Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Borostyánlánc fórum

Borostyánlánc (beszélgetős fórum)


2009. szept. 11. 10:34

Sziasztok!

világosítsatok már fel!

Azt írják, hogy 2 éves korig ajánlott a lánc, nagyobb gyerekre ne adjuk, mert akkor már úgysem fogzik.

Viszont ennek a láncnak ugye nyugtató, betegségmegelőző stb. stb. funkciója is van, csak azt nem hirdetik!!!!

Azt is írják, hogy 2 éves gyerek már felakaszthatja magát a lánccal stb. stb. Viszont már sok helyen látok gyerekméretű láncot is, nem babaláncot.

Akkor most mi van?!?!?!?

2008. okt. 30. 21:26

Sziasztok!

Én is most akarok rendelni láncot, megelőzni a kicsim fájdalmait. Remélem hasznos lesz!:)

11. 56e930fc2a (válaszként erre: 10. - Mioerzsi)
2008. okt. 30. 21:12

Szia.

Azóta milyen tapasztalatod lett a lánccal kapcsolatban????

Én is most rendeltem.

10. mioerzsi (válaszként erre: 9. - Ea19b3e51c)
2008. jún. 15. 15:31

Szia !!

Hát nem tudom mit mondjak??igaziból se jót se rosszat nem tudunk mondani

2008. jún. 12. 15:43

sziasztok, én is megrendeltem. Nagyon bízom benne, hogy segít, mert a kislányunk 1 hete fél óránként felébred, megnyugtatom, és visszaalszik. tuti, hogy a foga fáj.

Van valakinek azóta tapsztalata?

Mioerzsi, nektek bevált?

8. j357
2008. máj. 16. 13:03
Sziasztok, meg fogjuk mi is próbálni a borostyánláncot. 3-4 napja este nagyon nehezen alszik el a pici (6 és fél hónapos), előtte sokat sír és nem nagyon tudjuk megvigasztalni...Ha már fehér a kis ínye alul akkor vajon mennyi idő múlva bújik ki a foga? Tartok tőle hogy most fáj neki a legjobban...
7. badiloson (válaszként erre: 1. - Mioerzsi)
2008. máj. 7. 19:32
Nekem a tesóm a keresztlányomnak adta, beprogramozottan, nagyon hasznos.
6. mioerzsi (válaszként erre: 5. - 737f507a35)
2008. márc. 4. 09:13

Köszi a válaszokat!!

Megrendeltük,remélem ma már meg is kapjuk!!és várjuk az eredményt.

Sziasztok

2008. márc. 4. 08:37
Nekünk is van és igazából egyetlen fog kijövetele sem kínozza a lánykánkat, így én csak ajánlani tudom!!! Arról nem beszélve, hogy nagyon vagány a kis nyakukon. :)
2008. márc. 4. 08:35
Szia! Az én kisfiam 4 hónapos kora óta szenved a fogzással és 6 hónaposan jött ki az első 2 foga. addig éjszaka csak sírt, 20 percenként ébredt,és nappal sem aludt vmi sokat. vettem neki a borostyán láncot, és mikor már feltettem a nyakába pár óra múlva sokkal jobb lett a kedve.azóta a fogak száma 8ra emelkedett /10hónapos a picúr/! még mindig nem alussza át az éjszakákat, de csak 3-4x ébred, nyüfizik,cicizik és már 2 perc múlva alszik is tovább. nekünk nagyon bevált. remélem nektek is segíteni fog.
2008. márc. 2. 13:07

Köszi az infót!!!

Azért bizom benne hogy más is hallott róla esetleg használják!!!

2. Prügi (válaszként erre: 1. - Mioerzsi)
2008. febr. 29. 10:33

Szia!

Az unokanővéremék is vettek a 7 hónapos kisfiukak. Eddig azt mondja, nem sok változást vettek észre, "csak" annyit, hogy a korábban állandósult hőemelkedés most megszűnt. De állítólag jobban is alszik a gyerek, ha borostyán láncot visel, hát náluk erre ez egyáltalán nem vált be, és a fogaival is ugyanúgy megszenved a csöppség. :-(

2008. febr. 29. 09:52

Sziasztok!!

Van valakinek tapasztalata a borostyánlánccal kapcsolatban???A piciknek a fogzás megkönnyitésére és a betegségek enyhítésére jó ,ezt hallottam róla .

Ha valaki tud konkrét dolgokat ,kérem írja meg ,nagy gondban vagyunk ,hogy a 8 hónapos unokámnak vegyünk vagy ne vegyünk,tényleg jó, vagy csak mese???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook