Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Combvékonyítás fórum

Combvékonyítás (beszélgetős fórum)


22. adri25
2013. júl. 15. 23:03
Nekem az emelkedőn való gyorsgyaloglástól véknyodott a combom.
21. angeel (válaszként erre: 20. - B489973a29)
2013. júl. 15. 11:22
Eperke!Csak 1blokkot csináltál minden nap:Esetleg többet is?Mellette milyen diétát csináltál?Nem semmi a fogyásod ;)
20. b489973a29 (válaszként erre: 19. - Angeel)
2013. máj. 5. 06:44
BEírod a keresőbe,hogy "Péntek Enikő tornavideó" már ki is adja az oldalát. Vannak ingyenes kisvideói,amit önnálóan tudsz otthpon csinálni,ha feliratkozol hírlevélre az oldalán,akkor küld ingyenes edzéstervet egész hónapra. Vannak torna dvd-éi is,azokat is az oldaláról tudod megrendelni,Nekem már az összes megvan. 30kilót fogytam vele,összesen több mint 40-et,de az első10-et a ducitréningel,a többit Enikővel.
19. angeel
2013. máj. 3. 14:38
Kardió?Milyen kardiókat tutok javasolni?Péntek Enikő?Tudtok linket küldeni az edzéseiről,mert még nem hallottam róla? :)
18. b489973a29 (válaszként erre: 1. - Angeel)
2013. máj. 3. 06:54

Próbáld meg Péntek Enikő Kardió-intervall edzéseit. Zsírt veszíthetsz,és izmot nyerhetsz vele.Egy 20 perces blokk felér 1 óra kocogással.A comb vékonyításhoz kardió kell.És ez nem veszi igénybe a melleket,mint mondjuk a futás.

Sajnos Réka combformáló edzései vastagíthatják a combot,ha nem helyes a táplálkozásod,van kilengés stb. Mert a zsír alá izom épülhet,mivel erősítő edzés.

17. miss x (válaszként erre: 1. - Angeel)
2013. máj. 2. 10:54
szia! helyi fogyás valóban nincs, de azért befolyásolhatod, hogy hol hogyan alakuljon a tested. figyelj oda a szénhidrátbevitelre illetve inkább fussál (próbálj meg hetente háromszor, négyszer 1 órát) mint Rubint Réka féle kitöréseket csináljál.
16. 9bbc382386 (válaszként erre: 5. - Miss Angel)
2013. máj. 2. 09:18
Teljesen normális a magasságodhoz a súlyod.
15. Miss Angel (válaszként erre: 14. - Miss Angel)
2013. máj. 2. 09:17

*mellnélküliség


bocsi:)

2013. máj. 2. 09:16

értem,végül is,ha csak a combrész zavar,és persze ha NAGYON zavar,akkor meg lehet majd próbálni,de addig még próbálkozzz más dolgokkkaL,a személyi edzövel való elbeszélgetés tényleg érdemes lenne előtte...viszont 55 kgnál tényleg nelégy kevesebb semmiképp akkor,elégggé magas vagy!...

eszembe jutott még valami,bár ez kissé lehet viccesnek hangzik majd:D

szoktál szolizni vagy napozni?mert vannak ismerőseim akik ezzel "ellensúlyoznak",a barnaság is vékonyít optikailag,ismerek olyan embereket akik agyonszolizzák magukat télen nyáron-bár mondjuk ez már nem normális dolog,tehát nem arra biztatlak hogy te is ezt tedd:D viszont ha mindig van egy kis egészzséges barnaság rajtad ,attól is jobban érezheted magad.nem fogsz totál vékony lábikókat "kapni " ezzel,de vmelyest segíthet abban,hogy jobban érezd magad:)

a cici:hát sajna mi csajk ezzel hátránybn vagyunk a pasikkal szemben,mert az "tűnik el" leghamarabb diéta során,rengetegen küszködnek ezzel,vn olyan ismim is,aki inkább nem fogy egy dekát sem,csk a cicije maradjon meg.,mert őt meg pont az zavarná ha nem lenne semmi és az zavarja kevésbé hogy nem vékony,szte az még elviselhetőbb ha itt-ott több van,de a "nellnélküliséggel"nem tudna megbarátkozni.

látod a pasiknak mennyivel könnyebb:D

13. angeel
2013. máj. 2. 09:02
168cm,de éppen azt írtam,h nem akarok zsírleszívást,csak más nem segítene :D
12. Miss Angel (válaszként erre: 11. - Angeel)
2013. máj. 2. 08:48

zsírleszívás....hát,ehhez én még fiatalnak érezlek,sajnálom amugy és tökéletesen át tudom érezni a problémádat.Az viszont hogy ditétában és edzésben is ennyire kitartó vagy,az rendkivül pozitiv.)

a plasztikai beavatkozásokat azért át kell gondolni és mérlegelni,mennyire lesz az neked jó,érdemes e stb stb...

hány centi magas vagy egyébként?

11. angeel
2013. máj. 2. 08:43
Nem kell szilikonmell,akkor ennyi erővel leszivatom a zsírt a combomról és kész ! Miss Angel!Én se merek miniszoknyát felvenni,se mininadrágot...az az elviselhetetlen dolog,h nem lehet csak onnan fogyni,ahonnnan akarok...Kérdem én,akkor minek edzek konkrétan a lábamra,ha úgyse onnan megy le....Ez nagyon abszurd :((((( De igaz lehet :S 22éves vagyok,de nem tudom elfogadni a lábaim már 10éve,nem hiszem,h változni fog ez a hozzááálllás :S
2013. máj. 2. 08:41
ja igen,huncutka hozzászólása kapcsán jutott eszembe,hogy ameddig zsír van ott,addig fog fogyással csökkenni a körméret vastagság...ezért írtam amit írtam.Egy személyi edző magyarázta el ezt nekem is még évekkel ezelőtt...én tudatlan tiniként pl abban a tudatban voltam,hogy a kemény torna szép karcsú lábakhoz is vezet,a média a néha ostobácska reklámjaival meg ezt méginkább erősitette bennem.Ezért jó elbeszélgetni egy edzővel,sok mindennel kapcsban fel tudja nyitni az ember szemét :)
9. 0e83a78045 (válaszként erre: 1. - Angeel)
2013. máj. 2. 08:39
Ha edzel, nem igazán a kilókat kellene nézni, ugyanis az izom többet nyom mint a zsír.ekkor alakulsz át, leszel karcsúbb, feszesebb, de nem feltétlenül könnyebb.
8. Miss Angel (válaszként erre: 7. - Miss Angel)
2013. máj. 2. 08:36
JAH bocsánat,félreértettem, a mellére írtad,nem vádlira,most olvastam vissza.,
7. Miss Angel (válaszként erre: 6. - 86433b7c74)
2013. máj. 2. 08:34

már aki bevállalja....

vádliba szilikon,hát....az eléggé gáz sztem,de mindenki maga tudja.különben sem értem hogy jön ide a szilikon,mert most combról van szó inkább,de mindegy .dd

6. 86433b7c74 (válaszként erre: 3. - Angeel)
2013. máj. 2. 08:27

Talán mert ott is van zsírszövet.

Viszont szerencsére szilikonnal pótolható.

5. Miss Angel (válaszként erre: 1. - Angeel)
2013. máj. 2. 08:26

szia,amit most írni fogok el fog keseríteni,de sajnos igaz mert tapasztaltam.

én most ugye 45 kg vagyok és 161 cm.voltam régen 52-55 is,rettenetesen éreztem magamat és pont a lábaim miatt,még szoknyát sem hordtam:)

mindegy a lényeg amit írni akarok:vagy tovább fogysz/bár nem tudom mekkora a magasságod és az már mennyire lenne egészséges/,és akkor ugye a lábaidból is fogsz,vagy elfogadod magad ahogy vagy.Mert olyan sajnos nincsen hogy ahonnan akarunk,onnan fogyunk,a lábaink vastagsága is,mint minden más,genetikai adottság ain nem tudunk változtatni,véknyítani semmiképp,max formálni,izmosítani,akinek pipaszár lába van az tud súlyzókkal"vádli formálni"magának,de akinek nem vékony a lába ,annak max fogyással lesz vékonyabb.

megértelek mert irtó zavaró tud lenni,és mikor beszólnak hogy hízzak,hiába próbálom megmagyarázni,miért nem szeretnék,nem értik meg.hiába mondom hgoy annak ellenére hogy a súlom kicsi a magasságomhoz képest/bár sztem nem vészesen/,én így érzem jol magam mert tudok normálisan csinosan öltözködni,így vagyok csinos és arányos,ha csaak pár kilót magamra szednék ez semmivé válna.

úgyhogy sajna ez van,ha mindenki onnan fogyna csak ahonnan szeretne akkor mindenki modellalkat lenne.)ha fogsz mindenhonnan fogysz,de vannak olyan adottságok amiken csak korlátozva tudsz "változtatni"

ha nem jön össze fogyással az hogy elégedett légy,vagy már nem fogyhatsz tovább mert az már vészes,akkor kérdki esetleg 1 személyi edző véleményét,hogyan tudod formálhatni a vádlidat-combodat,hátha azzal csak elégedettebb lennél,sok sikert!

2013. máj. 2. 08:24
Nincs olyan h helyi fogyás. A zsírt csak helyes diétával és rendszeres tornával tüntetheted el... Ha folyton csak a lábaidra edzel, attól ott még nem lesz kevesebb a zsír, csak formásabb lesz az izmoktól. És igen, ha fogysz akkor mindenhonnan... a melleidről is
2013. máj. 2. 08:20
Azt hallottam,hogy attól a mellem is kisebb lesz :(
2013. máj. 2. 08:10
futas
2013. máj. 2. 07:55
S.o.s.!Pár hete elkezdtem diétázni,és Rubint Réka Dvd-re is tornázok szinte minden nap,kifejezettem combra,és popsira.A gond viszont az,hogyy hiába sikerült 64kg-ról 61-re lefogyni eddig,az említett részekből mindössze 1!cm ment le.Elég vastagok a lábaim 58cm volt a kezdeti körfogata,most 57....Segítsetek légyszi mivel tudnám levékynítani?55kg-nál nem szeretnék kevesebb lenni,addig még 5kg van hátra,de ha 3kg fogyásnál 1cm-t fogytam,akkor a hátralévő 5nél max 2cm fog lemenni,mikor én 50cm es körfogatú combokat szeretnék.Tényleg vastagok,és ráadásul nagyon kicsi derekam van,így még jobban kiadja....Várom a tanácsokat! :)

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook