Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Szedett valaki Zeatax fogyókúrás tablettát? Mennyire vált be? fórum

Szedett valaki Zeatax fogyókúrás tablettát? Mennyire vált be? (beszélgetős fórum)


2013. máj. 9. 18:20
Próbáltam a Zeataxot. Összetörtem,vízzel nyeltem le,undorító,semmit nem ért.Adiponixtól is csak a pénztércám fogyott.Most a kalóriabázis ingyenes szolgáltatását használom. Fantasztikus,vele végre okosan és egészségesen mennek lefelé a kolók.
9. mese (válaszként erre: 8. - Textilbaba)
2013. máj. 2. 08:35
igen. A zeatax is így működik.
2013. máj. 2. 08:04
azt olvastam valamelyik fórumon, hogy a fogyis rágótabletták mellé nagyon nagyon sok vizet kell inni, hogy kellőképpen megdagadjon az ember hasában és elvegye az éhséget.
2013. máj. 1. 21:38

Gastroyalos kajákat én is néztem, de nagyon undorítóan néznek ki a fogyókúrás cuccok :-( meg drága is. Akkor már inkább nem eszek :D

Köszönöm a válaszokat.

Én az adiponixot néztem még, csak az a baj hogy az inkább zsírégető, és rendszeres kell mozogni hozzá (tudom tudom.. fogyni csak mozgással lehet.. mozgok én csak rendszertelenül az időhiány miatt).

6. Maruszja (válaszként erre: 5. - Maruszja)
2013. máj. 1. 16:34
Ja ami nem jutott eszembe az a Gastroyal. Kész anyagi csőd volt. Kb. fél évig ettem, szenvedtem tőle és alíg ment le, pedig betartottam.
5. Maruszja (válaszként erre: 1. - Textilbaba)
2013. máj. 1. 16:33

Nekem egyébként a Reductil vált be a legjobban, de sajnos azt betiltották, mert valamire káros volt. Pedig attól tényleg fogytam szépen. Az más kérdés, hogy utána visszahíztam.

Szedtem még a Slimfit kapszullát is, de attól híztam. Szószerint röhej, de így van.

Kétszer végigcsináltam a 90 napost. Az nagyon jó egyébként, mert eszel csak nem mindegy mit mivel, mert szétválasztós. Attól is fogytam. Aztán megrendeltem kétféle fogyókúrás kaját. Az első (hirtelen nem jut eszembe a neve, több mint fél évig kínlódtam vele, alíg ment le valami és oltári szar kaja volt), a másik a Norbi kaja, ez nekem nem volt hatásos. Tehát, ha úgy vesszük én már szinte mindent végigpróbáltam, de maradtam szép kövér.

4. Maruszja (válaszként erre: 1. - Textilbaba)
2013. máj. 1. 16:27

Na ez jó kiírás, én is kíváncsi vagyok rá.

Miután lassan már mindent kipróbáltam, de ezt még nem.

3. mese (válaszként erre: 1. - Textilbaba)
2013. máj. 1. 16:13
éhségcsökkentésre legjobb ha folyadékot iszol, lehetőleg viezet, teát.
2. mese (válaszként erre: 1. - Textilbaba)
2013. máj. 1. 16:11

én régen szedtem, de nem volt nálam hatása, mivel rágó tabletta, és úgy beleragad az ember fogába, hogy csoda ha ebből kerül valami a gyomorba...

Igyál natur varázs teát, és mellette figyelj az étkezésedre!

2013. máj. 1. 16:08

Ha nem ilyet szedtetek, volt valami fogyókúrás készítmény ami bevált?

nem várok csodát, éhségcsökkentés miatt szeretném.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook