Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hogyan tudom skype-ról letíltani a facebook-ot vagy leszedni? fórum

Hogyan tudom skype-ról letíltani a facebook-ot vagy leszedni? (tudásbázis kérdés)


9. kristo_f (válaszként erre: 8. - Barby78)
2013. máj. 3. 13:57
8. barby78 (válaszként erre: 6. - Access)
2013. máj. 2. 18:02
A laptopomon is lett frissítve de ott mindent lát csak az asztali gépemen nem és ezt a rohadt facebook-ot nem tudom levarázsolni a skype-ról
7. barby78 (válaszként erre: 5. - Cserebogár8)
2013. máj. 2. 18:00
Én sem szeretem a Skype-ot
6. access (válaszként erre: 4. - Barby78)
2013. máj. 2. 17:45
Ha anno az MSN-ben külön csoportokban voltak, akkor nem is fogja mutatni, mivel azt még nem tudja kezelni, tehát azt majd még valamikor esetleg valamelyik fejlesztésbe bele kerül. Ezt előre nem lehet tudni mikor fog megtörténni.
2013. máj. 2. 17:31

Nagy kár, hogy megszüntették a msn-t...én személy szerint nem szeretem a skypot.

Bocsi, nem a kérdésedre válasz, de jó volt leírni :)

2013. máj. 2. 17:24
Az Msn címemmel jelentkezek be és hiába megyek rá az msn partnerekre tök üres nem mutatja az ismerőseimet
3. access (válaszként erre: 1. - Barby78)
2013. máj. 2. 17:04
Skype csevegőben ha az MSN partnereket akarja az ember látni, akkor ott külön be kell azzal is jelentkezni, majd csak ezután látható, külön kezeli mind a Skype és mind az MSN partnereket. Az FB-t meg kiegészítőként tették bele, de ki lehet lépni abból a részből, sőt az ilyen doglogat a Vezérlőpult, Programok telepítése, törlése részben el is lehet távolítani.
2013. máj. 2. 16:47

Skype - Partnerlista - Partnercsoportok


Szerintem itt tudod beállítani.

2013. máj. 2. 16:34

Telepítettem és nem bírom eltávolítani.

Az msn partnereimet nem látom egyáltalán

Tudna valaki valami megoldást a problémámra? Köszönöm

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook