Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Esküvőre milyen ruhát adnátok egy 12 éves fiúra? Miben szoktak ott megjelenni? fórum

Esküvőre milyen ruhát adnátok egy 12 éves fiúra? Miben szoktak ott megjelenni? (tudásbázis kérdés)


2013. ápr. 27. 17:12
Fiúkat a már leírt szokásos alkalmiban-)no azért lehet túrbózni fiúknál is pénztárcától függően láttam már olyan Bocskait kisfiúméretben akár halvány drapp szinben hogy majd megszólalt:)-a szertartásrész után pedig sokan átöltöznek vászonnadrág csini könnyű laza inggel elegánsabb pólóval stb....
2013. ápr. 27. 16:27

Sajnos a fiúkat kevésbé lehet öltöztetni:((

Azért valamilyen elegáns márkás üzletben biztos találsz különlegesebbet...jó pénzért.De amilyen hamar kinövik,..kérdés,érdemes-e:)))

2013. ápr. 27. 13:36

Én is ezekre gondoltam, de hátvan van valami más extra ruha is, amit fel tudnak venni ilyenkor.


Csak azért kérdeztem, mert a női alkalmi ruhák határtalanok. Szinte bármibe lehet menni, ami alkalmi és csinos.

2013. ápr. 27. 13:32
Sötét nadrág és cipô, fehér ing; a csokornyakkendô sem mutat rajtuk rosszul.
2013. ápr. 27. 13:26
Az enyém öltönyben volt anno.De lehet sötét nadrág,világos ing(nem feltétlen fehér,de nyilván az van a suli miatt)és egy jó kis mellény rá.De jó időben elég az ing és lehet hozzá nyakkendő ha hajlandó felvenni:)))
2013. ápr. 27. 13:25

A szertartásra szerintem egy inget, fekete nadrágot, ünneplői cipőt. Még fekete 'mellényt' is szoktak.

Ha a 'bulira' is hivatalosak vagytok, akkor oda pedig olyan ruhát amiben jól tudja érzni magát.:)

2013. ápr. 27. 13:17
Esküvőre milyen ruhát adnátok egy 12 éves fiúra? Miben szoktak ott megjelenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook