Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Próbálta valaki kapszula vagy más formában a zöld kávét? fórum

Próbálta valaki kapszula vagy más formában a zöld kávét? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5
124. dobi53
2017. febr. 6. 16:01
agy megadják a Berlini Állatkert címét, mint valamelyik vásárlási turnén a jótállási jegyen.
123. erzsó1972 (válaszként erre: 119. - Wirgi)
2016. okt. 6. 10:06
hol veszed a zöld kávét ??
122. Dodi01
2015. jún. 2. 14:16

Sziasztok!!

Próbáltam már valaki ezt?


[link]

121. NomNom
2015. márc. 8. 12:51
*rendkívül
120. NomNom (válaszként erre: 117. - Qksika)
2015. márc. 8. 12:48
Rátaláltam erre a csodaoldalra... rendíkül meggyőző a sok helyesírásai hibával, a kamu hozzászólásokkal és a "Magyarországi Tudományos Egyetemen" végzett tesztek eltitkolt eredményeivel. :D
119. wirgi
2015. jan. 9. 23:24
Én zöldkávét iszom, a hatása jobb mint a kávénak frissebben tart és elveszi a nagy étvágyt is
2014. aug. 12. 20:35
Egy gyógyszertárban megvettem a legolcsóbb Dr. Hertz-es zöld kávé kapszulát. Tényleg nagyon olcsón sikerült megvennem, és a hatóanyag is ugyan annyi volt benne, mint a többiben. Kcal számolással próbálok fogyni, már nem először csinálom, de ezúttal vmi nem működik. Egész nyáron csak 5 kg-t adtam le (115 kg-ból), és már torkig vagyok az egésszel. Volt hogy 1500 kcal-al egyik napról a másikra 3 kg-val lettem több, ami abszurd, aztán kínkeservesen megint lefele. Az utóbbi hetekben meg 1500 kcal szinte semmit nem fogyok. 3 napja elkezdtem szedni ezt még pluszba, hátha hat vmi. Igaz azóta feladtam, és 2000 kcal eszek. Így minden nap 40-50 dkg-al vagyok kevesebb. Eddig a zöld tea kapszulára esküdtem (csak az egyik fajta), mert az hatott egyedül, de ez még annál is jobbnak tűnik.
117. Qksika (válaszként erre: 97. - Kingo)
2014. jún. 3. 13:24

Ha így diétázol, 6óra után nem eszel és a halálba zumbázod magad, akkor zöld kávéra költeni tiszta pénzkidobás.

A hirdetésben azt ígérik, hogy csak be kell szedni a kapszulát, enni jókat, hátradőlni és fekve várni a fogyást.

A hirdetésük egy nagy simli, tele van kamu FB-bejegyzésekkel, egyik sem él, nem lehet hozzászólni és naponta frissítik a dátumokat.

Ekkora csalást?! És még van olyan naív aki ezt az orbitális hazugságot megeszi és költ rá.

Ha ezzel a hirdetésük szerint fogyni lehetne, akkor csak vékony emberek élnének a Földön. Még hogy pénzvisszafizetés?! Naná, mire visszakérnéd a pénzt, már a szlovák vagy lengyel cég rég megszűnt és lehet fújni egy kg tollat.

2014. máj. 9. 21:27

Sziasztok!

A párommal 2 napja szedjük a tablettákat. 2x2-őt egy nap (2 kapszula 1100 mg-nak felel meg)

Gyógyszertárban vettük 1900 Ft-ért 100 db-osat.

Nekem egy kollégám ajánlotta,mert a felesége egy év alatt lefogyott 16 kg-ot.

Azt mondta,h elveszi az étvágyat és meggyorsítja az anyagcserét.

Ha hiszitek,ha nem....már kevesebbet eszek,mint szoktam. Nem kívánom a kaját (ha unatkoztam vagy nem telt az idő,ettem,nassoltam)

Vettünk szoba biciklit,szóval elkezdjük a mozgást is :) Sok folyadékot kell inni azt olvastam mindenhol.....egyenlőre nem várom a csodát,biztos vagyok benne,h nem egy hét alatt lesz változás,de pozitívan állunk a dolog elé. Majd írok a fejleményekről,szép estét mindenkinek! :)

115. bdf78cc352 (válaszként erre: 109. - C114183a1c)
2014. márc. 14. 14:11
Lehet csak 2-3 kg feleslege volt.
2014. márc. 14. 12:32
6O drb-o dobozt vettem...beszedtem...egy dekát se fogytam...és nekem is az volt a bajom,hogy állandoan innom kellett.
113. Vedo75
2014. márc. 11. 21:47
Én a gyógyszertárban vettem, és nem is volt drága. Ha konkrétan kg. nem is ment le, de könnyebben érzem magam, és a nadrágomon érzem. Viszont érzek vmi mást is, nem biztos, h e miatt van, de talán igen, pedig csak nap 1-et szedek. Szárad a szám, folyton iszok, és pisilek..lehet vízhajtó hatása van?És bár azt írja, h fittebbnek érzem magam ez annyira nem igaz. A nem evést jobban bírom, nem vacsizok és kevesebbel is megelégszem. viszont ez a szájszáradás ?? cukromat megzavarja vajon?
2014. márc. 11. 08:43

Sziasztok!

Én is vettem, ettem, de csak híztam tőle ...

111. Efftus
2014. márc. 8. 21:30
Én próbáltam kapszula formában.. De csak pénz kidobás volt, az anyagcserém jobb lett, de semmi másra nem volt jó. Max jó marketing fogás.
2014. márc. 8. 17:38

Off:

Igen, inni, kávé formájában többnyire egy süti után :)

On: Én nagyon jól érzem magam tőle :)

109. c114183a1c (válaszként erre: 100. - Nicole 35)
2014. márc. 8. 17:34
A gyomor egy hét alatt eltűnt és napról napra karcsúbb vagy? :D Ez hogy is mondjam... Hihetetlen?
108. c114183a1c (válaszként erre: 98. - Nicole 35)
2014. márc. 8. 17:34
És ezért regisztráltál, hogy mindezt elmondhasd? :D Hmmm...
2014. márc. 7. 14:21
Én a zöld kávét iszom...a rendes kávéhoz kell keverni, és úgy lefőzni.Még csak 2 napja iszom, még nem tudok eredményről beszámolni.Ha fogyni nem is fogyok, de remélem a vérzsírszintemet lejjebb viszi...:)
106. Partszakasz (válaszként erre: 103. - Roxyka1102)
2014. márc. 7. 14:18
Ha az étkezésre odafigyelsz, a levegővételtől is fogyhatsz.
2014. márc. 7. 14:14

Barátnőm 2 kilót hízott amíg szedte.

Mondjuk ő úgy fogja fel, hogy ki tudja mennyit hízott volna, ha nem szedi :)

104. vaczila
2014. márc. 7. 14:14
Beszedtem egy 60 db-os dobozzal, egyetlen grammot sem fogytam tőle.
2014. márc. 7. 14:13
vettem tegnap mert sokat hallottam róla h segit ha az étkezésre is odafigyelek...szerintetek?
102. marlenka70 (válaszként erre: 100. - Nicole 35)
2014. márc. 1. 19:14
Leírnád esetleg,hogy pontosan melyik terméket használod?
101. Nicole 35 (válaszként erre: 83. - Dina0710)
2014. márc. 1. 08:36
Szia! Szerintem fantasztikus ez a termék, velem ugyan ez történt
2014. márc. 1. 08:30
nkem mindig is az emésztésemmel volt a gond, már sok mindent kipróbáltam . a mozgás az életem része de valahogy a szülések után nem akartak lemenni a zsirpárnáim . azt érzékeltem elöször ,hogy beállt az emésztésem ( EZ MÀR FANTASZTIKUS önmagában)aztán nem beszélve az elsö hét utánni változásrol, el tünt a gyomrom. évek ota szinte a mellemel egyvonalba volt. ez eltünt. minden nappal változik az alakom. Jobban élvezem a sportot is mert látom az eredményeket. mindenkinek kivánom talaljon olyan terméket ami segitt, nekem ez 100%-bevált
99. Nicole 35 (válaszként erre: 97. - Kingo)
2014. márc. 1. 08:22
Teljesen igazad van
2014. márc. 1. 08:21
én kiprobáltam a zöld kávé kapszulát, nekem nagyon bevált. Szép vagyok a böröm is ás ,nap mint nap vékonyabb vagyok, jobban birom a sportot ,egyszóval nagyon elégedett vagyok.
97. kingo
2014. febr. 3. 10:15
Sziasztok! nekem igaz,hogy lassan ,de használ a zöld kávé kapszula,bár tenni is kell érte,nem csak bekapdosni egy nagy zaba után.Akinek eddig nem használt,ne küldje rögtön vissza,vagy dobja el,hanem próbáljon ki egy másik étrendet mellette.Annyi tanácsot adnék,hogy ne éhezzetek,azzal nem fogytok!Ugyanis éhezés hatására a szervezet blokkolja a zsírraktárat,mert el kezd tartalékolni...Így nem tudtok zsírból fogyni,csak izomból ,ami nem jó.Legalább 5-ször kell enni,én pl.:reggel 6.00-kor kezdem 9.00-kor tízórai,12.00-kor ebéd,és18.00-kor vacsi,utána már nem érdemes enni.Tízóraira és uzsira 2-2 szem alma.Kevesebb szénhidrátot(teljes kiörlésű kenyeret egyél)kell fogyasztani.Lehet:zöldség,gyümölcs,hús,tojás,rizs,árpa...Min.2,5l folyadék.Lehet víz,gyógytea(zöldtea,csalán,édesgyökér,katángkóró.Ezek mind zsírt égetnek.)Cukor semmi,ha nem tudod natúron meginni,akkor természetes édesítőt használhatsz(ne mézet).És mozgás,amikor csak lehet.Ne erősíts,(hasizomgyakorlat stb..)Azzal nehezen fogysz!Próbáld meg az aerob-gyakorlatokat,pl zumba.(ne aggódj,ha nem mennek a lépések,akkor is csinálj valami hasonlót,fő hogy növeld a pulzusszámot....)Így a zsír fog égni.Próbáld ezt ki 2 hétig,remélhetőleg sikerül majd a fogyásod.Ha mégsem nézessetek a vérből egy pajzsmirigy eredményt,mert ha alultermel a pajzsmirigyed még a levegőtöl is hízol..Én is így jártam. Sok sikert Mindenkinek!!! :)
96. Lodi
2014. jan. 18. 23:08
A termék saját oldalán nem is tudok hozzászólni, mert valószínüleg letilt az IP címem alapján. (elégedetlen vásárlónak ez jár!) Meg az összes hozzászólás szerintem kamu, mert akárhányszor lecsekkolom az oldalt mindig ugyanazok a dumák vannak rajta, csak újabb dátummal.
95. liza54
2013. dec. 30. 10:13
A zöldkávé sajnos nálam sem vált be, hiztam a szedés ideje alatt 2kg-ot.Azért az igazság kedvéért azt is be kell ismernem, hogy ünnepek alatt volt bejglizés is.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook