Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mit tennétek, ha a férjetek kijelenti, hogy mostantól mással akar szexelni? fórum

Mit tennétek, ha a férjetek kijelenti, hogy mostantól mással akar szexelni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
283. 171925f409 (válaszként erre: 282. - Krisz42)
2013. dec. 21. 16:58

Na igen ha egyszer elment akkor miért jönne vissza.Ez nem olyan,hogy egyszer lesza.juk máskor lenyaljuk:)

Én nem fogadnám vissza egy nőnek legyen tartása és egy pasi miatt se alázkodjon meg.

282. Krisz42 (válaszként erre: 281. - 171925f409)
2013. dec. 21. 16:45
Nem is volt kérdés,h vissza kell-e tartani.Csak mondjuk utána már ne akarjon hazamenni:)
2013. dec. 20. 14:27
Aki menni akar 6 lóval sem lehet visszatartani:)
280. nyaligátor (válaszként erre: 279. - Gribedli***)
2013. dec. 19. 15:12

Hát persze, hogy tökmindegy, van-e jobb, de aki parázik, nem attól parázik, hogy van-e rosszabb! :))


Büdös bányarém...az ő szemében, hát naná! Mi más lenne! :)

279. gribedli*** (válaszként erre: 273. - Nyaligátor)
2013. dec. 19. 15:03

En kizartnak tartom, hogy valaki ne erezze, hogy a parja mar sok massal van parhuzamosan. Mindig az erintett erzi, erti meg eloszor, de elhessegeti a gondolatot, es ezert fogja utoljara megtudni mastol, de mindenki, akit megcsaltak, valahol tudta ezt.


Eszrevetlen dolgok kulsosok szamara, de ha evek ota ismersz valakit, azt is meg tudod allapitani azonnal, hogy miert suti le a szemet amikor ranezel (lanyos zavaraban vagy mert hazudna a szeme?).


Egyebkent meg teljesen mindegy, hogy van-e jobb, nagyon sokszor az alkalom szuli a tolvajt, lehet olyan pocsek ellenfeled is, akibol meg te sem nezted volna ki. Mittudomen, feleakkora futyivel rendelkezik meg ilyenek:)))


Nem a jobb gyoz, hanem amikor hiany van, akkor jo barki. Hany asszony szamol be arrol, hogy a ferje szeretoje egy budos banyarem?

278. 27c72ee00a (válaszként erre: 277. - Nyaligátor)
2013. dec. 19. 14:44

:DD


♀ ♂ ♪ ♫

277. nyaligátor (válaszként erre: 276. - 27c72ee00a)
2013. dec. 19. 14:32

:-) :-) :-)


Debiromadumádatöregem!:-) :-)

276. 27c72ee00a (válaszként erre: 273. - Nyaligátor)
2013. dec. 19. 14:24

Értjük egymást!

És én is a szubjektív gondolataimat írom, és azért, mert kíváncsi vagyok máséra, hogy más hogy látja, lehet, hogy egészen máshogy, mint én ...


"Belül teljes és egész" ... Ez így oké.

Régen rossz, ha valaki azon görcsöl, hogy mennyire tökéletlen (pedig nem is).

De ha valaki megadja a másiknak azt, amire vágyik (és nem csak szexben!:DDD), akkor nem lesz, nem lehet nála "jobb"!

A szétkottyolás innentől csak legenda meg kabarétréfa, amíg LELKILEG nincs elhanyagolva valaki:)

275. Krisz42 (válaszként erre: 273. - Nyaligátor)
2013. dec. 19. 14:24

De ha már van köztetek egy bizonyos èrzelmi mélység is,akkor biztosabb lehetsz benne.Mert sokan azzal jönnek,h biztosak voltak a párjukban,de kiderült hogy csak éltek egymás mellett.Tehát gondolom ezért gondolja mindenki másképp,mert másképp élik meg a kapcsolatukat is.

Ráadásul ha te úgy gondolod,h mindent megtettél,akkor ha féltékenykedsz,akkor se lesz jobb.A másik,ha szeretem a másikat,akkor azèrt nem teszem ki olyan helyzetnek,ahol oka lenne féltékenykedni.

274. Krisz42 (válaszként erre: 271. - Nyaligátor)
2013. dec. 19. 14:15
Sőt,szemüveg sem kell hozzá...élőben.Ja és variálhatod esetleg a sztorit,bele is szólhatsz:-D
273. nyaligátor (válaszként erre: 269. - 27c72ee00a)
2013. dec. 19. 14:13

Nekem magánvéleményem, vagyis teljesen szubjektív gondolatom, hogy ha nem vagyok belül teljes és egész, a féltékenység felüti a fejét...egy nálam "jobb" esetleg betalálhat.

Persze ez összetett, mert lehet valaki gőgös inkább, mint stabil...s közben anyut már rég szétkottyolta a fél hivatal.:-)

Mindegy, szerintem értjük egymást, és van átfedés is.:-)

272. Krisz42 (válaszként erre: 267. - Gribedli***)
2013. dec. 19. 14:11

Nem,pont ezt ìrtam régebben is,h mivel nem akarom birtokolni,nem semmisítene meg az elmúlt x évet.Akkor tényleg szeretett,nem gondolom,h azét,mert már má kell neki,eddig nem volt boldog.Persze mindenki máshogy éli,látja a kapcsolatát.Valószínűleg utána,akkor is,nagyon fájna,de nem tudnék szélsőségesen reagálni.Nekem ezek az évek èrzelmileg rengeteget adtak,olyan mint egy ajándék,amit nem lehet elvanni,max.azt,amit még nem kaptam meg.Biztos érdekelne,h miét lett vége,de nem tudnék vádaskodni,stb.Én elfogadtam olyannak,amilyen.Ő is engem,így szeretjük egymást.Ha nem leszek már neki elég jó,akkor az nem miattam leszhanem benne változik meg valami.És nem köt semmi,pont azért tudom ilyen mòdon szeretni,mert nem érdekel semmi,csak a csupasz èrzelmek,az hogy ő férfi,én nő vagyok.Egyenrangúak,de külön is egészek.Biztos,h megviselne az egész,de tovább tudnék lépni.Mikor sokkal keményebb dolgokat kellett végicsinálnom,akkor megtanultam becsülni magam èr megtapasztaltam,h egyedül is van élet.Hogy fel tudok építeni újra egy életet.Nem gondolnám azt,h valamit újra kell kezdeni,hanem azt,h folytatom mindig úgy és onnan,ahogyan alakult és megpróbálom a legjobbat kihozni,de nem gondolom azt,h azét pl.kevesebb leszek,mert nem 20évesen ismertem meg a fèrjem és mondjuk nem lesz gyémántlakodalmunk.Bár még lehet:)-hosszú életet terveztem:)

Egyetlen dolog tud nagyon kikészíteni,ha nincs meg a szabadságom,pl.a döntési,h maradok-e vagy megyek.És mivel ezt elvárom mástòl,én is megadom neki ezt.Mindig szerettem igazságos lenni és érzésben is tényleg ott vagyok,h amit elvárok,azt meg is tudom adni.

271. nyaligátor (válaszként erre: 264. - Krisz42)
2013. dec. 19. 14:10
Imax 3D-ben!:-)
270. 27c72ee00a (válaszként erre: 245. - A4b2ac22a4)
2013. dec. 19. 14:02

Csak egy kérdés!


Szerinted miért van az, hogy férfiak az interneten előszeretettel kezdenek beszélgetésekbe számukra szimpatikus nőkkel, mondjuk akár itt a Hoxán is, aztán azok a beszélgetések egyre mélyebbek és bensőségesebbek lesznek, mert a férfinak nagyon imponál, hogy itt van egy (vagy több:D) nő, akit érdekli, hogy mi van vele, hogy van, evett - e, ivott - e, mi bántja, minek örült .... stb.

Anélkül, hogy szex lenne közöttük, egyre inkább arra vágynak, hogy legyen.

Vagyis: annyira közel kerülnek egymáshoz LELKILEG, hogy a testiségre is szükségük lesz ezáltal.


Tudom, Te csak motorolaj kérdésben, vagy matricacsere miatt vagy itt .... :DDDD

269. 27c72ee00a (válaszként erre: 263. - Nyaligátor)
2013. dec. 19. 13:50

Persze, hogy két különböző dolog.

Az óvódás félti a játékát egy bizonyos korban a másiktól, vagyis irigy, nem baj, kinövi.

A felnőtt, ha félt, akkor: féltem a bajtól, a hidegtől, az éhségtől, el ne üsse az autó, nehogy beteg legyen ... óvom és féltem.

A féltékenység ... sokféleképpen meg lehet magyarázni, én nem is tudom pontosan.

De kizártnak tartom, hogy csak önbizalomhiány vagy instabil kapcsolat lehet a háttere.

Ha biztos vagyok magamban, benne, kettőnkben, akkor is kell lenni egy alapvető, szívmélyi, kicsi féltékenységnek, mondjuk, az óvódáskori irigység felnőtt mása egészen kicsiben: nem akarom, hogy a boldogságnak vége legyen, hogy mással legyen boldog, ne velem.

Szerintem ez teljesen normális emberi érzés, ha szeretünk valakit.

Még egy kedvenc tárgyunk elvesztésétől is félünk néha, pont ezért vigyázunk rá nagyon:))

268. gribedli*** (válaszként erre: 259. - Krisz42)
2013. dec. 19. 13:45

Jellemzo, hogy az ilyet az emberek mindig a masik hata mogott muvelik, ha muvelik, nem fogja neked elotte bejelenteni, kivetel, ha rendszeres swinger klub latogatoi vagytok. Mas esetben csak utolag szokas ertesulni rola, ezen meg te sem tudsz valtoztatni.


Talan olyan egy-ketszaz ev mulva lehet, hogy mar lesz ilyenfoku oszinteseg is, fogalmam sincs

267. gribedli*** (válaszként erre: 262. - Krisz42)
2013. dec. 19. 13:42

Szerintem amikor tudatosul benned, hogy o mar nem gondolja azt, amit te, esetleg szavadon fogna, hogy engedd el egy masikkal, abban az adott pillanatban mindezt amit itt leirsz, keresztulhuzza egy vonal.


Soha ne becsuld le a pillanatok alatt vegbemeno valtozasokat magadban, es azert meglepetesszeruek, mert pontosan, nem tudhatjuk elore, hogy mire hogy reagalunk. Hirtelen 8 vagy 9 vagy mittudomen hany evedet semmisitene meg egyetlen pillanat alatt ez a dolog.


Es nem a szived, hanem csak az eszed miatt hagynad elmenni, csak "mert modern, felvilagosult no ilyet nem csinal, higgadt es illedelmes stb. stb.", de total nem erezned komolyan belul.


Nem kivanom amugy, hogy ateld, csak nem hiszem el, hogy te ennyire higgadt tudnal maradni.

266. Krisz42 (válaszként erre: 265. - Krisz42)
2013. dec. 19. 13:36
Egy-egyébként....bocs,a többi Puszedlinek szólt,csak egyetèrtettem veled:)
265. Krisz42 (válaszként erre: 263. - Nyaligátor)
2013. dec. 19. 13:35

Igen,tökéletesen megfogalmaztad:)

Egy is,hogy lehet valakivel együtt élni boldogan úgy,h mindig attól félsz,h bárki bármikor lecsaphatja a kezedről.Akkor nem te kellettél volna neki.

264. Krisz42 (válaszként erre: 261. - Nyaligátor)
2013. dec. 19. 13:32
Egy másik ffival osztoznál?Vagy csak moziznál?:)
263. nyaligátor (válaszként erre: 257. - 27c72ee00a)
2013. dec. 19. 13:31

A félt, és a féltékeny azért nem ugyan az.

Aki félt, nem biztos, hogy önbizalomhiányos, vagy instabil a kapcsolatot illetően.

A féltékenység mögött meg mindig ez van.

262. Krisz42 (válaszként erre: 257. - 27c72ee00a)
2013. dec. 19. 13:30
A féltés és féltékenység két különböző dolog.Pl,inkább éljen boldogan mással,mint hogy valami baja legyen.Én ha meggyógyulna attól,h ha mással lesz,akkor azt mondanám,rendben.Igen,fájna,szomorú lennék,de el tudnám engedni.Mert arról nem szólt eddig a téma,h mit éreznék.Pl.én biztos a féjemre lennék mèrges,ha megcsalna,nem arra,akivel megcsalt.Biztos nem lenne a szívem csücske,de a fèrjemen kèrném számon a dolgot.
261. nyaligátor (válaszként erre: 256. - 27c72ee00a)
2013. dec. 19. 13:29

Én azt se mondanám, hogy ne gyere vissza.:-)

A harmadikat azért hazaküldeném a végén.:-) :-)

260. Krisz42
2013. dec. 19. 13:23
Bocs,felbemaradt,tabom mostanában nem tökéletes.Tehát csak az èrzelmek kötnek össze,meg azok a dolgok,amiket együtt átéltünk.De főleg mostanában annyi apró,öszinte "vallomása"van arròl,h mit èrez irántam,h egyenlőre nyugodt vagyok:)
259. Krisz42 (válaszként erre: 252. - Gribedli***)
2013. dec. 19. 13:18

Tudod ez érdekes,mert volt egy ilyen nő.Egyszer véletlenül felhívott-megnyomódott a telefonján egy gomb.Pont azzal a nővel volt,mindent halottam,amiről beszéltek,de semmi olyan nem hangzott el a részéről,de mikor kiderült,h hallottam mindent,ráadásul úgy találkoztak,h én nem is tudtam,h fognak találkozni-mondjuk ő sem,a nő bátyja nem tudta hozni a megrendelt márkás borokat,ezért vele küldte el-,utána azt mondta,h ha zavar a dolog,akkor soha többet nam találkozik vele.Egyébként addig is inkább azért találkozott vele,mert segített neki dolgokban,a bátyjàval üzleti kapcsolatban van,onnan az ismeretség,pont válik és tényleg egy szerencsétlenség volt a férjével kapcsolatban,ráadásul a párom mindenalkalommal elmondta,h mi volt,mikor találkoztak,eløtte is említette,h segít neki,utána pedig magától mesélte,h mi volt,meg is beszéltünk mindig néhány dolgot egymás között,h ezt vagy azt nem így kellene csinálnia-a nőnek-,most ha lett volna köztük valami,akkor szerintem nem beszéli ki velem,stb.Jó,mindenki lehet körmönfont,de azért te is ismered valamennyire a párod,tudod,h kb.mire számíthatsz.Mondtam neki,h ha már más kell neki,akkor mondja meg,csak a hátam mögött ne.Viszont mikor megismerkedtünk.....mindegy,szõval az èrtèkítélete se olyan.Tudom,h furán hangzik,de ha feltűnik valaki,akkor általában a kisujjamat sem mozdítom:)Nem lököm a karjaiba,de már csak büszkeségből sem fogok pedálozni.Egyébként is,az olyan nők,akik hasonlóak hozzám,azok nem kezdenek ki vele,akik viszont nyomulnak,azok taszítják,szereti az olyan nőket,akik nem öltözködésben,hanem viselkedésben nőiesek ,a nyomulósok kicsit taszitjak:)

Biztos nem esne jól,ha valaki sündörögne körülötte,de azèt biztos,h tisztel annyira,h nem csal meg vagy elmondja,ha má kell neki.Tudja,h nem rendeznék jelenetet,stb.,tehát nem kell semmitől tartania,nem függ tőlem anyagilag,a gyerekeket is láthatná,kívülről"csak"annyi változna,h nem itt lakna,na meg nem velem élne.Tehát tényleg csak az èrzelmek kötnek ösdze,meg az z

258. gribedli*** (válaszként erre: 257. - 27c72ee00a)
2013. dec. 19. 13:00

En is ezt mondom, nincs olyan, hogy szeretek valakit es onkent dalolva lemondok rola. Az esz arra sarkall, hogy elengedem, de ide a rozsdasat, hogy nincs olyan, aki ne sajnalna a tortenteket. Aki tenyleg nem sajnalja, az nem us szerette igazan.


Meg ha karmikus szempontbol nezem, hiaba a felelem ellentmond a szeretetnek, de akarhogy is csurjuk csavarjuk, ha 2 ember osszetartozik, akkor igenis szenvednek a masik tavolletetol, hianyatol. Es soha nem mondta senki, hogy 2 ikerlangnak(vagy hivd ahogy akarod) csak egymassal van szexualis elete, tehat akar huzamosabb ideig is letezik feltekenyseg koztuk is. Akkor is, ha ez csak egy komunikacios problema vagy mas athidalhato dolog, de birtokoljak egymast, birtokolni akarjak egymast, mert nekik ez vitalis, tiszta sor:)

257. 27c72ee00a (válaszként erre: 252. - Gribedli***)
2013. dec. 19. 12:52

Aki egyáltalán nem féltékeny, az azért tojik, mert nem szeret.

Aki szeret, az félt is.

(Egészséges határokon belül.)

256. 27c72ee00a (válaszként erre: 255. - Nyaligátor)
2013. dec. 19. 12:50

Jaaaa!

Jólvan!:))


Címnél maradva: önzetlenül mondanám, hogy menj akkor, szexelj mással (mármint a férjem), de ne gyere vissza:)

255. nyaligátor (válaszként erre: 251. - 27c72ee00a)
2013. dec. 19. 12:46
Kérlek alássan, én egyetértek.:-) :-)
254. nyaligátor (válaszként erre: 253. - Gribedli***)
2013. dec. 19. 12:44
Én meg csak ilyet. Nálunk ez a szokványos!:-)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook