Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Melyik kerületben találok egy lelkiismeretes gyermek háziorvost Budapesten? fórum

Melyik kerületben találok egy lelkiismeretes gyermek háziorvost Budapesten? (tudásbázis kérdés)

5. evamaria0803 (válaszként erre: 4. - Kszb)
2013. ápr. 29. 18:25
Bizony, rávilágítottál a lényegre! Az unokámmal a harmadik háziorvosnál vagyunk. Egyik rosszabb, mint a másik. Úgy néz ki, hogy az asszisztens jobban tudja, hogy mikor, mit kell felírni. Nem vagyok híve az antibiotikumnak, de bármikor odamegyünk a kicsivel, kap köptetőt. Második hétre be is lázasodik, a hét második felében ír fel valamilyen antibio-t, egy sima köhögésnek indult dologgal három hétig van itthon. Nem én akarom megmondani, hogy mit adjon, hiszen nem vagyok orvos, ha az lennék, nem lenne probléma a kicsivel. Igen, egy lelkiismeretes orvos már talán tovább küldte volna a kicsit, mert nem normális dolog, hogy ilyen sokszor beteg. Javasoljam neki esetleg? Szívem szerint elvinném Óbudáról a XI. kerület említett gyermekorvosához, de egy igazán beteg gyerekkel városon átmenni!!!
4. kszb
2013. ápr. 29. 18:19
Szinte mindben van! Kérdés, h neked mik az elvárásaid, illetve, h szimpi-e neked. Ha nme, akkor mindegy, h mennyire lelkiismeretes. Van, akinél pld az a lelkiismeretes orvos, akinek ő mondhatja meg, h mikor, miylen labor kell a gyereknek, illetve, mikor milyen gyógyszer, stb. Szóval, akit a szülő irányít aszerint, h a neten olvasottak alapján mit vesz a fejébe. Nekem kicsit más fogalmam van a lelkiismeretes orvosról....
2013. ápr. 29. 18:11
Nekünk nagyon jó hàziorvosunk van! XIV. Kerületben Zuglóban.
2013. ápr. 29. 18:06
Őrmezőn biztosan, dr. Magyar Vilmos!
2013. ápr. 29. 18:05
Melyik kerületben találok egy lelkiismeretes gyermek háziorvost Budapesten?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook