Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Törökországi nyaralás babával fórum

Törökországi nyaralás babával (beszélgetős fórum)


2013. máj. 11. 21:14
Köszönöm a válaszokat!
2013. máj. 2. 23:22
Bármi kérdésed van, szívesen segítek :)
14. 5239d91094 (válaszként erre: 1. - Bnorika83)
2013. máj. 2. 23:19

Mi évente járunk ki ( anyósék ott élnek) gyerekkel. Először én is nagyon aggòdtam, jól betankoltam bébiételből és pelusból, de tök felesleges. Nagyobb áruházakban, élelmiszerboltokban ugyanazokat a nyugati márkákat lehet kapni. Ternészetesen van Pampers és Hipp bébiétel is, amit nézd csak meg Magyarországon gyártanak :)

Csapvizet ne igyatok, mástól igazából nem kell tartanotok .

2013. máj. 2. 15:00

Szerintem csak akkor vigyél bébiételt, ha valamihez nagyon ragaszkodik a babátok, megtalálsz ott is minden babának való dolgot.

Érezzétek jól Magatokat.


ui. írass fel itthon a gyerekorvosotokkal, gyógyszereket,nem azért, mert ott nincs, csak ha valami történne a "megszokottat kapja" Én mindig egy gyógyszertárral indultam útnak gyerekekkel.Mindig volt allergia ellen, és kötőhártya gyulladásra és lázas megbetegedésre.

12. akos&barnabas (válaszként erre: 7. - Bnorika83)
2013. máj. 2. 14:19

persze, van úszópelus is. :) 10 hónapos korukban már én sem forraltam a vizet. a bolti palackozott vizet itták ott is.

én a repülőre csak vizet vittem nekik, nem olyan hosszú az út, hogy ne bírnák ki evés nélkül (meg az enyémek hányósak is voltak, így meg megúsztuk).

2013. máj. 2. 13:43
Hát azt ki lehet váltani gyümölcslével (higítva) is, szóval azt sem vinném... A nagy melegben lehet simán megissza majd a vizet is ;)
2013. máj. 2. 13:42
Bébiitalt értettem, sajna nem issza a vizet, csak a vizezett bébiitalt. De addig még hátha elfogadja a vizet is. 1,5 hónap múlva megyünk.
2013. máj. 2. 13:38
Repülőre vihetsz neki enni-inni. 10 hónapos lányomnak már nem is forraltam az ásványvizet. Amúgy mi jobban bírjuk a repülést, mint az autózást....
2013. máj. 2. 13:36
Mi 8 hónaposan repültünk először a lányunkkal. Nagyon élvezte a 9 órás utazást, semmi baj nem volt vele,és azóta is imád repülni. Az útra mindenképpen vigyél ennivalót neki, de én a helyedben a kinti napokra is csomagolnék, mert szerintem kint nem nagyon lesznek ilyenek. Ital alatt nem tudom mit értesz, gondolom tápszert. Az is mindenképpen legyen nálatok. A pelus az, amit szerintem felesleges cipelni.
2013. máj. 2. 13:35
gondolom úszópelus is van.. biztos...ugye? :) köszi akos&barnabas!
2013. máj. 2. 13:34
Megyünk mindenképp, már be van fizetve. Utaztunk már többször belföldön, mi is nagy utazók vagyunk. Panna77 mire számítsak amit írtam kaja, pelus stb. Voltunk már többször, de babás szemmel nem figyeltem, csak azt láttam, hogy sok a baba, de a részletek akkor még nem érdekeltek. Azt tudom, hogy csapvzet nem szabad inni. Majd ásványvizet forralok babának. Repülőre lehet kajcsit felvinni neki?
2013. máj. 2. 13:30
nagyon jó pelust lehet ott kapni, én épp csak annyit vittem, amennyi az első 1-2 napra kellett. mi bébiételt és italt sem vittünk (csak tápszert), igaz a fiaim már másfél évesek voltak akkor, és ugyanazt ették, mint mi.
2013. máj. 2. 13:29
Voltunk. Szenzációs volt!!! :-))) mondjuk mi nagy utazók vagyunk, 4 hónapos korától jövünk-megyünk.
2013. máj. 2. 13:27

Én se mennék így... Mindenképpen oda akartok?

De mindenképpen olvasd át:


[link]

2013. máj. 2. 13:18
Hát te tudod...picivel mi csak autóval, és minél közelebbre.
2013. máj. 2. 13:07
Aki az elmúlt években volt pici babával Törökorszában nyaralni, kérem ossza meg a tapasztalatait! A reptéren tartózkodástól kezdve :) 10 hónapos babával készülünk utazni. Úgy gondolotam, hogy bébiételt, italt és pelust viszek amennyit kell. Vagy felesleges, mert lehet ott is kapni hasonló minőségűt mint itt? Ha viszek, akkor az egyéb dologknak nem sok hely marad a bőröndben...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook