Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Te milyen hülyeséget követtél el.... fórum

Te milyen hülyeséget követtél el.... (beszélgetős fórum)


2013. máj. 3. 10:30

MI együtt dolgoztunk, egy munkahelyen, ügyfélszolgálaton (diákmeló). Együtt tanultunk be, én totál odavoltam érte, de nem tudtam, hogy tegyem meg az első lépést.

Egyszer bementem, rohantam, és megkértem őt, hogy nézzen már menetrendet, mert nem tudom, mikor indul buszom, és x időre haza kell érnem.

Nagyon átlátszó volt - másfél éve buszoztam, kívülről tudtam a menetrendet, ezt ő is tudta. És épp nem ért rá, rengeteg kollégát megkérhettem volna, hogy nézze meg, de inkább megvártam, míg végez. Na itt lett neki is egyértelmű, hogy nem fogom elutasítani, ha közeledik - előtte félt "közeledni"...:)))

Ennek assan 11 éve, a fiun k most múlt 3... Fene tudja, meddig kerülgettük volna még egymást...:)))

2013. máj. 3. 07:15
Én azt,hogy megházasodtam vele.
21. Miramira77 (válaszként erre: 4. - Miramira77)
2013. máj. 2. 22:14

A történet hosszasan: (bocsi, siettem az írással)

Új srác jött az osztályunkba, akit én évnyitón le is stipi-stopiztam.

Dumálgattam vele útközben, és megejtette, hogy errefelé tud csak hazamenni, más utat nem ismer még.

Mivel vele mentem, jó nagy kerülővek jutottam vissza a kollégiumhoz, de befüllentettem, hogy én is arra járok.

Utána pár napig nem találkoztunk (kétfelé osztották az osztályt gyakorlaton) ezért az iskolai napon korán kimentem abba az utcába, csiniben, mert nem tudtam, hogy mikor megy suliba.

Végül összejöttünk, a történet vége pedig itt alszik a szomszéd szobában. Na megyek, hozzábújok.

2013. máj. 2. 22:06

A ferjem (akkor meg nem volt az) novere a baratnom volt,es egy latogatas alkalmaval megkert hogy nezzem meg lejart mar a mosogep programja..Kilibegtem a konyhaba a 10 cm-es magassarku cipomben feszulos borgatyamban (buliba keszulodtunk) es ott allt az en szivem csucske beszelgetett a sogorral..A mosogep veluk szemben..En meg jooool behajoltam,nyujtott labbal pucsitva,kinyitottam a mosogep ajtajat es azzal a lendulettel bele is estem fejjel:DD Vot rohoges..

Azert azon az ejjelen reggelig beszelgettunk..A tobbi azota mar legenda.:DD

2013. máj. 2. 21:59
enn?nem a kedves Mama?
2013. máj. 2. 21:59
Én még tizenévesen nyáron a legnagyobb felhőszakadásban mentem be a városba, fedősztori szerint tixot venni, amúgy csak azért, hogy ugyanazzal a busszal jöhessek haza, mint a kiszemelt. Ráadásul az anyukám is ugyanazzal a busszal jött, aki ugye nem volt beavatva, ezért kellett fedősztori. Az esernyőm kifordult a szélben, én pedig szarrá áztam a szexi miniszoknyámban, a hajam csimbókokban lógott, az anyukám meg kiröhögött a tixo miatt. A pasi észrevett??? Naná, hogy NEM! Bezzeg egy év múlva, mikor már volt barátom??? Naná, hogy észre! De akkor már nem kellett. Aztán újabb egy év múlva meghalt egy közlekedési balesetben.
17. 325d3a7c83 (válaszként erre: 14. - 06718ca650)
2013. máj. 2. 21:29
:)))
2013. máj. 2. 21:25
aztán meg mikor már beszélgettünk, begörcsölt a vádlim, annyira nem volt vészes, de kissé rájátszottam, hogy megmasszírozza, de jó volt. :) ///de gyerek voltam még, östenem.///
2013. máj. 2. 21:23
nagy hülyeségeket nem követtem el, vagy nem emlékszem rá. :) sokat sétáltam arra, amerre járt, persze ritkán láttam. egyszer meg mikor nem gondoltam volna, majdnem elütött a bicajával. :))
2013. máj. 2. 21:22
mi már együtt voltunk mikor ez történt, úgyhogy off lesz de mindig jót nevetek, ha eszembe jut. :) mikor pár hónapja jártunk, azt mondta nekem, hogy te vagy a Nő számomra. én erre azt mondtam, te is nekem. :D azt értettem, hogy a nagy ő. :)
13. 325d3a7c83 (válaszként erre: 12. - Aa84065182)
2013. máj. 2. 21:17
Oké, vettem.Bocs.
12. aa84065182 (válaszként erre: 11. - 325d3a7c83)
2013. máj. 2. 21:15
De mondom, hogy nem játszmázik senki, most ne már, hogy nem érted.:) Vicces topik akart lenni, mondhatni tipikus esete az "amikor gondoltam rá akkor még jó ötletnek tűnt" című dolognak.
11. 325d3a7c83 (válaszként erre: 8. - Aa84065182)
2013. máj. 2. 21:08
Ez nem savanyúság.Hanem a véleményem.Felesleges játszmázni,ha nem figyel fel magától rád és tetszel neki meg olyannak,amilyen valójában vagy,akkor nem sok értelme lesz az egésznek.De hangsúlyozom ez csak az én véleményem.
2013. máj. 2. 20:47

Tyúk fut a kakas elől. Közben gondolkodik:

Ha megállok, k*rvának hisz. Ha nem, frigidnek. Elesek..



Szóval valami trükk kéne :)))

9. aa84065182 (válaszként erre: 4. - Miramira77)
2013. máj. 2. 20:47
Aaaaz igen! :D
8. aa84065182 (válaszként erre: 3. - 325d3a7c83)
2013. máj. 2. 20:46

Na, savanyúskodni sem kell rögtön, senki se játszmázik, nyugika van.

Csak éppen ma, ahogy álltam a Kiszemelttel szemközt, szexisen néztem (ajjaj) és azon kaptam magam, hogy birizgálom a nyakláncomat és kissé oldalra hajtom a fejemet, bevillant, hogy ha ez a pasi olvasni tudna a testbeszédemből, elsüllyednék.:D Én innen már csak egy lépés volt, hogy bevillanjon Rachel, a Jóbarátokból, amikor mindenáron fel akarta szedni azt a helyes pasit, aki a válása után nála vett új ruhákat. Konklúzió: az agyam meg akar ölni.:)

7. 569a7df0cf (válaszként erre: 1. - Aa84065182)
2013. máj. 2. 20:45
Viselj kinyult mackonadragot es legyel kocos!
6. 06718ca650 (válaszként erre: 3. - 325d3a7c83)
2013. máj. 2. 20:43
de lehet hogy bamba, és nem veszi észre. :)
5. 325d3a7c83 (válaszként erre: 4. - Miramira77)
2013. máj. 2. 20:23
Juj:)
2013. máj. 2. 20:22

Háromnegyed órán át vágott a hideg szél és a jeges eső.

Tudtam, hogy arrafelé jön. Mikor elment mellettem, (nem látott meg) utánaléptem és megkocogtattam a vállát.

Azóta is röhög a két hetes antibiotikumkúrámon, amit a hólyaghurutomra kaptam...

3. 325d3a7c83 (válaszként erre: 1. - Aa84065182)
2013. máj. 2. 20:09
Semmit. Vagy észrevesz úgy ahogy vagy mindenféle allür nélkül,vagy nem lenne szabad vele foglalkozni.Miért kell mindig játszmázni?
2013. máj. 2. 19:31
Fuss még egy-két kört, aztán véletlenül botolj e! :)
2013. máj. 2. 19:11

... hogy felhívd magadra a kiszemelt férfi figyelmét? :)


Jó-jó tudom, mindenkinek magától ment ez anno, a férfi a lábaitok előtt hevert már az első napon vörös rózsacsokorral, hiába voltatok kinyúlt mackónadrágban és kócosan, meglátta bennetek "A" nőt - mert mint tudjuk, az igaz szerelem utat talál.


Nade mi van, ha mégse, és kicsit segíteni kell neki? :) Bevallom, az ötlet onnan jött, hogy van egy férfi, aki tetszik, talán kicsit én is szimpi vagyok neki, de ennyi. Természetesen eszemben sincs hülyét csinálni magamból előtte, de lökött sztorik érdekelnének! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook