Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Könyvtárosok klubja fórum

Könyvtárosok klubja (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2009. febr. 12. 12:19
Sehol senki?
2009. jan. 30. 17:54
Jelentem, könyvtáros vagyok. Hétfőn kezdek egy iskolai könyvtárban. Rettegek, de nagyon várom! :-)
16. hjaniko (válaszként erre: 15. - Gyöngyi)
2009. jan. 26. 13:33

Én imádok könyvtárba járni, mióta létezem. Gyerekként is órákat elüldögéltem ott, olyankor megállt velem az idő, majd észbe kaptam és átszellemülve indultam haza a "martalékkal", 6"kincseimmel" - kb. olyanfajta jó érzésekkel, mint egy drogos,aki megkapta az adagját:)

(bár ez utóbbit még nem próbáltam)

2009. jan. 25. 10:52
Én is csak könyvtárba járó vagyok. A legkedvesebb elfoglaltságom az olvasás.Már évek óta nem tudok megfizetni és nem tudok tárolni sem annyi könyvet, amennyit elolvasok.Én ezért járok könyvtárba. Budapeseten lakom, a Patakyba járok.
14. Fiatal nő (válaszként erre: 13. - Cinka)
2009. jan. 25. 10:47

Szia! Jó lesz, ha ezt a topicot beteszem a kedvencek közé, különben elfelejtek válaszolni. :-)


A Kaposvári Egyetemen tanulok. :-)


És ha minden jól megy, mellette február 2-től lesz (igaz, csak rész)állásom egy iskola könyvtárában! :-)


A jelek szerint teljesen egyedül leszek, emiatt kicsit félek... :-(

13. Cinka (válaszként erre: 12. - Fiatal nő)
2008. nov. 13. 20:40

Szia!


De jó, de jó. :)

És hol tanulsz?

2008. nov. 11. 21:06
Halihó! Én könyvtárosnak tanulok. "Idén" diplomázom. :-)
2008. nov. 11. 06:07
úgy legyen:)
2008. szept. 23. 09:45
Kívánom, hogy sok kellemes élményben legyen részed! Manapság igen nagy szükség van a könyvtárakra, többek között anyagi okokból is! Elég nehéz megvásárolni minden könyvet, amit szívesen látnánk otthon a könyvespolcunkon! Sajnos a könyvtárak se tudnak beszerezni mindent ami fontos lenne, szintén anyagi okok miatt. Hiába, mindig ugyanoda lyukadunk ki, a pénzhiány, de ez mindekit sújt valamilyen szinten! Egyszer talán jobb lesz, én bízom benne!
2008. szept. 22. 23:58
Én jelenleg csak olvasó vagyok, aki előszeretettel jár könyvtárba, mióta az eszét tudja:)de voltam iskolakönyvtáros, nagyon szerettem ezt a munkát.
2008. szept. 22. 23:21
Könyvtáros vagyok, igaz nem közművelődési könyvtárban dolgozom, hanem tudományos szakkönyvtárban, de mondhatom, hogy az egyik legszebb hivatás, munka, hobby, szerelem..., nagyon szeretem a munkámat! Nálunk inkább a főiskolások, egyetemisták, kutatók fordulnak meg..., az nem nagyon derül ki, hogy ki mennyit olvas a tanuláson kívül. Erre itt nincs rálátás igazán! De az nagyon jó, hogy vannak még, akik szeretnek könyvtárba járni, ezek szerint szeretnek olvasni! Nem hiszek abban, hogy ezt teljesen ki tudja szorítani az internet!
2008. ápr. 1. 14:16
Én is mindig egy könyvtárba járós fajta voltam/vagyok. Most, kisgyermek mellett kicsit kevesebb időm jut rá. De azért szeretem.
6. Cinka (válaszként erre: 5. - Pitypangg)
2008. márc. 29. 20:26
Ide sajnos nagyon kevesen járnak...kitelepítették a könyvtárunkat a város szélére és azóta negyedannyi olvasó jár :((
2008. márc. 24. 21:21
Az egyik kedvenc elfoglaltságunk a lányommal, hogy könyvtárba járunk...Képzeld Ő már 17 éves, de szégyen -szemre nem akad vele egykorú társa, ehhez a hobbihoz. A ti könyvtárotokba is már csak netezni járnak a fiatalok?
4. Cinka (válaszként erre: 3. - Pitypangg)
2008. márc. 23. 13:34
Dehogynem :)))
2008. márc. 22. 11:47
Könyvtárba járók - nem jó? :)
2008. márc. 17. 16:26
... léci valaki :)
2008. febr. 28. 21:05
Sziasztok! Vannak itt még könyvtárban dolgozók? :)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook