Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fertőzés után, a fogamzásgátló elveszíti a hatását? fórum

Fertőzés után, a fogamzásgátló elveszíti a hatását? (beszélgetős fórum)


4. kszb (válaszként erre: 1. - Anasztazia54)
2013. ápr. 28. 20:26
ja, hát a ping-pong effekt miatt nem ajánlatos a szex! És jó dokid van, ha automatikusan a párod is kapott gyógyszert!
3. kszb (válaszként erre: 1. - Anasztazia54)
2013. ápr. 28. 20:24
a Klion igen!!!!! Használj óvszert is!!!!
2013. ápr. 28. 19:59

azért ne szexelj, mert egymásnak adogatjátok a fertőzést.. attól függetlenül, hogy közben beszeditek a gyógyszert...


szerintem a fogigátló hatását nem befolyásolja, de ezt a doki jobban tudja, biztos meg lehet kérdezni, akár telefonon... de lehet hogy ezt mondta volna, vagy a betegtájékoztatón is rajta van, ha befolyásolja...

2013. ápr. 28. 19:57

Sziasztok!

Fürdőben dolgozom,és sikerült elkapnom egy fertőzést. A dokim felírt nekem 20 szem Kliont és 2 szem Fluconert. 10 napig kell szedni a Kliont . Ezek a gyógyszerek legyengítik a fogátló hatását ? Kell kiegészítő védekezést alkalmaznom ?

Mellesleg még egy olyan kérdésem lenne,hogy mondta,hogy ez alatt a 10 nap alatt inkább ne sexeljünk. Egyébként a páromnak is írt ki gyógyszert,és vajon miért nem ajánlott a sex ? Valaki szegte már meg ? Lett valami baj ? Most vagyok a 7. napon.

Köszönöm a válaszokat!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook