Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 90 naposok ide!!!! fórum

90 naposok ide!!!! (beszélgetős fórum)


1 2
43. Mayalina (válaszként erre: 42. - Röné 30)
2009. márc. 3. 15:38

Köszi, tök ari vagy! :-)

Azért igyekszek ám kitartani, csak így nagyon nehéz! :(

42. Röné 30 (válaszként erre: 41. - Mayalina)
2009. márc. 3. 15:23
Ne keseredj el!akiket én ismerek és ezt a módszert választották,mindenkinek sikerült a fogyás. bár én csak 2. napja csinálom.
2009. márc. 3. 14:02

Sziasztok!

ma 16. napja csinálom a 90 naposat, de még eg yhangyányi eredményem sincs?

Mikor indul be a fogyás?????

2009. febr. 17. 15:25
Sziasztok én tegnap kezdtem el a diétámat... és jól jönnének a tanácsok
39. d'moni (válaszként erre: 37. - Drnéni)
2008. nov. 9. 20:37

Szia!

Énis 90 napos diétázom. Úgy tudom, hogy zabpelyhet tilos enni, ugyanúgy mint pl. müzlit.

Kölest szerintem lehet, de csak mértékkel.

38. Vardia (válaszként erre: 37. - Drnéni)
2008. júl. 29. 15:49

Szia!Gyere át a gyakori kérdések a 90napos diétáról nevű fórumba,az jobban pörög,és szerintem választ is kapsz(én speciel nem tudom,mert nem eszem ilyeneket)

További szép napot:)!

2008. júl. 29. 15:45

Ha jár még erre valaki: keményítő (vagy más) napon zabpehely, köles fogyasztható-e? (Ezekkel szinte normális rakott kaját lehet csinálni)

Előre is köszi

36. seniko8 (válaszként erre: 35. - Amico)
2008. márc. 19. 08:18

szia,

akkor együtt kezdtük a diétát, végre valaki!!!!!

Viszont te állsz jobban, mert nekem csak 3 kiló ment le eddig, remélem ezután majd beindul!!!

Ha gondolod írhatnál priviben az eredményeidről, és én is írok neked - kiváncsi vagyok milyen eredményekkel fogjuk zárni a diétát!!! :)

35. amico
2008. márc. 17. 09:40

Sziasztok!

Képzeljétek lejött már 5kg rólam,febr.18.-án lesz egy hónapja hogy elkezdtem.Annyira jó kedvre derít főleg még ha meg is jegyzik....Pedig bevallom néha bűnüzöm persze csak lightosan és ésszel...mégis hatékony a diéta,na ne ez legyen a követendő...

Mindenkinek kitartást!

34. f8f0db2429 (válaszként erre: 33. - Jozefin)
2008. márc. 16. 12:05
Gyüminapon igen, a többin szerintem nem ajánlatos! Én legalábbis nem ittam! Azért arra figyelj, hogy mennyi cukortartalma van ezeknek a leveknek! A Happy day 100%osa is nagyon finom, és a hohes C-ki is teljesen cukormentesek! Inkább azok közül kellene válogatnod!
2008. márc. 15. 21:21

Szerintetek gyümölcs levet lehet inni délután is?

Köszi a válaszoket.

Sziasztok

2008. márc. 12. 20:16

én február 18-a óta csak 3 kg-t fogytam sajna, pedig mindent betartok, és nem eszek nagy adagokat!!!! :(

Csak lesz már valami változás, nem?

Sok sikert mindenkinek!!!

2008. márc. 11. 19:56

Sziasztok.

2008 02 25-én kezdtem azota 3kg ment le.

a Gombát én is keményitőnapon eszem.

2005-ben ezzel a modszerrel fogytam 14kg-ot,de utána nem tartottam be,hogy reggelire csak gyümölcs.Lehet,hogy ezért hiztam vissza?

Nekem kibirható diéta

30. f8f0db2429 (válaszként erre: 29. - Fenykurt)
2008. márc. 11. 16:36

Hm, ez érdekes! Én szénhidrátra tenném! Nekem ma gyüminap van........ :-((((((((( nehezen viselem!


Ereika! Hol vagy? Megérkezett a dvd amit rendeltél?

2008. márc. 11. 14:26

Sziasztok! Vettem zacskós rizstésztát amely rizslisztből áll (+víz és só), valamint üvegtésztát, ami pedig szójabablisztből (+víz+só)

Kérdésem, hogy ezeket melyik napon lehet enni?


Elsőre azt gondolom, hogy szénhidrát, és a tésztát helyettesíthetem vele, de ugyanakkor rizsből készül, ami elvileg keményítő (még mindig nem egyértelmű, hogy az -e, mert van aki szénhidráthoz sorolja...), a szója pedig elvileg fehérje.


Vagyis melyik napon egyem ezeket? Isteni wok étel készíthető mindkettőből, wok zöldségekkel összeborítva. (nagy előnye ezeknek a tésztáknak, hogy csak le kell forrázni őket, lefedni 5-7 percre és már készen is van).

Előre is köszönöm a válaszokat!

28. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 27. - Amico)
2008. márc. 11. 13:28
nyugodj meg, nem csak te szoktál bűnőzni, sajna pl. én is bűnöztem, de azért nem lehet mindig jónak lenni. Semmi baj, csináld tovább mintha ma kezdenéd és kész, az életünket muszály élvezni is néha.
27. amico
2008. márc. 11. 11:32

Sziasztok!

Nem tudom ki hogy van vele, de én pár napja elkanászodtam....kicsit bűnöztem, csaltam a napokat és most iszonyú bűntudatom van.Vissza kell fognom magam, pedig jól indultam és most meg itt csinálom a balhét...Nyugtassatok meg,nemcsak én vok ilyen!

Mindenkinek sok sikert és kitartást!

26. f8f0db2429 (válaszként erre: 24. - Seniko8)
2008. márc. 8. 08:46
Igen, jól olvastad! De vigyázz, mindösszesen egy maréknyi magról van szó, legyen az pisztácia,kesudió, dió, vagy mogyoró! Meg ugye a sós dolgok megkötik a vizet!!!
25. f8f0db2429 (válaszként erre: 22. - Amico)
2008. márc. 8. 08:44
Sziasztok! Látom nagy kérdés a gomba! Egy csomó mindent elolvastam ezzel kapcsolatban már, nos azt mondják, hogy a 90 napos alatt bármelyik napra beiktatható! Szó szerint így volt írva: semleges! Én nem nagyon eszem gombát, csak nagy ritkán, de akkor inkább a fehérje napra teszem és kész! Keményítő napra gombás rizsként, szénhidrátra pedig gombás tésztaként ajánlják! Ennyin nem fog múlni!
2008. márc. 7. 13:19

Én pedig azt olvastam, hogy gyümölcsnapon megengedett egy kevés mogyoró fogyasztása - és ez nekem nagyon jól jön, mert sokszor savas vagyok gyüminapon, és ez segít, na meg persze kicsit el is telít!!!

Szerintetek??

2008. márc. 7. 13:16

Sziasztok!

Hát igen - a gomba!!!

Én általában keményítő napon szoktam enni, de igazából úgy gondolom, hogy senki sem árt velea diétának, ha mondjuk fehérje, vagy szénhidrát napon fogyassza, mert olyan semlegesnek tűnik, valószínűleg azért mert sok vizet tartalmaz!

22. amico
2008. márc. 7. 12:33

A gombák legnagyobb mennyiségben vizet tartalmaznak (88-92%), legfontosabb tápanyagaik a fehérjék, amelyek nagyon hasonlítanak az állati fehérjékhez. A fehérjéken kívül kis mennyiségben tartalmaznak szénhidrátokat, zsírokat is, de 100 gramm gomba energiatartalma így sem haladja meg a 20-40 kcal-t, mely rendkívül kedvező érték. A gombák szénhidrátjai - főként összetett cukrok - 2-6%-ot tesznek ki.


TEHÁT PROTEIN NAPON!!! A GOMBA FEHÉRJE!!!!!!


Bár eléggé megoszlanak a vélemények és vki esküszik hogy a gomba keményítő.Sztem fehérje áttettem én is a protein napra,mindenki tegyen legjobb belátása szerint.

21. 94c02c5bb5 (válaszként erre: 17. - Amico)
2008. márc. 7. 11:53
szia, ha azt mondod hogy fehérje akkor átrakom oda? Biztos hogy fehérje?
2008. márc. 7. 11:47

sziasztok, én márc.1-én kezdtem, egy hete a fogyásom: 2,4 kg. Szeretnék 15 kg-ot fogyni minimum.

Amico: én a gombát a keményítőnapon eszem, nagyon sok helyen is ott szerepel a receptekben.

2008. márc. 7. 11:09
Sziasztok! Era vagyok. Tavaly 12 kilót fogytam a 90 napossal, most újra csinálom! Ez a legjobb!!! Sok sikert mindenkinek!
18. ani68
2008. márc. 7. 07:50
Manóci biztatására ma elkezdem a 90 napost,de az az igazság hogy nem készűltem hússal ezért ma csak krémsajtot fogok enni tízmagos kenyérrel az jó erre a napra az az protein napra?
2008. márc. 6. 18:10
Gabi,a mindmegette honlapján vannak receptek,én is onnan csinálom,DE figyelj oda mert van amelyik rossz napnál szerepel...pl.gomba a keményítő napon található és az fehérje!Szóval figyeld azért melyik napra mit választasz ki.Sok sikert!
16. ani68
2008. márc. 6. 14:19
Sziasztok én hétfőn szeretném elkezdeni a diétát.Én régebben 2 hónapig csináltam az első hónapba 6kg-ot fogytam a másodikba semmit ezért abba hagytam,de sokan azt mondták hogy kár volt mert voltak olyanok akik ugyan így jártak de ők végig csinálták és a harmadik hónapba megint megindult a fogyás.Én már nem birom a koplalós diétákat ezért akarom újra elkezdeni ezt a diétát mert itt nem kel koplalni. Ha van aki hétfőn kezdi annak örűlnék
2008. márc. 6. 13:28
Hol tudok fogyós recepteket nézni????Tud valaki segíteni.?
2008. márc. 6. 12:26

Nekem ez a 17. napom, de csak centibe mérem magam - 7 cm ment le a derekamról!!!

Mellette néha leg magicezem, jól érzem magam a fogyi alatt! Nekem ez használ, és ki lehet bírni!!

Mindenkinek ezt ajánlom!!

Sok sikerT!!

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook