Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Hogyan kell a Tesco webkamerát feltelepíteni? fórum

Hogyan kell a Tesco webkamerát feltelepíteni? (tudásbázis kérdés)

9. Georgina319 (válaszként erre: 8. - Emagdi)
2013. ápr. 29. 21:31
Húúú! Nagyon köszönöm a kimerítő felvilágosítást.
8. emagdi (válaszként erre: 7. - Georgina319)
2013. ápr. 29. 17:17

ha berakod a telepítő cd-t, elvileg el kellene indulnia egy kis programnak, ezt úgy veszed észre, hogy feljön egy ablak vagy új képernyő, és mondja, hogy akkor most telepíted a webkamerát.

általában OK vagy Tovább gombokat kell nyomogatni, értelemszerűen, egyszer csak szól hogy csatlakoztasd a kamerát, aztán OK/tovább, a végén kiírja hogy sikeres, esetleg egyből be is kapcsolja a kamerát hogy lásd működik-e.


ha esetleg a legelején nem indulna el a telepítő cd, akkor nézd meg mi van rajta, és az .exe kiterjesztésűt indítsd el. (valószínű hogy setup.exe vagy autorun.exe lesz a neve, vagy hasonló)


csak úgy simán is rányomhatod (telepítőcd nélkül) az usb csatlakozóra a kamerát, a windows biztos felismeri, de úgy hogy ha nem a gyári telepítő cd-vel van felrakva esetleg néhány funkció nem fog működni. (meg ha már megvan a cd hozzá, akkor az a tuti ha arról telepíted)


sok sikert:)

2013. ápr. 29. 09:05
Köszönöm a segítségeteket. Van telepítő CD-m, amit be is tettem. Valahol jeleznie kell a gépnek, hogy sikerült a feltöltés?
6. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Georgina319)
2013. ápr. 29. 08:52

:) remelem sikerul beuzemelni.

Derus napot! Tetszett a cim!:)))

2013. ápr. 29. 08:00
Ha usb-s akkor elvileg egyből felismeri. Nekem legalábbis minden usb-s kütyüt felismer a windows, kicsit, mert még nem találkoztak, majd magától befogadja :D
2013. ápr. 29. 07:46

elvileg kapnod kellett hozzá egy cd-t is amin a telepítőszoftver van. ha van ilyen, akkor cd-t berakod a számítógép megfelelő rekeszébe, az vélhetőleg magától elindul, és adja az utasításokat, hogy mit kell tenned a telepítéshez (semmi bonyolultra ne számíts, max pár OK-t kell nyomni, meg csatlakoztatni a kamerát).


ha nincs telepítőcd, akkor egyszerűen csak csatlakoztasd a kamerát, aztán remélehtőleg felismeri az operációs rendszered hogy mi ez

2013. ápr. 29. 07:32
Segíteni sajnos így nem tudok látatlanba ,mert én is szőke vagyok:P De jót mosolyogtam a címen:)
2013. ápr. 29. 07:18
Nincs hozzá telepítési utasítás?
2013. ápr. 29. 07:17
Kaptam egy Tesco webkamerát. Hogyan kell feltelepíteni? Kérlek úgy írjátok le, hogy vegyétek figyelembe: szőke, és öreg vagyok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook