoltam, ha semmi kávét nem iszom, csak a napi két kapszulát, talán nem fog ártani. Nos, olyan izgatott szorongó érzésem van néha tőle és berobbant a jobb szemem (egy ér elpattant benne és most elég csúnya). Nem tudom, abbahagyjam-e a kapszulák szedését...
91. Lodi
2013. dec. 11. 21:56
Nálam nem vált be a kapszula! Ès a pénzvisszafizetéssel sem vagyok maradéktalanul elégedett. Ìrtam egy e-mailt a forgalmazó cégnek, hogy élni szeretnék a pénzvisszafizetési garanciával Kaptam is választ, hogy írjam le milyen diétát tartottam a kúra alatt (pedig a hirdetés nem erröl szólt, de azért leírtam), nyilatkozzak arról hogy élni szeretnék a pénzvisszafeizetési garanciával és adjam meg az adataimat bankszámlaszámmal együtt és küldjem vissza egy lengyelországi címre a dobozt üresen. Csak a visszaküldés mivel tértivevényesen adtam fel (Ausztriából) 15€-ba került. Ami több mint 4000 Ft!!!! Nemsokára érkezett pénz a Mo.-i számlámra. Mivel €-ban utaltak, ami kevesebb volt mint 28 €, alig kaptam többet mint 8200 Ft és ebböl még a bank is levonta a tranzakciós és váltási illetéket. Szóval ez a kaptam is meg nem is. Most itt keresgélek az oldalon majd rezepteket és az alapján próbálom meg a felesleget ledolgozni. Az a gond, hogy régebben sosem volt probléma mit és mennyi eszem vékony voltam és most közeledve az ötvenhez jönnek a kilók és pánikbaestem. Fele annyit sem eszem mint korábban és mégis hízom! Persze a sporttal kicsit leálltam mert egy évi fájdalom után most mütötték novemberben a teniszkönyökömet, de ha felépülök újra kezdem! Ès enm hiszek többé a csodákban, csak az életmódomat újra sportosabbá teszem.
2013. dec. 2. 07:19
Én gyógynövény boltban vettem és nekem bevált !! ja és nem fizettem érte 60 ezret , 2200 ft ,és 60 szem van benne !! A neten rendeltekben én nem bízom !! bár először én is híztam tőle , de szedtem folyamatosan !
2013. nov. 28. 19:08

Meggi minden szavával egyetértek,meg ne rendeletek,úgy hülyeség ahogy van.

Nekem is étvágyat csinált inkább,nem hogy fogytam volna,pedig betartották mindent.

Én hülye 60€öt fizettem érte...

88. Meggi56 (válaszként erre: 87. - Meggi56)
2013. nov. 28. 15:31
Bocsi, olyan pipa vagyok, hogy nagyon sok az elütés az előbbi hozzászólásomban.
2013. nov. 28. 15:29

Meg ne rendeljétek a zöld kávé kapszulát!!!!!!!!!!!!!!!!

Én megrendeltem a visszafizetési garancia a miatt.

Semmit enm ér, sőt én híztam tőle 2 kg.

Budapesten adják postára, de amikor visszaküldöd, viszsajöna csomag, hogy nem fogadja el. mikor felhívod a pesti telefonszámot, egy magyarul alig beszlő pasi veszi fel, beazonosítja, az e-mail címet ahonna rendelte, majd küldenek egy emailt, amiben leírják, mi mindent kell tenned, ahhoz, hogy visszavegyék, Leírni hogy szedtted akúra alatt mit eettél, kell a bankszámla számod, d e anemzetközi változta, mert lenmgyelországba kell viszsaküldeni, és onna küldik a pénzt.

Aki a tezs-veszen eladta, biztos azért adta el, mert neki sem vették át, és nem járt utána, hogy szerezheti vissza a pénzét.

86. globus (válaszként erre: 85. - Dina0710)
2013. nov. 5. 14:26
Furcsa. Mekkora egy kapszula mérete? Mert így a tömegének is viszonylag nagynak kell lennie a "normál"-hoz képest.
85. dina0710 (válaszként erre: 84. - Globus)
2013. nov. 5. 14:23
nem, 6000 mg itt van előttem a csomagolása. Tesz-vesz-en vettem.
84. globus (válaszként erre: 83. - Dina0710)
2013. nov. 5. 14:20
Nem 600?
2013. nov. 5. 14:15

Sziasztok!

Én kb 2 hete szedek zöld kávé kapszulát a neten vettem igaz ,de nem azt a nagyon drágát. Nálam van hatása 2 kiló mínusz és látványosan kisebb a hasam. Mindig a hasam zavart a legjobban és már régóta felüléseket csinálok nem sok eredménnyel sajnos.A kapszula mellett szintén csak felüléseket csinálok és lötyögnek a nadrágok rajtam :)6000 mg-os nak van a csomagoláson feltüntetve.

2013. nov. 4. 13:02
Senki ne higgyen a "Zöldkávés" mesében...........semmit sem ér!!! Ablakon kidobott pénz!
81. xxandi
2013. nov. 4. 09:27

Sziasztok! Nem vagyok elragadtatva a zöld kávéhoz fűzött hozzászólásoktól. Igazából nem tudom mit is képzeltem...elmúltam 40.-éves és hiszek a mesékben? Múlt héten vettem a gyógyszertárban egy doboz ilyen "csodaszert".

Sok éve elhíztam és ha jól átgondolom merő lustaság amiért még így nézek ki.Nagyon úgy fest ez sem oldja meg a problémámat, keresnem kell egy nekem megfelelő diétát amit be is tudok tartani.

Tanúságot levontam, először olvasom és utána cselekszem.

2013. okt. 29. 18:33
Köszönöm a hozzászólásokat!:)
79. k.anita78 (válaszként erre: 66. - Sárgabögre)
2013. okt. 23. 11:27
A dukan diéta nem ér véget az elért testsúly elérésénél. Valamit nagyon elronthattál, ha visszahíztál utána.
2013. okt. 23. 00:29

Azt a zöld teát ne vegyétek,aminek a hirdetésével tele minden oldal a neten.Van amelyik képen egy nagy hasú nő van.Erről írt valószínűleg 76.bencuska.SEMMIT nem ért.Én írtam a cikk végén hozzászólást,lebeszélve mindenkit a vásárlásról.Rövid időn belül eltünt.Újra írtam,az is eltünt.Csak azok maradnak,amelyet kezdetek óta fent vannak,csak naponta átdátumozzák őket.Ezért minden nap újra akciós!Megfigyeltem,biztosan így van:(((Ha belebotlom a hírdetésbe,azért mindig megírom a véleményemet,hátha valaki épp olvassa és ő legalább nem fog vásárolni.

Más fórumon olvastam már,hogy mennyi kálváriával jár,ha az ember próbálja a beigért visszavásárlási garanciát érvényesíteni.Bencuska is írja.Hát mi el se kezdtük ezért.

Arra kérek mindenkit aki ezt olvassa,hogy terjesszék az itt olvasottakat,lebeszélve mindekit a vásárlásról.Legalábbis innen ne vegyetek,mert drága és nincs pénz visszatérítés.

2013. okt. 22. 22:57
En az USA ban elek,es tegnap itt vettem,green coffee bean kapszulat,400 mg-os.Azt irja,hogy napi 3 kapszulat kell szedni,es etkezes kozben.Meg eredmenyrol nem szamolhatok be.Viszont vizhajtohatasa biztos van,mert eleg surun kell menni WC-re.Mellette iszom a citromos vizet.Csak ezt a 30 db-at vettem meg,ez 10 napi adag,kivancsi vagyok,ha hasznal,akkor veszek meg.Az ara 6 dollar volt.
2013. okt. 22. 21:55

Én próbáltam már.Semmi eredménye nem volt .A visszavásárlási garanciával is próbálkoztam,hisz azt ígérték hogy amennyiben nem jár sikerrel a fogyasztó ,visszaküldheti az üres dobozt. Semmilyen indokot nem kérnek,ők pedig kötelezik magukat arra hogy visszaküldik a zöld tea vásárlási árát.Na ez nem igaz . Majd kéthavi levelezés után még mindig nem kaptam meg a kapszulák vételárát /12000 Ft/. Azt a választ kaptam hogy a panaszomat elküldik a gyártó cég felé az USA-ba,és ha ők úgy látják hogy az jogos ,majd akkor jelentkeznek.

Na ....én soha többet nem dőlök be a csodaszereknek !

2013. okt. 22. 21:29

Volt idő, amikor én is kipróbáltam néhány "Csodaszert" mert úgy gondoltam segíthet lefogyni. Persze nem segített, aztán végül sikerült leadni 18kg-ot (eredetileg 22 volt:D) de bogyók nélkül.

Viszont meg tudom érteni azokat, akik képesek elhinni a reklámokat.

Az viszont durva, hogy még betegséget is okoz némelyik.

2013. okt. 22. 21:13
Igen szerencsére, de azért rápirítottam, hogy az ilyeneket el kéne felejteni.:)
2013. okt. 22. 21:12
Hú! Ez komoly! De gondolom aztán rendbe jött! Ugye?:)
2013. okt. 22. 21:10
szívpanaszai voltak tőle, abba is hagyta azonnal.
71. 408020f45e (válaszként erre: 70. - E2f062d598)
2013. okt. 22. 21:08
Milyen gondot?
2013. okt. 22. 21:06
Anyukám szedte, neki nem használt, ugyanakkor gondot okozott.
2013. okt. 22. 21:02
Mindig előjönnek újabbnál-újabb csodálatos gyorsasággal fogyasztó tablettákkal, kapszulákkal.Most erről olvastam és érdekelne, hogy valaki próbált-e? Volt-e valamilyen fogyasztó hatása? Bár én inkább csak kiváncsi vagyok és nem igazán hiszek az ilyen szerekben, azért a tapasztalatokról olvasnék, ha valaki kipróbálta.
2013. okt. 22. 20:56
Persze! Tudom! Csodák nincsenek és csodaszerek sem! Csak kíváncsiság!:)
2013. okt. 22. 20:55
Green Coffee- valaki szedte már? Tapasztalat?
66. sárgabögre (válaszként erre: 65. - K.anita78)
2013. okt. 6. 19:36
igen a dukan diéta nagyon jó ha be tartod!Nekem a duplája jött vissza sajnos :/
2013. szept. 22. 17:55

Sziasztok!


Minden fogyni vágyónak jószívvel ajánlom a Dukan-diétát, én három hét alatt 7kg-ot fogytam vele.Nagyon egyszerű, könnyű betartani és nem kell semmiféle bogyót beszedni.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook