Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fogamzásgátló miatt előfordulhat libidócsökkenés? fórum

Fogamzásgátló miatt előfordulhat libidócsökkenés? (tudásbázis kérdés)


2013. jún. 6. 12:54
lehet nemelyiktol,de nem mindtol.
2013. ápr. 30. 15:38

Én is yadint szedek, két éve már...előtte lindynettet szedtem, azt azért cseréltük le, mert össze-vissza jött meg tőle...

Nem gondoltam, hogy jól működő évek után is megtörténhet ez...vagy okozhatja amúgy stressz is? Abból is kijutott mostanában, túl sok is...

6. Noorah (válaszként erre: 2. - 32fab46f2a)
2013. ápr. 30. 15:37
Olvasg el a történetem (cikkem: Antiélet tabletta) és kérdésed meg is van válaszolva. Ráadásul nagyon sok a sorstárs. Az én szervezetem 4-5 év után sokallt be, de nagyon. Nem csak a libidóm veszett el, hanem a ciklusom, a pajzmirigyműködésem stb stb és dagadtam is tőle. Fél éve nem szedem és még csak most kezd magához térni a szervezetem nagy kínok között. = én NEM ajánlom senkinek a műhormont!!!
2013. ápr. 30. 15:35

Legutóbb Yadine-t szedtem, és attól teljesen lecsökkent a libidóm. Hosszú-hosszú hetekig nem voltam hajlandó(!!!) szexelni a párommal. Egyszerűen nem kívántam. Sem őt, se a szexet.

Aztán abbahagytam, és minden rendbejött.

4. Cucicsillag (válaszként erre: 3. - Cucicsillag)
2013. ápr. 30. 15:33
Alacsony hormontartalom akar lenni...
2013. ápr. 30. 15:32

Sztem siman lehet, szaknyelven ezt ugy mndjak kumulalodik a cucc... Tudom, a mostani gyoszik annyira alacsonyorontaralmuak,hgy nem kell szunet,de az en szervezetem is besokallt es 10 evig semmi baj nem volt, aztan meg mnden egyszerre. 1 ho alatt 8 kg-t hiztam, libido nulla, depi es volt,hgy egesz hnapban "unnepeltem" szval, waaaaa...

Csonaltass egy hormonvizsgalatot, az sosem art!

2013. ápr. 30. 15:24

Sziasztok!

Közel 6 éve szedek fogamzásgátlót, a 2. fajtánál tartok, kb. 2 éve.

Sosem volt semmi problémám vele, se hízás, se depresszió, semmi...Viszont az utóbbi időben azt vettem észre, hogy a libidóm kb. a negatív tartományban van, pedig aztán et abszolút nem jellemző rám. Azt tudom, hogy ezt okozhatja fogamzásgátló, na de ennyi év után?

Az i8gazsághoz az is hozzátartozik, hogy sokféleképpen szedem a gyógyszert, csak épp rendszeresen nem....Gondolkoztam sok más alternatíván, de egyik sem túl szimpatikus nekem....

Másnál is fordult elő már, hogy évek múltán jöttek elő káros mellékhatások? Ezen segít a gyógyszerváltás, vagy egyszerűen jelzi a szervezetem hogy elég volt?

2013. ápr. 30. 15:21
Fogamzásgátló - libidócsökkenés?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook