Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Hotfix strasszkövek fórum

Hotfix strasszkövek (beszélgetős fórum)


2013. ápr. 30. 11:22

Az enyém Cseh.


Hát igen, a szatént nem is szabad. Még a pákával is óvatosan kell.

2013. ápr. 29. 21:24

Gyömöszke, tudod e esetleg, hogy kóreai (korean DMC rhinestone) vagy AAA kínai strasszkővel díszítettél? :)

Ami utánzatot én vehettem (50 darabot próbának), biztosan kínai és abból is a rosszabb lehet...mert vagy alig akart vasalóval ráragadni (kipróbáltam egy darabka szaténon), vagy meleg vízes mosás után le tudtam húzni. :(( Aztán mikor feljebb nyomtam a hőfokot, olvasztott sajt lett a szövetből. :S Szatén a ruha, úh nem merek vasalóval játszani. Pláne ezek után, hogy láttam krémsajttá válni az anyagot :((

8. 278c85ecf4 (válaszként erre: 7. - Hopihecske1987)
2013. ápr. 29. 18:58

Én még nem vettem igazi swaro-t, csak utánzatokat, de mindegyik nagyon tartós. Van olyan felsőm, amit 2éve raktam ki (igaz csak kb. 20-25kővel), rendszeresen mosom, és 1 sem esett le.


5-600db rengeteg. Igen látványos lesz. :)

Én pamutra szoktam páka nélkül, simán vasalóval is felvinni. Főleg ha sokat kell. ;)

2013. ápr. 29. 10:45

de gyönyörűek :))) aztamindenitneki :)) azért gondolkodtam sima kristályon, m a ruhához is kristállyal diszitett fülbevalót, karcsatot, nyakperecet vettem. a szandál szintén ezüst, kristállyal diszitve. nem ütne el az AB és a sima?

köszi szépen a segítséget

estleg a tartóssággal kapcs van tapasztalatod? mindenkép dekorpákával tegyem fel őket, ugye?

6. Zizisicc (válaszként erre: 5. - Hopihecske1987)
2013. ápr. 28. 23:53

Miből gondolod, hogy nem passzolna?


Itt láthatod a különbséget a sima fehér és az AB között. Az AB sokkal jobban csillog, a színét az határozza meg, hogy esik rá a fény, ill. hogy milyen színű anyagra teszik rá.


[link]

2013. ápr. 28. 23:19
Szilva lila a ruha. Nem passzolna az AB. cristal cleart szeretnék. :)
4. Zizisicc (válaszként erre: 1. - Hopihecske1987)
2013. ápr. 28. 22:30

Milyen színű köveket akarsz venni?

A koreaiakat nem ismerem, de ha a Swarovskit választod, abból AB-t vegyél, csillogásban verhetetlen! :o))

2013. ápr. 28. 22:19
Mindenre:) Köszönöm a válaszod. Swaovskiban igy gondolkodok: 60 db ss30, 140 db ss20, 280 db ss12. Ez így egy vagyon, de csak ennyire futná...és ha úgyan úgy lepotyog mint egy jobb minőségű kóreai, akkor nem dobnék ki ennyi pénzt. Szóval a tartóssága érdekelne. Ebay-en találtam 5 csillagos kóreai köveket. Ott azt irja, hogy jó minőségű (persze puding póbája az evés). Kb 2x ennyit vehetnék, fele áron.Mit jelent az 5 csillag? És csillogásban mennyire nagy a különbség? Mit ajánlasz? És kb 500 600 kövel már tudnék látványosabb eredményt elérni? :) Köszönöm!!!
2013. ápr. 28. 20:09
Nekem van. Mire vagy kíváncsi? :)
2013. ápr. 28. 19:58
Van vkinek tapasztalata swarovski hotfix kristályokkal? Vagy kóreai hotfix strasszokkal?

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook