Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ztpad tabletet kaptam, de nem megy rajta az internet stick. Mi lehet a baja? fórum

Ztpad tabletet kaptam, de nem megy rajta az internet stick. Mi lehet a baja? (tudásbázis kérdés)


2013. máj. 2. 07:37
Nekem egy száz éves hauwei vagy hogy kell írni stick-em van, simán működik vele a myaudiom. bedugtam, kérte a pin kódot, és ment.
6. f8db0709b8 (válaszként erre: 3. - Eandi78)
2013. máj. 2. 06:20
Mi kipróbáltuk úgy is,hogy csak a sim kártyát tettük bele és akkor sem volt jó....számomra érthetetlen...
5. f8db0709b8 (válaszként erre: 1. - 14f968b657)
2013. máj. 2. 06:18

Én tavaly vettem tabletet.meg is kérdeztem,hogy kompatibilis e stick-el ami nekem van,azt mondták igen...szakember kínlódott vele 3 napot,nem sikerült,visszaküldtem a gépet...valószínű nálad sem kompatibilis..

A szolgáltatót is felhívtam,hogy mondja már meg,mobil internet elvileg hordozható...hisz azért mobil, és egy darab hotdozható kütyüre sem megy rá,vagyis nem kompatibilis..nem tudta megmondani miért nem..

2013. máj. 1. 21:44
Még valami: ha mobilod tud internetet megosztani, akkor legegyszerűbb azt használni modemként és a tablet wifin keresztül csatlakozhat rá.
2013. máj. 1. 21:42
USB stick mobilinternet nem is fog működni. Windows-hoz készülnek, már linux alá is macerásabb a telepítés. Ipad-ből vannak olyan modellek, amibe sim-et is lehet tenni, így működik a mobilinternet. Androidból nem tudom vannak-e iyenek (nem is szeretném tudni).
2013. máj. 1. 21:22
A vezetékes net megy rajta gond nélkül de a telenoros stick nem indul el rajta
2013. máj. 1. 21:20
Ztpad tabletet kaptam de nem megy rajta az internet stick valakinek valami ötlete?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook