Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Budapesten melyik strandra érdemes menni, ki melyiket miért szereti? fórum

Budapesten melyik strandra érdemes menni, ki melyiket miért szereti? (beszélgetős fórum)


2013. dec. 26. 21:18
májusba megírom
2013. máj. 10. 15:23
Valaha a Palára mentünk a gyerekekkel , de mára ugyancsak leadtunk az igényekből , egy időbe volt egy kis medencénk az udvaron , de ma már csak egy fürdőkád áll a punyedli közepén / ahol punnyadni lehet / és nyáron 3 boylert melegítenek a napsugarak , amiből szinte forró víz folyik a kádba , amibe a férjem szokott ázni ! ez van , idáig süppedtünk !
2013. máj. 10. 13:54
gellert a kedvencem,de szeretem a bekasmegyeri strandot is.
12. grizus
2013. máj. 3. 01:59
Én a Csillaghegyit szeretem, bár jó régen voltam ott, most pedig le kéne dobni legalább 15 kilót, hogy odamenjek):
11. acuko (válaszként erre: 6. - Andi6020)
2013. máj. 2. 10:52
Ez nem igaz! A Dagály és a Palatinus igenis színvonalas. Semmiképpen sem gagyi. Miért? Te hol szoktál pancsikolni? :)
10. tixtina (válaszként erre: 7. - Michelle.r)
2013. máj. 1. 19:20

Az jó-tavaly voltunk,de mire felmásztam kifele jövet,befulladtam:OOO

Legközelebb egy darut is rendelek:DDD

2013. máj. 1. 17:48
én itthon döglök és sülök meg, ha megsülök csajok/hölgyek ehettek meg engem :D
8. insp
2013. máj. 1. 16:19
Mivel nálunk is aktuális a strand kérdés, és függők is vagyunk - de a Dagály heti szinten megfizethetetlen, ezért kérdésem: Százhalombattán volt már valaki? Milyen?
2013. máj. 1. 13:54
Külker Park
2013. máj. 1. 09:45
Szerintem gagyi mind. Egyikre sem mennék.
2013. ápr. 30. 21:57

A fiam miatt csak a Palatinus :)

Sajna idén nem sokszor megyünk-8 ezer felett van a családi jegy,és külön kell fizetni a gyermek élmény medencéért-utazással,kajával van vagy 15 ezer.

Úgyhogy inkább kimegyünk a tóra,vagy a Balcsira -ha lesz még munkám a nyáron.

4. kisj
2013. ápr. 30. 21:50

Palatinus!!

Gyerekkorom legszebb strandolós hétvégéi kötnek hozzá. A hullámmedencéjét mindig imádtuk az öcsémmel. Egyszer majdnem bele is fulladtam.(de ezt csak halkan jegyzem meg, nem tartozik szorosan a kedvcsináláshoz:))

3. insp
2013. ápr. 30. 16:49
Mi is Dagály fun-ok vagyunk. A fiammal már 3 hónaposan kimentünk, a vízbe 4 hónaposan vittem be először - nem lett semmi baja. acuko által elmondottak teljesen fedik a valóságot, sajnos az ár is :S Mi ezért idén keresni fogunk valami alternatívát, mert ide nem bírunk minden meleg 7végén 2x kimenni :S
2013. ápr. 30. 12:17

Nálunk a Dagály a sláger. :)

Sajnos nagyon magasak az árak, de kb 8 medence van, nagyok, és nagyon kulturált az egész. Pár éve teljesen felújították. Hatalmas nagy, fás parkja van, nagyon sokan elférnek.


A másik kedvenc a Pünkösdfürdői, de az igazán azért, mert 10 perc alatt ott vagyunk gyalog. :) Ja! És ez az egyik legolcsóbb. :) Mondhatjuk, hogy saját strandunk van. :)

2013. ápr. 30. 11:54
Budapesten melyik strandra ërdemes menni, ki melyiket miért szereti:-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook